Nejčtenější v danném dni? Historie článků

říjen 2018
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.114x, což odpovídá cca 214.663-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Babiš hovořil do Událostí s Jakubem Železným: Už se mi ozval jeden předseda...
Šéf hnutí Andrej Babiš považuje výsledek za famózní. „Je to neuvěřitelný výsledek při té vší kampani, která se vůči nám odehrávala,“ sdělil v Událostech Babiš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 07:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 22. 10. 2017

Související články

Prestiž armády roste. Ale v USA je to ještě lepší, sdělil šéf Sněmovny Vondráček
Ve včerejší relaci Události, komentáře na České televizi se probírala pieta za padlé vojáky v Afghánistánu. Ve studiu byl s moderátory Jakubem Železným a Michalem Kubalem také předseda Poslanecké sněmovny Radek Vondráček (ANO) a biskup plzeňské diecéze Tomáš Holub, který byl dříve přímým účastníkem zahraničních misí jako kaplan.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.8.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Bomba odpálená v ČT: Šlechtová nečekaně prozradila, jak to bylo s Babišem, Stropnickým a Zemanem
Pár týdnů po konci na Ministerstvu obrany přišla Karla Šlechtová do Událostí, komentářů České televize. Rozhovor s Jakubem Železným a sekundující Marcelou Augustovou měl často charakter přestřelky, zejména když se hovořilo o důvodech odchodu Šlechtové z ministerstva.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2018 v 08:35, zobrazit podobné
V ČT došlo na justici. Zeman dostal výprask za milost pro Kajínka. Komunista se pak otřel o Havla a jeho amnestie, ale moderátor zakročil
Justice a spravedlnost byla tématem diskuse ČT24 s moderátorem Jakubem Železným. Předvolebního setkání se zúčastnilo deset zástupců politických stran a hnutí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Babiš mluvil a mluvil. Kalousek a novináři si stěžovali
Andrej Babiš hovořil ve Sněmovně. Hovořil dlouho o všemožných tématech. Hovořil tak dlouho, že novináři a komentátoři sesumírovali své myšlenky a dali je na Twitter. Přinášíme reakce komentátorů Saši Mitrofanova a Petra Honzejka a novinářů Filipa Horkého a Jindřicha Šídla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Babiš v ČT: Chci úspěšnou vládu. V osobě Hamáčka vidím, že to bude fungovat, budeme jeden tým
Andrej Babiš už není premiérem v demisi, ale nově designovaným premiérem. Pokud se ČSSD v referendu rozhodne jít s ANO do vlády, obsadí v ní pět ministerských postů a jména kandidátů už ví. Zato ANO prý jména ministrů ještě detailně neprobíralo. Staronový předseda vlády Andrej Babiš (ANO) proto v pořadu Události, komentáře na ČT24 mluvil například o tom, jak odhaduje výsledek referenda ČSSD a jaký by byl jeho plán, pokud by se členové sociální demokracie pro vstup do vlády nerozhodli.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš drží názor: Sirotci neexistují! Šojdrová si je vysnila. Podraz. Sobotka byl divný člověk
Hostem Luboše Xavera Veselého na XTV.cz byl premiér Andrej Babiš (ANO). Ten mimo jiné hovořil o syrských sirotcích, kteří podle něj neexistují. Úvodem také hovořil o nadcházejících volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Štěch vystoupil na konferenci ke sto letům Československa. Hovořil o odpovědnosti politiků
Vznik Československa před sto lety nebyl samozřejmostí, předcházel mu válečný konflikt a úsilí osobností, které viděly daleko za horizont událostí. Řekl to dnes předseda Senátu Milan Štěch (ČSSD) v úvodu mezinárodní konference Československo v proměnách Evropy 20. století, kterou bude horní komora v nadcházejících dnech hostit. Měla by podle Štěcha přispět k tomu, aby se nezapomínalo na hlubší souvislosti a příčiny dějinných událostí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2018 v 05:35, zobrazit podobné
Nejsem populista, jsem pragmatik, bránil se anglicky v CNN exkluzivní host Andrej Babiš. Pak vyslal varování před nelegální migrací
Předseda hnutí ANO Andrej Babiš v exkluzivním rozhovoru pro americkou televizní stanici CNN hovořil hlavně o tom, co si myslí o situaci v Evropě a ve Spojených státech amerických.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Andrej Babiš předvedl psa, mluvil o ženě a popsal dovolenou. ,,Co vidíte dobrého na Kalouskovi?"... To nedopadlo moc dobře
Hostem Letního interview na serveru TN.cz byl předseda hnutí ANO Andrej Babiš. Divákům mimo jiné ukázal svého psa, poodhalil své soukromí, ale rovněž hovořil o politice. Servítky si nebral, když se pustil do předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Svědek událostí 20. století Unčovský hovořil s Janem Čulíkem. Kapitalismus je zrůdnej režim, komunismus byl ale horší, zaznělo
Šéfredaktor Britských listů Jan Čulík se pustil do hovoru se Zbyňkem Unčovským. Postaršího pána lze označit za svědka událostí 20. století. Pan Unčovský nešetří na tuto dobu kritickými poznámkami. Nijak zvlášť shovívavě nemluví ani o dnešních časech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist