Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2018
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt181522 
291623 
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.629x, což odpovídá cca 241.535-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Pegida je pokračováním saské tradice
Dvacet pět let po východoněmecké revoluci vyrazilo 16. prosince do ulic Drážďan 15 tisíc lidí podpořit demonstraci hnutí proti islamizaci Pegida. Michael Lühmann však považuje odkazy demonstrantů na tradici roku 1989 za cynickou. Pegida nepokračuje v tradici boje za svobodu a demokracii, ale spíše ve smutnější saské tradici.
zdroj: www.revuepolitika.cz, přidáno 18.10.2017 v 11:40, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 18. 10. 2017

Související články

Pegida chystá v únoru demonstrace po celé Evropě, i v Česku
Představitelé protipřistěhovaleckého hnutí Vlastenečtí Evropané proti islamizaci Západu (Pegida) se příští sobotu sejdou v Praze, aby dohodli poslední podrobnosti chystané únorové celoevropské demonstrace. V rozhovoru s nedělníkem Welt am Sonntag to prohlásila Tatjana Festerlingová, která je vůdčí postavou hnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Jsem pro tradice, ne pro průvody kreatur
Nepokládám se za puritána. Přesto si myslím, že tradice a rodina má být prostě na prvním místě. Neberu lidem jejich přesvědčení... Ale proč takové okázalé akce?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Je prý těžké debatovat, když proti vám stojí Konvička a nahé dívky
Martin Konvička uspořádal v Brně Ramadán po česku. Dovolával se přitom českých kulturních tradic, které jsou jiné než tradice muslimské. S tím lze jistě souhlasit. Má to ovšem i háček. České tradice podle Konvičky zahrnují pálení knih a promenáda dívek ve spodním prádle. Lucie Sulovská si v textu pro Svobodné fórum Pavla Šafra klade otázku, zda zmíněné projevy opravdu považujeme za české tradice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.7.2016 v 15:35, zobrazit podobné
V Kolíně nad Rýnem protestovala Pegida. Policie musela nasadit vodní děla
V Kolíně nad Rýnem se druhou letošní sobotu sešly stovky stoupenců protiimigrantského hnutí Pegida, kteří zde demonstrují proti přistěhovalcům, vládě Angely Merkelové a silvestrovským útokům proti ženám v německých městech. Kromě nich se ve městě ukázali ale i zastánci uprchlíků a na pořádek dohlížející policie proti demonstrantům neváhala nasadit i vodní děla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Lednová kampaň pekařství PAUL patří tomu nejlepšímu z francouzské tradice
V lednu budou v pekařství PAUL hrát hlavní roli typické pokrmy, které jsou neodmyslitelně spjaty se zemí galského kohouta. Vychutnejte si svou snídani či oběd s tím nejlepším z francouzské tradice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Konvička bude blokovat hranice. Na pomoc mu přijde i Pegida.
Symbolické blokády třech hraničních přechodů, které organizuje strana Úsvit - Národní Koalice s Blokem proti Islámu, se zúčastní i představitelé německého protiimigračního hnutí Pegida. Na tiskové konferenci to dnes oznámil předseda bloku proti islámu Martin Konvička. Cílem protestu je podle něj mimo jiné vyjádřit nesouhlas s návrhem změny azylového systému, který ve středu zveřejnila Evropská komise. Komise podle něj chce členských státům vnutit systém rozmisťování uprchlíků dle kvót.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Poslanecká sněmovna hostí výstavu "Tisíciletá tradice české měny"
Výstava „Tisíciletá tradice české měny“, kterou Východočeské muzeum v Pardubicích ve spolupráci s Fakultou filozofickou Univerzity Pardubice a Českou mincovnou v Jablonci nad Nisou uvedlo v roce 2013 v New Yorku, má svoji českou verzi a od 7. března je k vidění v Poslanecké sněmovně Parlamentu ČR v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.3.2016 v 11:35, zobrazit podobné
NPÚ: O vánočních svátcích můžete navštívit vánočně vyzdobenou památku
Podle tradice by se 25. a 26. prosince měly navštěvovat rodiny, příbuzní a známí, vyměňovat si dárky a přát si mnoho úspěchů a zdaru. Připomeňte si i další tradice společně s vašimi blízkými na objektech Národního památkového ústavu. Připraveny jsou speciální vánoční prohlídky, koncerty a mše, svatoštěpánská koleda i vánoční obyčeje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Úspěšný spisovatel Vondruška: Naši předkové prolévali krev. Máme povinnost bránit naši zemi, jazyk a tradice. Je oslavováno deviantní umění. Kéž by se dál mluvilo česky
Naši předkové neváhali prolévat krev proti nepřátelům. Obnovili pro nás samostatnost. Naší povinností je ji nepromrhat. Chránit naši zemi, víru, jazyk a tradice, vyprávěl na besedě spisovatel a historik Vondruška
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Ministerstvo kultury: Noví Nositelé tradice lidových řemesel
U příležitosti zahájení Dnů evropského dědictví byly 9. 9. 2017 v Chrudimi uděleny tituly „Nositel tradice lidových řemesel“. Tímto titulem oceňuje od roku 2001 ministr/ministryně kultury České republiky řemeslníky, kteří nejlépe ovládají zánikem ohrožené technologie tradiční výroby, podílejí se na jejím uchování, šíření a předávání dalším generacím. Titul byl za dobu jeho existence udělen celkem 69 řemeslníkům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
TOPlist