Nejčtenější v danném dni? Historie článků

listopad 2017
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
3101724 
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.436x, což odpovídá cca 127.107-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Amatéři! Piráti zpochybnili podporu Vondráčka, tak dostávají kartáč z Lidových novin
Velmi amatérsky se tváří záznamy z kontaktů s lobbisty a s politiky na webu Pirátů. Píše se zde totiž o schůzkách, kde u kávy probírají například legalizaci marihuany, nebo že oponent svezl někoho z debaty autem na nádraží. Opravdu důležitá setkání v jejich záznamech přitom zoufale chybějí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2017 v 10:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 11. 11. 2017

Související články

Piráti podpoří na funkci předsedy sněmovny Vondráčka z ANO
Piráti podpoří na funkci předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka (ANO), rozhodl dnes poslanecký klub. Předseda ODS Petr Fiala by měl být prvním místopředsedou sněmovny. Novináře o tom informoval po jednání klubu předseda strany Ivan Bartoš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Ferjenčík (Piráti): Piráti dostávají od příznivců peníze na plavbu do Sněmovny, cílovou částku překročili během 2 dnů
Piráti spustili na serveru Hithit crowdfundingový projekt, který měl za cíl získat finanční podporu na provoz solární lodi. Ta bude na Vltavě a Labi představovat Piráty a jejich hodnoty. Cílová částka se vybrala během necelých dvou dnů. Výsledek předčil všechna naše očekávání a veškerým podporovatelům děkujeme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Putinova propagandistu nabourali počítačoví piráti. A zjistili věci
Ruští hackeři se vloupali do soukromé pošty hlavního ruského propagandisty a bojovníka za zájmy Moskvy Dmitrije Kiseljova. Píše o tom redaktorka Petra Procházková v dnešním vydání Lidových novin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Kalousek v noci sepsal básničku. Obsahuje sprosté slovo
Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek sepsal v noci na svém twitterovém profilu básničku. Týká se šéfredaktora Lidových novin Istvána Léka, šéfredaktora MF Dnes Jaroslava Plesla, šéfkomentátora Lidových novin Petra Kamberského a poslance za hnutí ANO, bývalého redaktora Martina Komárka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.3.2016 v 12:35, zobrazit podobné
ÚZSVM uspěl v dalším sporu s Casinem Kartáč
Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových pravomocně uspěl v dalším ze série sporů se společností Casino Kartáč. Společnost požadovala údajný ušlý zisk ve výši 44,2 milionu korun, ÚZSVM tentokrát ve sporu zastupoval Ministerstvo kultury.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Ministerstvo vnitra se důrazně ohrazuje proti článku Lidových novin
Ministerstvo vnitra se důrazně ohrazuje proti lživým informacím, které ve svém článku zveřejnily Lidové noviny. Ze strany Lidových novin se jedná o již několikátou dezinformaci týkající se resortu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Vítačská propaganda, další bruselská agitka! Babišův šéfredaktor se rozčílil na tímto VIDEEM
Majitel Agrofertu, MF Dnes či Lidových novin Andrej Babiš (ANO) nejednou dokázal, že s prezidentem Zemanem sdílí pohled na uprchlickou krizi. Prezident považuje většinu uprchlíků za ekonomické migranty, kteří se neštítí používat jako štít na cestě do Evropy i své děti. Teď se k nim přidal i šéfredaktor Lidových novin Istvan Léko, který zkritizoval „další bruselskou agitku ve prospěch uprchlíků“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Přestaňte kňourat, vzkazují ČSSD z Lidových novin. Nikdo by se prý neměl divit, že lidé více věří Babišovi
Andrej Babiš (ANO) objíždí festivaly, koncerty, nechává se fotit s dětmi, a když je třeba, poslouží i fotka se zvířátky. Sociální demokracie se teď chce pokusit o něco podobného, vyšle Zaorálka mezi lidi. Komentátor Lidových novin Martin Zvěřina hlavně doufá, že volební lídr nebude mezi lidmi kňourat, jak je ten svět nespravedlivý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Takové sračky, za ty peníze... Babišovy noviny čelily veřejnému a šťavnatému nájezdu Ivo Rittiga
Tohle vyjádření lobbisty Ivo Ritiga a jeho právníka Davida Michala na Twitteru si šéfredaktor kdysi respektovaných Lidových novin Ištván Léko určitě nepřečetl rád. Známá zákulisní tvář české politiky totiž nechala své „followery“ nahlédnout do toho, z čeho Léko v minulosti zřejmě financoval svůj prodělečný mediální projekt, a sice před tím, než se stal šéfredaktorem Lidových novin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Výsměch šéfredaktora Lidových novin: Kalousek je Babišův otrok. Šíří fake news a klesl na úroveň Okamury
Šéfredaktor Lidových novin István Léko, které si před pár lety koupil Andrej Babiš (ANO), dospěl k pro mnohé čtenáře velmi překvapivému závěru. Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek se prý proměnil v Babišova otroka. A ještě navíc ukázal, jak moc nerozumí zákonům. K dokreslení celé frašky Léko dodává, že desítky poslanců Kalouskovu kapitální neznalost posvětily.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist