Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.039x, což odpovídá cca 210.749-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Pegida je pokračováním saské tradice
Dvacet pět let po východoněmecké revoluci vyrazilo 16. prosince do ulic Drážďan 15 tisíc lidí podpořit demonstraci hnutí proti islamizaci Pegida. Michael Lühmann však považuje odkazy demonstrantů na tradici roku 1989 za cynickou. Pegida nepokračuje v tradici boje za svobodu a demokracii, ale spíše ve smutnější saské tradici.
zdroj: www.revuepolitika.cz, přidáno 18.10.2017 v 11:40, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 18. 10. 2017

Související články

Tisíce lidí v ulicích Chemnitzu. Došlo na bitky s policisty. Útok byl veden i na novináře
Ve východoněmeckém Chemnitzu (Saské Kamenici) to dnes zase vřelo. Sobotní protestní pochod organizovaný protiimigračním hnutím Pegida a protestní stranou Alternativa pro Německo (AfD) se ve svém závěru neobešel bez střetu s policií. Napadení se nevyhnuli ani někteří novináři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2018 v 05:35, zobrazit podobné
FOTO Překročili jste čas, rozpustila policie v Chemnitzu demonstraci proti imigraci. A pak do toho vlétli „antifašisté“
Sobotní tichý pochod městem organizovaný protiimigračním hnutím Pegida a protestní stranou Alternativa pro Německo (AfD) ve východoněmeckém Chemnitzu (Saské Kamenici) musel předčasně skončit, jelikož jej blokovali účastnící protidemonstrace. Policie se snažila shromáždění rozpustit, ale marně. Situace se následně pořádně vyhrotila, nechyběly střety s policií a rvačky. V nemocnici skončilo jedenáct lidí, zraněn byl také novinář.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Pegida chystá v únoru demonstrace po celé Evropě, i v Česku
Představitelé protipřistěhovaleckého hnutí Vlastenečtí Evropané proti islamizaci Západu (Pegida) se příští sobotu sejdou v Praze, aby dohodli poslední podrobnosti chystané únorové celoevropské demonstrace. V rozhovoru s nedělníkem Welt am Sonntag to prohlásila Tatjana Festerlingová, která je vůdčí postavou hnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Jaké důležité poselství nám posílají nepokoje v Saské Kamenici?
Pokud vláda nehraje s lidmi fair, bude mít průšvih. Situace v Saské Kamenici to velmi dobře ukazuje. Zamlčování reality ve prospěch jakékoli ideologie nepřináší nic jiného než zmar a frustrace.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.9.2018 v 10:40, zobrazit podobné
Míth (ODS): Jaké důležité poselství nám posílají nepokoje v Saské Kamenici?
Pokud vláda nehraje s lidmi fair, bude mít průšvih. Situace v Saské Kamenici to velmi dobře ukazuje. Zamlčování reality ve prospěch jakékoli ideologie nepřináší nic jiného než zmar a frustrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Setkávání takových lidí na ulicích nebudeme tolerovat, vzkázala Merkelová po mluvčím do Saské Kamenice
Německá kancléřka Angela Merkelová ústy svého mluvčího odsoudila protesty v Saské Kamenici (Chemnitz). Jeden z uprchlíků popsal, co dnes ve městě zažívají on i jeho kolegové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Seehoferův podřízený má problémy za to, že označil útoky na cizince v Saské Kamenici za součást dezinformační kampaně
Šéf Spolkového úřadu pro ochranu ústavy Hans-Georg Maaßen čelí vlně kritiky za své pochybnosti o údajném pronásledování cizinců v Saské Kamenici. Ministr vnitra Horst Seehofer se však za něj prozatím postavil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Jsem pro tradice, ne pro průvody kreatur
Nepokládám se za puritána. Přesto si myslím, že tradice a rodina má být prostě na prvním místě. Neberu lidem jejich přesvědčení... Ale proč takové okázalé akce?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Je prý těžké debatovat, když proti vám stojí Konvička a nahé dívky
Martin Konvička uspořádal v Brně Ramadán po česku. Dovolával se přitom českých kulturních tradic, které jsou jiné než tradice muslimské. S tím lze jistě souhlasit. Má to ovšem i háček. České tradice podle Konvičky zahrnují pálení knih a promenáda dívek ve spodním prádle. Lucie Sulovská si v textu pro Svobodné fórum Pavla Šafra klade otázku, zda zmíněné projevy opravdu považujeme za české tradice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2016 v 15:35, zobrazit podobné
V Kolíně nad Rýnem protestovala Pegida. Policie musela nasadit vodní děla
V Kolíně nad Rýnem se druhou letošní sobotu sešly stovky stoupenců protiimigrantského hnutí Pegida, kteří zde demonstrují proti přistěhovalcům, vládě Angely Merkelové a silvestrovským útokům proti ženám v německých městech. Kromě nich se ve městě ukázali ale i zastánci uprchlíků a na pořádek dohlížející policie proti demonstrantům neváhala nasadit i vodní děla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2016 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist