Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
181522 
So291623 
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.081x, což odpovídá cca 212.941-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Amatéři! Piráti zpochybnili podporu Vondráčka, tak dostávají kartáč z Lidových novin
Velmi amatérsky se tváří záznamy z kontaktů s lobbisty a s politiky na webu Pirátů. Píše se zde totiž o schůzkách, kde u kávy probírají například legalizaci marihuany, nebo že oponent svezl někoho z debaty autem na nádraží. Opravdu důležitá setkání v jejich záznamech přitom zoufale chybějí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2017 v 10:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 11. 11. 2017

Související články

„Ruské kurvy“, „nemám rád Rusáky“. Akce Lidových novin na téma Rusko se ubírala drsným směrem
„Šíření národnostní nenávisti, nepodařená akce a špatně realizovaný projekt. Tak by bylo možné charakterizovat projekt redakce Lidových novin ‚Bylo jim osmnáct‘ a panelovou diskuzi Lidových novin a redakce serveru Lidovky.cz o česko-ruských vztazích,“ hodnotí akci Lidových novin Marek Kyncl
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2018 v 12:34, zobrazit podobné
Ferjenčík (Piráti): Piráti dostávají od příznivců peníze na plavbu do Sněmovny, cílovou částku překročili během 2 dnů
Piráti spustili na serveru Hithit crowdfundingový projekt, který měl za cíl získat finanční podporu na provoz solární lodi. Ta bude na Vltavě a Labi představovat Piráty a jejich hodnoty. Cílová částka se vybrala během necelých dvou dnů. Výsledek předčil všechna naše očekávání a veškerým podporovatelům děkujeme.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.6.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Piráti podpoří na funkci předsedy sněmovny Vondráčka z ANO
Piráti podpoří na funkci předsedy Poslanecké sněmovny Radka Vondráčka (ANO), rozhodl dnes poslanecký klub. Předseda ODS Petr Fiala by měl být prvním místopředsedou sněmovny. Novináře o tom informoval po jednání klubu předseda strany Ivan Bartoš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.10.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Přestaňte kňourat, vzkazují ČSSD z Lidových novin. Nikdo by se prý neměl divit, že lidé více věří Babišovi
Andrej Babiš (ANO) objíždí festivaly, koncerty, nechává se fotit s dětmi, a když je třeba, poslouží i fotka se zvířátky. Sociální demokracie se teď chce pokusit o něco podobného, vyšle Zaorálka mezi lidi. Komentátor Lidových novin Martin Zvěřina hlavně doufá, že volební lídr nebude mezi lidmi kňourat, jak je ten svět nespravedlivý.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.6.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Takové sračky, za ty peníze... Babišovy noviny čelily veřejnému a šťavnatému nájezdu Ivo Rittiga
Tohle vyjádření lobbisty Ivo Ritiga a jeho právníka Davida Michala na Twitteru si šéfredaktor kdysi respektovaných Lidových novin Ištván Léko určitě nepřečetl rád. Známá zákulisní tvář české politiky totiž nechala své „followery“ nahlédnout do toho, z čeho Léko v minulosti zřejmě financoval svůj prodělečný mediální projekt, a sice před tím, než se stal šéfredaktorem Lidových novin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Výsměch šéfredaktora Lidových novin: Kalousek je Babišův otrok. Šíří fake news a klesl na úroveň Okamury
Šéfredaktor Lidových novin István Léko, které si před pár lety koupil Andrej Babiš (ANO), dospěl k pro mnohé čtenáře velmi překvapivému závěru. Předseda TOP 09 Miroslav Kalousek se prý proměnil v Babišova otroka. A ještě navíc ukázal, jak moc nerozumí zákonům. K dokreslení celé frašky Léko dodává, že desítky poslanců Kalouskovu kapitální neznalost posvětily.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Británie všude ustupuje muslimům a teď se diví. A týká se to i nás. Slova, která z Lidových novin nezaznívají každý den
Komentátor Lidových novin Zbyněk Petráček přináší trochu jiný pohled na teroristický útok v Londýně. Teroristický útok je jistě strašný, jenže na našich silnicích umírá mnohem víc lidí při dopravních nehodách. Mnohem nebezpečnější podle komentátora je, jak ve jménu tolerance ustupujeme od vlastních hodnot, jak se Británie mění podle přání muslimů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Novináře neovlivňuji, trvá na svém premiér Babiš. Dodaný článek byl chyba a nedorozumění
Předseda vlády Andrej Babiš se na Frekvenci 1 vyjádřil ke kauze dlouholeté novinářky Lidových novin Petry Procházkové, která na sociální síti oznámila, že z Lidových novin, které Babiš před pár lety koupil, odchází právě kvůli němu, protože odmítá být jeho sluhou. „V Lidových novinách se právě teď dějí věci, se kterými nemohu souhlasit,“ zdůvodnila svůj odchod po sedmadvaceti letech. „Každý může udělat chybu! Nebyl to účel, nikoho neovlivňuji,“ uvedl ve své reakci premiér, který se snaží celou záležitost nyní vysvětlit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2018 v 22:35, zobrazit podobné
ČSSD: Odmítáme spekulace Lidových novin
Článek „Velká hra. Kdo povede ČSSD po Sobotkovi?“, uveřejněný v dnešních Lidových novinách není ve skutečnosti ničím jiným, než malou, zato však totálně vylhanou, bájí tohoto deníku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Paroubek: Peripetie sestavování vlády
Šéfové hnutí ANO včera zářili štěstím jakoby měli narozeniny. Volba předsedy Poslanecké sněmovny Vondráčka byla jejich jasným politickým úspěchem. Kromě poslanců hnutí ANO, okamurovců a komunistů, podpořili volbu Vondráčka také Piráti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist