Tajná mise ministra Pelikána: Jel do vězení za mezinárodně hledaným zločincem, nechal ho volat ze svého mobilu. A nikomu o tom nic neřekl
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán z hnutí ANO se v propuštění údajného agenta Alího Fajáda angažoval více, než se dosud vědělo. Šéf české justice za ním totiž byl osobně ve vězení, nechal ho dokonce zavolat ze svého mobilního telefonu. Potvrdily to tři důvěryhodné zdroje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.11.2017 v 21:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 21. 11. 2017

Související články

Skandál ministra Pelikána: Odstupte, vystoupil statečný soudce, který bojuje proti amnestii Klause. Je to silné vyjádření
Český rozhlas Radiožurnál se zaměřil na ministra spravedlnosti Roberta Pelikána z hnutí ANO, jenž se podle jeho zjištění angažoval v propuštění libanonského agenta Alího Fajáda více, než se dosud vědělo. Pelikán byl podle všeho za Fajádem ve vězení a nechal jej dokonce zavolat ze svého mobilního telefonu. Píše to server iRozhlas.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
MPO: Náměstek ministra Vladimír Bärtl vedl misi leteckých výrobců do Íránu
30. srpna se uskutečnila mise leteckých výrobců do Íránské islámské republiky, kterou doprovázel náměstek ministra průmyslu a obchodu Vladimír Bärtl. Mise se účastnili mimo představitele Asociace leteckých výrobců (ALV) a Výzkumného a zkušebního leteckého ústavu (VZLÚ) zástupci 3 významných výrobců letecké techniky. Značnou logistickou podporu mise poskytl Zastupitelský úřad ČR v Teheránu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2016 v 12:35, zobrazit podobné
To bylo to vůbec nejhorší, co jste předvedl, nastoupil Chvojka na vládního kolegu Pelikána. Ten mu děkoval za kompliment
Moderátor Václav Moravec v Žižkovské věži přivítal ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO), exministra spravedlnosti Pavla Blažka (ODS) a ministra pro lidská práva a předsedu Legislativní rady vlády Jana Chvojku (ČSSD). Pořad nikoli poprvé zahájil kritikou prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Šéf lidovců: My se s nikým ani proti nikomu nespojujeme, jen ctíme Ústavu
Odvolání ministra financí Andreje Babiše (ANO) chtějí podle svého předsedy Pavla Bělobrádka lidovci proto, aby prokázali úctu k Ústavě. To zmínil sám Bělobrádek v rozhovoru pro Novinky.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Muslimský bratr ministra Pelikána měl zasahovat do kauzy Fajád. A když se ho na to novináři zeptali, ohromil je ještě víc
ODS chce vytvořit vyšetřovací komisi kvůli kauze pětice Čechů unesených v Libanonu a postupu ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO) při jejím řešení. Zástupci strany to řekli na dnešní tiskové konferenci. Upozornili také na spekulace, že za ČR v případu údajně vyjednával Pelikánův bratr arabista Petr Pelikán. Napsala ČTK. Bratr ministra své údajné zapojení v kauze Fajád okomentoval osobitým způsobem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Sněmovní vyšetřovací komise dnes vyslechne ministra Pelikána
Sněmovní vyšetřovací komise k únikům informací z vyšetřovacích spisů by dnes měla vyslechnout mimo jiné ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO). Komise by s ním měla probrat jeho pohled na kontrolní nástroje ve vztahu k neoprávněnému nakládání s vyšetřovacími spisy a opatření, která by takovému jednání bránila, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Podle ministra spravedlnosti došlo během sobotních demonstrací k selhání policie
Policie podle ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO) selhala, když v sobotu nezakročila proti maskovaným výtržníkům napadajícím průvod levicových aktivistů mířících k Pražskému hradu. Podle Pelikána věc nevyžaduje dvoutýdenní prošetřování, které plánuje ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD), ale měla by být vyvozena odpovědnost vůči velitelům zásahu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.2.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Jeroným Tejc se vrací. Bude dělat náměstka Pelikánovi
Náměstkem ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO) se má stát bývalý šéf poslanců ČSSD Jeroným Tejc, a to i přestože většina ministrů nové Babišovy vlády se přiklání k tomu, že se politických náměstků zbaví. Není to přitom tak dávno, co se Tejc nechal slyšet, že bude notářem a od politiky se chce držet co nejdál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Kovářová udeřila proti Pelikánovi: Chcete brutální a tvrdý názor? Dlužníky do vězení a pracovat. Snížit odměny exekutorům není řešení
ROZHOVOR Bývalá ministryně spravedlnosti Daniela Kovářová je pro tvrdší jednání s dlužníky. „Možná by bylo potřeba zavést něco jako vězení pro dlužníky s tvrdou povinností pracovat, ale to by se musela otočit úplně atmosféra ve společnosti, která teď dlužníky omlouvá. Dnes je věřitel vnímaný jako nemravný spratek, zatímco dlužník je opečovávaný a hájený,“ kritizuje advokátka a spisovatelka. V rozhovoru pro ParlamentníListy.cz nesouhlasí s kroky ministra Roberta Pelikána, který chce problém s dlužníky řešit snížením odměn exekutorů, protože tím dlužníků neubude.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.7.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Naco NATO další pokračování
Po útoku USA na Sýrie není možné uvažovat o setrvání v NATO a to platí pro celou EU a pro celou Evropu. Pokud nechceme být řízeni zločincem, musíme vystoupit z NATO. EU se musí odpoutat od USA jako svého poručníka.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 7.4.2017 v 09:40, zobrazit podobné
TOPlist