ÚZSVM získal lukrativní pozemky v Novém Jičíně
Novojičínské pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových získalo ve městě Nový Jičín od Státní veterinární správy, Krajské veterinární správy pro Moravskoslezský kraj, dva lukrativní pozemky o celkové výměře přibližně 750 m2 a v účetní hodnotě téměř 190 tisíc korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2017 v 21:35, prečteno: 1x

nejlepší články ze dne: 10. 11. 2017

Související články

ÚZSVM: Prodejem pozemků pod lanovkou na Pustevnách se navýšil příjem státního rozpočtu
Odloučené pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Novém Jičíně prodalo vlastníkovi lanové dráhy Ráztoka–Pustevny dva pozemky pod nástupní a výstupní stanicí lanovky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Pracoviště ÚZSVM v Novém Jičíně převzalo pozemek v areálu letiště Mošnov
Pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Novém Jičíně převzalo od Krajského ředitelství policie Moravskoslezského kraje pozemek v k.ú. Mošnov o výměře 2 623 m2 v hodnotě 73 444 Kč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
ÚZSVM převedl Státnímu pozemkovému úřadu pozemky na Novojičínsku
Zaměstnanci ÚZSVM v Novém Jičíně převedli Státnímu pozemkovému úřadu za poslední období celkem 9 pozemků, resp. jejich podílů, v 6 katastrálních územích okresu Nový Jičín o celkové výměře cca 3,3 hektaru v celkové účetní hodnotě bezmála 300 tisíc Kč. Jednalo se o ornou půdu, trvalý travní porost a zahradu. Státní pozemkový úřad využije pozemky pro vytvoření rezervy státní půdy a pro pozemkové úpravy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.3.2018 v 15:35, zobrazit podobné
ÚZSVM v Novém Jičíně převzal od státních institucí 67 nepotřebných nemovitostí
Pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových v Novém Jičíně převzalo za první pololetí roku 2018 od dvou státních institucí 67 nemovitostí v účetní hodnotě více než půl milionu korun. ÚZSVM je podle zákona o majetku státu příslušný k převzetí majetku, které organizační složky státu a další státní organizace pro svoji činnost nepotřebují a hospodařit s ním v souladu se zákonem o majetku státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2018 v 16:34, zobrazit podobné
ÚZSVM: Chomutov získal pozemky pod kruhovým objezdem
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Chomutově bezúplatně převedl do vlastnictví města Chomutov pozemky pod kruhovým objezdem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
ÚZSVM: Po více než šestnácti letech došlo ke sjednocení vlastnictví nemovitostí v Kopřivnici
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Novém Jičíně prodal formou přímého prodeje dva pozemky v Kopřivnici za 567 000 Kč, přičemž jejich účetní hodnota činila 61 416 Kč. Novými majiteli pozemků se stali spoluvlastníci budovy, která na pozemku stojí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Pracovníci ÚZSVM si vysloužili pochvalu
Pracovníci Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Ostravě, Novém Jičíně a Přerově si v minulých týdnech vysloužili poděkování za snahu a příkladnou práci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 12:35, zobrazit podobné
ÚZSVM převedl Lesům ČR vodní jez po zaniklém státním podniku
Odloučené pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Novém Jičíně předalo Lesem České republiky stavbu jezu na vodním toku Jičínka v místní části Nového Jičína Žilina.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Městys Ročov získal od ÚZSVM bezúplatně tři pozemky
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových v Lounech převedl do vlastnictví městyse Ročov bezúplatně tři pozemky ležící v katastrálním území Dolní Ročov. Dva pozemky jsou zařazeny do kategorie místních komunikací III. třídy a jeden pozemek do kategorie IV. třídy. Jedná se o pozemky situované v okrajové, zastavěné části obce Dolní Ročov, v blízkosti kláštera.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
ÚZSVM v Jičíně převedl Lužanům zbylou polovinu obecního úřadu
Odloučené pracoviště Úřadu pro zastupování státu ve věcech majetkových (ÚZSVM) v Jičíně převedlo obci Lužany bezúplatně majetkové podíly na dvou nemovitostech a pomohlo tak zcelit vlastnictví obecního majetku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist