Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2019
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.701x, což odpovídá cca 193.113-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Padla první obvinění v kauze údajného ovlivňování amerických voleb z Ruska
V kauze možného ruského vlivu na loňské prezidentské volby v USA padla první obvinění. Dospěl k nim tým amerických vyšetřovatelů pod vedením Roberta Muellera. Informaci přinesla televize CNN s tím, že zatím není jasné, koho se obvinění týkají a co přesně obsahují. Píše to server ČeskéNoviny.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2017 v 09:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 28. 10. 2017

Související články

Média v USA spekulují, zda má Nikulin pomoci Muellerovu šetření
Vydání údajného ruského hackera Jevgenije Nikulina z Česka do USA vzbudilo zájem amerických médií, která mimo jiné spekulují, zda se Rus nějak zapojí do vyšetřování ruského ovlivňování amerických voleb. Podle zpravodajské agentury McClatchyDC by Nikulinovo vydání mohlo být v této záležitosti průlomové, protože americké orgány by mohly výměnou za dohodu o případném trestu získat informace o kybernetických útocích řízených z Ruska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Do debaty o údajném ruském ovlivňování voleb v USA vstoupil generál Randák
O hackerských zásazích do amerických voleb pohovořil na ČT24 bývalý ředitel civilní rozvědky Karel Randák. Vyjádřil se například k tvrzením amerických tajných služeb, že Rusko vedlo mnohovrstevnatý útok proti USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Promlouvá ruská počítačová expertka, kterou obviňují z porážky Clintonové. Nesmyslné obvinění z USA jí zničilo kariéru
Mladá odbornice na kybernetickou bezpečnost Alisa Ševčenková odmítá, že by jako hackerka zasahovala do amerických prezidentských voleb. Informoval o tom server Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Ruská média hodnotí výroky Zemana a Drahoše o volebním vměšování
Stanovisko obou kandidátů na český prezidentský úřad k údajnému volebnímu vměšování Ruska se stalo ústředním tématem informací ruského tisku o druhém kole prezidentských voleb v České republice. Velká většina médií klade důraz na vyjádření Miloše Zemana z první debaty s Jiřím Drahošem, že výroky o ovlivňování sněmovních voleb tajnými službami urážejí voliče, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
To je náhoda: Vyšetřovatelé, kteří popotahují Donalda Trumpa, dali peníze Clintonové
Donald Trump bude patrně čelit vyšetřování za údajné maření spravedlnosti v záležitosti údajného zasahování Ruska do amerických prezidentských voleb. Zvláštní vyšetřovatel Robert S. Mueller již začal konat. Celou věc však zamotává zjištění CNN, že tři členové jeho týmu přispěli na kampaň demokratů i Hillary Clintonové osobně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Zbyněk Fiala: Kam vede ruská stopa
Americký prezident Donald Trump se pochlubil hospodářským růstem ve své první Zprávě o stavu Unie, jak to dělávají všichni. Zajímavější je však bitva v zákulisí, která se začíná soustřeďovat na to, kdo začal manipulovat s ruskými zdroji při ovlivňování prezidentských voleb v USA.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
P.C.Roberts: Russiagate vybouchla přímo do tváří jejich strůjců – FBI, DOJ a Hillary
Takže je to tak, jak jsem vám vždy říkal. Russiagate (obvinění Ruska z ovlivnění amerických prezidentských voleb), se prokázalo být spiknutím FBI, DOJ (Department of Justice čili Ministerstvo spravedlnosti USA), a kampaně Hillary Clintonové, které bylo vedeno s cílem zrušit Trumpovo zvolení prezidentem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Za tenhle článek někoho vyrazí: Pravda o tom, jak Američané zasahují do voleb
Reportér deníku The New York Times Scott Shane přináší překvapivý příspěvek do debaty o údajném ovlivňování amerických voleb Ruskem. Oslovení experti přiznávají, že naopak Spojené státy zasahují do dění v mnoha zemích již dlouhá desetiletí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Ministr Stropnický zareagoval na kritiku Ruska ohledně Nikulina
Negativní ruská reakce na vydání údajného hackera Jevgenije Nikulina do Spojených států se dala očekávat. Na Twitteru to dnes uvedlo české ministerstvo zahraničí. Upozornilo, že vydání Nikulina do USA bylo suverénním rozhodnutím České republiky. Nikulin čelí ve Spojených státech obvinění z útoků na sociální sítě, připomněla ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Drahoš a Láska budou soptit. Do aféry kolem údajného ovlivňování soudců vnáší světlo známý advokát
Ovlivňuje prezident Miloš Zeman soudce, nebo je to jinak? Bývalý dlouholetý předseda Nejvyššího správního soudu Josef Baxa vznesl vůči prezidentu republiky velmi vážné obvinění. Na názor jsme se zeptali renomovaného advokáta JUDr. Aleše Rozehnala, Ph.D.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist