Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2018
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt181522 
291623 
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.629x, což odpovídá cca 241.535-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Neomarxističtí aktivisté chtějí zrušit americkou hymnu, je prý rasistická
Jen další důkaz toho, že těmto fanatickým křiklounům za práva menšin již není naprosto nic „svaté“, snad kromě jejich zvrhlé ideologie, mající za cíl zničit všechno tradiční ve stylu čínské kulturní revoluce.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 10.11.2017 v 08:40, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 10. 11. 2017

Související články

Aktivisté chtějí Kliniku na Žižkově, ne na Praze 4
Aktivisté, kteří provozují Autonomní centrum Klinika na Žižkově, nechtějí centrum přestěhovat do Prahy 4. Budova bývalých jeslí, kterou jim ve čtvrtek nabídla pražská ČSSD, je podle nich v příliš špatném stavu, a objekt na Žižkově, kde centrum nyní funguje, žádná složka státu nepotřebuje. Chtějí proto dál jednat s Úřadem pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) a magistrátem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.3.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Švédští sportovní reprezentanti prý kolikrát ani neumějí hymnu. Teď se to má změnit
Hrát ve švédské fotbalové reprezentaci zřejmě budou moci jen ti fotbalisté, kteří budou umět zazpívat švédskou hymnu. Informuje o tom server Reflex.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Vladimír Kuchař: Za tohle si vás platíme? Měli byste se stydět a chodit kanály
Neomarxističtí sociální inženýři z Žít Brno se posunuli na další level. Chtějí diktovat soukromým firmám, za kolik mají prodávat své služby. Místo toho, aby dělali práci, kterou mají dělat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Zrušit poplatky za ČT a ČRo, seškrtat rozpočet na desetinu. A pak se dívejte, jak se aktivisté v boji o zbytek navzájem požerou. Petr Hampl očekává nechutnou, ale poučnou podívanou
ROZHOVOR Zrušit televizní poplatky, přidělit rozpočet odpovídající desetině současného stavu a dívat se, jak se aktivisté navzájem požerou v boji o poslední peníze. Tak by s veřejnoprávními médii naložil sociolog Petr Hampl. „Bude to podívaná odporná, nechutná, ale poučná. Veřejnoprávní televizi ani rozhlas už dávno nepotřebujeme,“ tvrdí Hampl. Penězovody by uzavřel i těm, kteří se neobejdou bez rozpočtů na péči o migranty. Je jich příliš mnoho a právě peníze jsou prý primárním důvodem vítačského postoje. Kdyby se podařilo tyto penězovody uzavřít, proimigrační postoj prý zmizí ze světa během několika hodin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Bulvární žerty z Jiřího Ovčáčka. Prý zpíval hymnu z papíru a připomínal Dusilovou
Po situaci, kdy policie zakázala skautskému oddílu, aby si v areálu Pražského hradu zazpíval českou hymnu, se rozhodl prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček celou situaci napravit. Jenže to zřejmě nedopadlo podle jeho představ. A všimli si toho nejen na Blesk.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Klaus junior se ve sněmovně dal do díla. Pro začátek navrhuje zrušit povinnou školku
Občanští demokraté navrhli zrušit povinnou mateřskou školu pro pětileté děti. Ze školského zákona chtějí novelou vyřadit také povinnost školek přijímat už dvouleté děti, která by podle platné normy nastala za dva roky. Předlohu nejprve posoudí vláda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
To je ostuda: Skauti nesměli na Hradě zpívat hymnu, Zeman se jim omluvil
Skautská mše v bazilice sv. Jiří, která se tradičně koná v neděli 24. dubna na Pražském hradě, se letos musela nečekaně obejít bez české hymny. Skautům, kteří přišli uctít svého patrona, zakázala hradní police u baziliky sv. Jiří zazpívat hymnu, uvádí na svém serveru Echo24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2016 v 12:34, zobrazit podobné
Sobotka bilancuje: My jsme to ve vládě vymysleli, my jsem to prosadili, my jsme pomáhali lidem
Sociální demokraté představili ve Slovanském domě svůj program pro volby 2017. Na úvod si vyslechli českou hymnu i hymnu Evropské unie a pak se k řečnickému pultíku postavil předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka. Tomu se od sociálních demokratů dostalo poděkování za práci pro ČSSD a opravdu dlouhého potlesku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Skauti na Hrad nakonec nedorazili, Ovčáček si hymnu zazpíval s jejich sympatizanty
Na Pražském hradě si dnes hodinu po poledni měl zazpívat českou hymnu prezidentův mluvčí Jiří Ovčáček spolu se skupinou skautů. Jak ale informoval na svém twitterovém účtu novinář Václav Lang, skauti dnes na Hrad nakonec nedorazili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2016 v 16:35, zobrazit podobné
František Kostlán: Glosář: Pithartův úkol vládě. Svíčka pro Aleppo. Tvář nacionalismu. ODS-rasistická sekta
Přátelé - glosář. Oslavy osmdesátin Václava Havla oživil Petr Pithart, který zaúkoloval vládu. Špatná nebyla ani Sobotkova bavičská vložka. Čeští občané píší ruským mocným kvůli vraždění syrských civilistů. Jaká je tvář nacionalismu? Toho britského ošklivá, toho našeho krásná. Rasistická sekta pod zkratkou ODS se vřítila do voleb postaru.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 8.10.2016 v 19:41, zobrazit podobné
TOPlist