Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2018
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.598x, což odpovídá cca 187.739-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Konec čínského léčitelství jako zdravotního oboru. Senátoři jej chtějí zrušit
Senát bude znovu řešit zařazení terapeuta a specialisty tradiční čínské medicíny mezi odborné zdravotnické pracovníky. Senátoři Alena Dernerová (za SD-SN) a Vladimír Plaček (ČSSD) to navrhli zrušit v novele o uznávání způsobilosti k výkonu nelékařských zdravotnických povolání. Senát, který v červnu zařazení poskytovatelů čínské medicíny mezi zdravotnické profese schválil, se návrhem začne zabývat v prosinci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.11.2017 v 13:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 11. 11. 2017

Související články

Platforma pro sociální bydlení: Senátoři se obrací na Ústavní soud, chtějí zrušit bezdávkové zóny
Novela zákona o pomoci v hmotné nouzi, která obcím umožnila zamezit vyplácení doplatku na bydlení, dnes putuje k Ústavnímu soudu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Piráti chtějí zrušit pokuty pro vodáky pod vlivem alkoholu
Piráti chtějí zrušit pokuty pro vodáky za jízdu pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek. Předložili kvůli tomu novelu zákona o vnitrozemské plavbě, pod kterou se podepsala padesátka poslanců ze všech frakcí vyjma ČSSD. Smyslem návrhu je zrušit neúčinný postih vodáků, oznámil dnes poslanec Pirátů Lukáš Bartoň.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Carbol (KDU-ČSL): Takové zúžení registru smluv je pro nás nepřijatelné
Senátoři z klubu KDU-ČSL a nezávislí chtějí omezit široké výjimky, které v novele zákona o registru smluv schválila Poslanecká sněmovna. Lidovečtí senátoři chtějí, aby se do registru vrátily smlouvy státních podniků nebo firem vlastněných městy či kraji.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Senátoři oznámí, jak chtějí napadnout zákon o rozpočtech obcí
Senátoři dnes chtějí společně se zástupci samospráv, měst a obcí představit svůj návrh na zrušení části zákona o pravidlech rozpočtové odpovědnosti, který chtějí předložit Ústavnímu soudu. Senátorům vadí protidluhová opatření namířená proti obcím, která zákon obsahuje. Senát loni tento nový zákon zamítl, ale Sněmovna ho přehlasovala a zákon schválila. Ministr financí Andrej Babiš (ANO) obavy senátorů odmítl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
AMSP ČR: Konec nábytkářů v Česku?
Za dvanáct let ubylo 69 % absolventů truhlářských oborů, čalouníků je méně dokonce o 80 %. To vše v době, kdy nábytkářský průmysl posiluje sedmým rokem za sebou, export vzrostl za poslední pětiletku téměř na dvojnásobek a mzdy rostou v oboru osmiprocentním tempem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.4.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Vláda projedná nápad na změnu voleb do Senátu
Ministr vnitra Lubomír Metnar (za ANO) doporučuje, aby vláda u Ústavního soudu nepodpořila návrh skupiny senátorů, kteří chtějí zrušit stávající volební systém do Poslanecké sněmovny. Vyplývá to z materiálu, který má ČTK k dispozici a který kabinet projedná na své středeční schůzi. Senátoři v návrhu poukazují na to, že systém znevýhodňuje malé strany, které potřebují pro zisk poslaneckého mandátu více hlasů než velké.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
České odbory chtějí konec levné práce a kratší pracovní dobu
Odbory v České republice chtějí vytvářet tlak na konec levné práce, protože uplynulých téměř 30 let stačilo na to, aby měli podnikatelé polštář, dostatečné zisky a mohli investovat. Na dnešních společných česko-slovenských oslavách 1. máje v Žilině na severu Slovenska to řekl předseda Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) Josef Středula.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.5.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Klaus junior se ve sněmovně dal do díla. Pro začátek navrhuje zrušit povinnou školku
Občanští demokraté navrhli zrušit povinnou mateřskou školu pro pětileté děti. Ze školského zákona chtějí novelou vyřadit také povinnost školek přijímat už dvouleté děti, která by podle platné normy nastala za dva roky. Předlohu nejprve posoudí vláda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Konec roamingu v EU! Na co si dát pozor a co nastavit?
Nejpozději od 15. června 2017 museli všichni operátoři ve všech 28 členských zemích Evropské unie na základě nařízení zrušit poplatky za roaming. Zákazníci tak mohou nově na cestách po EU využívat služby (hovory, SMS a internet) za stejné ceny jako ve své domovské síti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.6.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Zakázat propagaci islámu a zrušit Senát! Neschopný trafikant Štěch... Bouřlivá senátní kandidatura Jaroslava Nováka Večerníčka
ROZHOVOR Osobně kandiduji do Senátu s tím, že ho chci zrušit. Je to slepé střevo dnešní politiky. K tomu je ale důležité, aby byl člověk senátorem, protože jej lze zrušit pouze ústavním zákonem a na to jsou třeba hlasy samotných senátorů. Tak hovoří kandidát na senátora v obvodu Svitavy Jaroslav Novák známý jako Večerníček. ParlamentníListy.cz s ním hovořily i o SPD a Transparency International.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.10.2018 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist