Kalousek: To, že pan poslanec Grospič je stalinista, není útok. To je konstatování faktu
Projev na ustavující schůzi Poslanecké sněmovny dne 22. 11. 2017 k návrhu na potvrzení předsedy mandátového a imunitního výboru
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2017 v 15:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 22. 11. 2017

Související články

Pirátský poslanec se rozpovídal před cizinci, jak Babiš zneužívá dotace. Premiér ho chce hnát před disciplinárku
Pirátský poslanec Mikuláš Peksa se ohradil proti požadavku premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO), aby vůči němu sněmovní mandátový a imunitní výbor zahájil disciplinární řízení. Babiš podnět podal kvůli výrokům poslance o tom, že premiér zneužívá evropské dotace. Podle Peksy to bylo konstatování faktu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Strach z Miloše Zemana sílí a roste
V prosincovou neděli revolučního roku 1989 se na jednom parkovišti sešli tři komunisté. Jeden mrtvý stalinista symbolicky, jeden živý stalinista osobně a jeden komunista, který si "jen tak smočil a zase vyskočil". Miloš Zeman.  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 13.1.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Sněmovní výbor posoudí Babišův podnět na zahájení řízení s Peksou
Sněmovní mandátový a imunitní výbor dnes bude jednat o návrhu na zahájení disciplinárního řízení s poslancem Pirátů Mikulášem Peksou. Návrh podal premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) kvůli Peksovým výrokům o tom, že premiér zneužívá evropské dotace. Pirátský poslanec se brání slovy, že se jednalo o konstatování faktu. Policie Babiše stíhá pro podezření z dotačního podvodu v případu Čapí hnízdo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Volby u komunistů: Ve vedení Konečná a Grospič, Skála i Dolejš ostrouhali
Místopředsedy KSČM se stali nově europoslankyně Kateřina Konečná, poslanec Stanislav Grospič a právník a podnikatel Václav Ort. Zvolili je delegáti stranického sjezdu v Nymburku. Vedení komunistické strany opustili Josef Skála a Jiří Dolejš, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.4.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Grospič v Interview ČT24 zdůvodňoval, proč je KSČM proti misím v Pobaltí. Hájíme zájmy Česka, říká
Vojenské mise budou pokračovat, a to i v Afghánistánu, v Mali a v Pobaltí. To vadí komunistům. Zabránit misím však nedokázali. Poslanci dnes další pokračování českých vojáků v zahraničí schválili. K tématu přišel pohovořit do pořadu Interview ČT24 poslanec KSČM Stanislav Grospič.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.6.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Do koalice nejdeme, řekl poslanec KSČM. Někteří jejich poslanci pořád váhají. Pak se ke komunistům vyjádřila Valachová
Hosty Událostí, komentářů České televize byli poslankyně Kateřina Valachová (ČSSD) a komunistický poslanec Stanislav Grospič. A tématem bylo zítřejší vyjádření důvěry vládě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.7.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Kalousek: Škoda, že Zeman není král. Vyhnali bychom ho
Poslanec a někdejší šéf TOP 09 Miroslav Kalousek na svém twitterovém profilu zareagoval na slova někdejší šéfky Poslanecké sněmovny Miroslavy Němcové (ODS). Ta se ostře vymezila proti prezidentu Miloši Zemanovi, když prohlásila, že hlava státu se svým postojem k údajnému výskytu otravného plynu Novičok na území Česka dopustila velezrady.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.3.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Tomáš Rambousek: Pohled na Českou republiku očima osmnáctiletého studenta
Nejsem nijak šikovný na psaní a konstatování faktů o dění v politice. Jsou to však věci, o které se zajímám a pozoruji výkřiky některých našich prolhaných politiků. Nikdy jsem nepřemýšlel o tom, že budu nucen situací napsat nějaký článek z pohledu 18 - ti letého člověka. Ano, je to tak, je mi 18 let, narodil jsem se na malé vísce, kde žiji s rodiči, kteří jsou na částečném invalidním důchodě a dělají vše proto, aby uživili rodinu!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Franěk (SPR-RSČ Miroslava Sládka): Teroristický útok, útok a zase útok
Nebo také útok na 100 způsobů, dalo by se říct..
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Kalousek chlastá v přímém televizním přenosu?
Nemohu si pomoct, ale nešlo to přehlédnout. Vypadalo to, že poslanec Miroslav Kalousek (TOP 09) chodil doplňovat inspiraci pro parlamentní diskusi do baru poslanecké sněmovny.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 22.11.2017 v 19:40, zobrazit podobné
TOPlist