Islamizace Německa v roce 2016. „Německo již není bezpečné.“
To, že zde tento článek zveřejňuji právě dnes, je náhoda, ale toto téma mi k dnešnímu dni sedí. 17. listopad je symbolem naší svobody a o naši svobodu jde v procesu islamizace Evropy především.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.11.2017 v 08:40, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 17. 11. 2017

Související články

Islamizace Francie: Tvrdá fakta a zlá realita
V roce 2016 činila muslimská populace Francie přibližně 6,5 milionů, což představuje zhruba 10 procent celkové populace 66 milionů. Ačkoli francouzské právo zakazuje shromažďování oficiálních statistik o rase nebo náboženství svých občanů, tak think-tank Gatestone Institute v New Yorku s pomocí několika studií, jež se pokoušely vypočítat počet lidí ve Francii, kteří pocházejí ze zemí s muslimskou většinou, provedl odhad o tamním počtu muslimského obyvatelstva. Následně zpracoval chronologický přehled některých hlavních událostí spojených se vzestupem islámu ve Francii v roce 2016. Pro českou verzi text přeložili Helena Kolínská a Libor Popovský.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Primátor Charvát: Město Pardubice hospodařilo v loňském roce vyrovnaně
Hospodaření města Pardubice za rok 2016 skončilo kladnou bilancí hospodaření. Kladné saldo tak vyjadřuje skutečnost, že výdaje uskutečněné v roce 2016 byly nižší než příjmy finančních prostředků přijatých v roce 2016, a to o částku ve výši zhruba 80 milionů korun. Potvrdila to řádná účetní závěrka, kterou na svém posledním jednání, společně se závěrečným účtem města Pardubice za rok 2016, schválili pardubičtí zastupitelé.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Český statistický úřad: V roce 2016 dosáhl odliv zisků do zahraničí 8,4 % HDP
Reálné příjmy domácností vzrostly v roce 2016 o 3,1 % a reálná spotřeba na obyvatele meziročně vzrostla o 2,7 %. Důchody ze zisků náležící zahraničním vlastníkům korporací dosáhly v tomto roce 8,4 % HDP.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Orbán znovu promluvil: Islamizace Evropy je reálná!
Server breitbart.com přinesl další vyjádření Viktora Orbána. Maďarský předseda vlády trvá na tom, že islamizace Evropy skutečně probíhá a je třeba se jí bránit. Třeba odmítáním povinných kvót na přerozdělování migrantů. Evropský soudní dvůr sice před pár dny vynesl verdikt, že k odmítání kvót není důvod, ale maďarský premiér si trvá na svém.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Autodrom pokračuje v úspěšné spolupráci se značkou Kia, vozy využívá v kurzech bezpečné jízdy
Společnost AUTODROM MOST, která v severočeském městě provozuje stejnojmenný areál se závodními okruhy a plochami pro výuku a výcvik bezpečné jízdy, prodloužila v letošním roce spolupráci s firmou KIA MOTORS CZECH, s. r. o. a firmou ASAS, s. r. o., autorizovaným prodejcem vozů KIA, který obnovil vozový park pro kurzy bezpečné jízdy novým modelem Kia cee´d 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Islamizace Británie v roce 2017. Politici se nebojí, jim nic nehrozí, ale normálním lidem opravdu hodně. Analytik sepsal skutečně obsáhlou a tvrdou zprávu
Vazby mezi islámskými charitativními organizacemi a teroristy nebo extremisty vzrostly ve Spojeném království na rekordní úroveň. Islamista Azad Ali, který prohlásil, že podporuje zabíjení britských vojáků, byl jmenován ředitelem Muslim Engagement and Development, kontroverzní muslimské nátlakové skupině, která také radí britské vládě. To jsou dvě z nepřeberného množství varovných informací, které se objevují v textu Soerena Kerna, vedoucího pracovníka think-tanku Gatestone Institute v New Yorku, a vyšly pod názvem Islamizace Británie v roce 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Eliška Dubcová: Jak dlouho si lze uchovat bezstarostnost?
Nemilosrdné (a důkladně vyleštěné) zrcadlo nastavené moderní francouzské společnosti, která zde bezpečně může zastupovat západní svět obecně, hluboké psychologické reliéfy i příběh splňující veškeré atributy love story, to vše je Bezstarostnost (L’insouciance – Gallimard 2016 – fr. vydání), poslední román francouzské spisovatelky Karine Touilové (*1972), který se v roce 2016 dostal na žebříček titulů nominovaných na nejvýznamnější francouzské literární ocenění Prix Goncourt. Knihu do češtiny velice zdařile přeložil Tomáš Havel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Tým silniční bezpečnosti: Na dovolenou po dálnici – svižně, a přitom bezpečně
Základní zásady bezpečné jízdy po dálnici v EU. Jak přežít poruchu vozidla na dálnici bez úhony? Nakolik jsou české dálnice bezpečné?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Tržby holdingu CZECHOSLOVAK GROUP v roce 2016 dosáhly na 15,4 miliardy, EBITDA 1,9 miliardy Kč
Holding CZECHOSLOVAK GROUP (CSG) vydal roční zprávu s nekonsolidovanými výsledky celku společností ovládaných Jaroslavem Strnadem za rok 2016. Tržby nekonsolidovaného celku meziročně vzrostly o 26 procent, EBIDTA pak o 27 procent. Holding CSG byl v roce 2016 velmi aktivní v akvizicích, nezahálí však ani v tomto roce, kdy také uskutečnil zajímavé investice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
SŽDC: Preventivní vlak bezpečné železnice míří do Brna
Úspěšný projekt Českých drah a Správy železniční dopravní cesty „Preventivní vlak bezpečné železnice“ se i v letošním roce zúčastní projektu Brněnské dny bez úrazů. Na studenty ze středních škol bude čekat ve stanici Brno-Královo Pole od 5. do 7. června.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.6.2018 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist