Babišovo vítězství zaujalo i arabský svět. Slavná televize při rozboru jeho úspěchu zmínila uprchlíky
Vítězství hnutí ANO Andreje Babiše v českých parlamentních volbách se věnuje i katarská televize Al-Džazíra, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 06:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 22. 10. 2017

Související články

Kvóty na uprchlíky ještě nejsou definitivně mrtvé, upozornila v rádiu Jourová
EU jedná o podobě rozpočtu na příštích sedm let. Předseda vlády Andrej Babiš označil současný návrh rozpočtu za nepřijatelný, ale je to opravdu tak zlé? V úterních Dvaceti minutách Radiožurnálu se k tématu vyjádřila i česká eurokomisařka Věra Jourová. Zmínila i povinné kvóty na uprchlíky. Prý mají v EU stále menší podporu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.6.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Relax: Výsledky našich rozborů se liší od výsledků rozborů inspekce
Vyjádření společnosti MASPEX k tiskové zprávě Státní zemědělské a potravinářské inspekce
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Vích (SPD): Vítězství Macrona se dalo čekat, ale je to vůbec vítězství?
Elitáři z EU se radují, že vítězem prezidentských voleb ve Francii se stal politicky nečitelný Emmanuel Macron. Jeho vítězství je však sporadické.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Zlatí ochlastové. To ti „slušní lidé“, to je hrůza. Trochu jiné novoroční zamyšlení
Tvůrce počítačových her Daniel Vávra se v roce 2018 stal díky celosvětovému úspěchu své hry Kingdom Come: Delivarence jedním z nejviditelnějších Čechů. Kromě svého úspěchu zaujal i názory, které někteří titulují jako „extrémně pravicové“, ovšem jiní je považují za střízlivý pohled na svět.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2019 v 08:35, zobrazit podobné
Připravte se na „den zloby“, zaznělo z Palestiny. Izraelská policie zareagovala
Agentura Reuters informuje o tom, že Izraelci ustoupili mezinárodnímu tlaku a odstranili detektory kovů od vchodů do mešit v Jeruzalémě. Arabský svět tento ústupek přivítal, jenže do ulic města se okamžitě vrátilo násilí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Všechno se mění. Starý svět prý odchází
Komentátor MF Dnes Miroslav Korecký se v pátek zamyslel nad tím, jak se svět mění. Za časů jeho dětství prý bylo normální, že matka luxovala a otec jí nepomáhal. Na druhé straně by se propadl hanbou, kdyby jeho manželka vzala do ruky kleště nebo šroubovák. Dnešní svět je jiný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Stovky tisíc lidí podepsaly petici proti manželce Emmanuela Macrona
Evropský politický i mediální mainstream hodnotil s neskrývaným nadšením vítězství Emmanuela Macrona ve francouzských prezidentských volbách. To samé následovalo i po úspěchu jeho strany v parlamentních volbách. Doma ve Francii však Macron aktuálně příliš velké nadšení nevzbuzuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
VIDEO Německo žije tímto útokem arabsky hovořících útočníků na židy
V úterý večer napadla v berlínské čtvrti Prenzlauer Berg trojice útočníků dva mladíky, protože měli na hlavě jarmulky, což jsou tradiční židovské pokrývky hlavy. Jedním z napadených byl Izraelec, který celý incident natočil, informovala agentura DPA. Útočník na své oběti křičel arabsky „žid“. Útok kancléřka Angela Merkelová (CDU) důrazně odsoudila.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Povodí Vltavy: Novela vyhlášky upravuje způsob předávání výsledků rozborů surové vody
Novelou vyhlášky Ministerstva zemědělství č. 428/2001 Sb. vyhláškou č. 448/2017 Sb. byl s platností od 1. ledna 2018 (§ 21, odstavec 4) upraven způsob předávání výsledků rozborů surové vody.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Malost a nelidskost, vypeskovala premiéra za „sirotky“ slavná imigrační neziskovkářka Faltová
Kvůli odmítavému postoji vůči přijetí syrských nezletilých sirotků do Česka se předseda vlády Andrej Babiš ocitl pod palbou ostré kritiky hovořící o nelidskosti. Není divu, že nespokojená je s jeho přístupem i ředitelka Sdružení pro integraci a migraci Magda Faltová, která je od masové migrace do Evropy v roce 2015 hlasitou zastánkyní přijímání imigrantů, často mluvící o nedostatečné pomoci ze strany České republiky. „Tento postoj vnímám jako malost a nelidskost,“ odsuzuje Babišovo jasné ne pro přijímání syrských sirotků v rozhovoru pro deník TÝDEN.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist