Do Brna se sjedou lékaři. Voláme o pomoc, Sobotka s Babišem nic neudělali, burcuje jejich prezident Kubek
V Brně dnes začne dvoudenní sjezd České lékařské komory (ČLK), který se bude zabývat aktuálními problémy českého zdravotnictví. Schválit by měl také rozpočet komory, novou informační kampaň nebo pořízení nového sídla lékařské komory. Sjezd pokračuje i v neděli, kdy budou schvalována jeho usnesení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2017 v 08:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 11. 11. 2017

Související články

Lékaři by měli dostávat 80 tisíc bez přesčasů. Jinak tato země vykrvácí, varoval z televize jejich šéf Kubek
Prezident České lékařské komory Milan Kubek vyjádřil ve čtvrtečním Interview ČT24 pochopení pro kritiku zaznívající z úst praktických lékařů. Je totiž přesvědčen, že by lékaři měli dostávat 75 tisíc až 80 tisíc za základní pracovní dobu. Jinak prý tato země vykrvácí. Mimoto také popsal, jak se mu jedná s politiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Lékaři jsou udržováni v umělé chudobě. Novému ministrovi nedáme ani den hájení. Šéf lékařů Kubek to vzal na ČT opravdu od podlahy
Prezident České lékařské komory Milan Kubek si v úterním Interview ČT24 nebral servítky. Nikoli poprvé vysvětloval, proč vítá odchod Svatopluka Němečka (ČSSD) z postu ministra zdravotnictví. Celá společnost je údajně udržována v umělé chudobě, a to se musí změnit. Kubek to chce změnit u lékařů a zdravotních sester, ale prý by si to zasloužili všichni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Kasal (ANO): Všichni voláme po tom, aby mladí lékaři zůstávali u nás v republice a léčili naše pacienty
Projev na 50. schůzi Poslanecké sněmovny dne 9. 11. 2016
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Po elektronické likvidaci živnostníků čeká totéž doktory!
  V nedělních Otázkách sváděl prezident komory Kubek lítý boj s ministrem Ludvíkem, aby odvrátil rafinovaný záměr vlády "dorazit" lékařský stav pod rouškou elektronizace zdravotnictví. Nejvíce ohroženi jsou prý lékaři ve věku 60 .
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.4.2017 v 14:40, zobrazit podobné
Lékař vypíše papírový recept, dostane pokutu dva miliony. Ale zvládli to i v Portugalsku, protestoval šéf státního ústavu
Lékaři a lékárníci by od příštího roku měli vydávat e-recepty. A ani trochu se jim to nelíbí. Někteří lékaři dokonce hrozí, že raději zavřou praxi, než by museli zavádět takovéhle novinky. Představují e-recepty cestu do moderních časů v českém zdravotnictví, nebo je to slepá ulička? V úterních Událostech, komentářích České televize o tom diskutovali ředitel Státního ústavu pro kontrolu léčiv Zdeněk Blahuta a prezident České lékařské komory Milan Kubek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Zdeněk Koudelka: Sobotka a Babiš
Bohuslav Sobotka svůj vládní koncept vybudoval na vládnutí s Andrejem Babišem. Sobotka vytvořil poprvé po roce 1989 vládu velké koalice dvou nejsilnějších stran. Bez Sobotkova návrhu by se Babiš ministrem financí nestal. Nově vidí Sobotka za největšího soupeře sociální demokracie Babišovo ANO. Důvěryhodného bojovníka s Babišem však nemůže sehrát ten, kdo s Babišem roky vládne.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 30.11.2016 v 21:41, zobrazit podobné
Zdeněk Koudelka: Sobotka a Babiš
Bohuslav Sobotka svůj vládní koncept vybudoval na vládnutí s Andrejem Babišem. Sobotka vytvořil poprvé po roce 1989 vládu velké koalice dvou nejsilnějších stran. Bez Sobotkova návrhu by se Babiš ministrem financí nestal. Nově vidí Sobotka za největšího soupeře sociální demokracie Babišovo ANO. Důvěryhodného bojovníka s Babišem však nemůže sehrát ten, kdo s Babišem roky vládne.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Němeček sloužil Babišovi jako takový fackovací panák, říka Kubek
Prezident České lékařské komory Milan Kubek přivítal konec ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka (ČSSD). Tento šéf resortu prý sloužil jen jako fackovací panák Andreji Babišovi (ANO). Němeček to ve vládě neměl snadné, ale přesto se měl snažit udělat víc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Lidinský (Úsvit): Jediné co mohou Sobotka s Babišem udělat pro nezávislost policie, je rezignace
Premiér Sobotka s ministrem Babišem diskreditují, demotivují a politizují policii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.6.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Sobotka se v tisku tvrdě pustil do Zemana s Babišem. Zmínil jejich údajný „mocenský pakt“
Mezi prezidentem Milošem Zemanem a vicepremiérem Andrejem Babišem (ANO) existuje podle premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD) „mocenský pakt“. Píše o tom dnešní deník Právo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist