Prezidentova návštěva v Rusku je totální propadák
Tak, jako se zachoval, respektive, nezachoval, prezident v Rusku, by se skutečný demokrat nikdy nezachoval. Ale čemu se divit?
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 24.11.2017 v 09:40, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 24. 11. 2017

Související články

Brutální zprávy z Ruska: Vladimir Putin dnes rozpoutal totální uragán. Nezůstane kámen na kameni?
V Rusku se začaly dít skutečně zajímavé věci. Putin vydal nařízení, kterým zrušil Krymský federální okruh a zapojil ho do Jižního federálního okruhu, což v praxi znamená totální integraci krymského poloostrova. Ruský prezident navíc uvolnil z funkce gubernátora Sevastopolu a rovněž jmenoval nového „reprezentanta prezidenta“ v Sibiřském federálním okruhu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2016 v 14:34, zobrazit podobné
Kalousek vrací úder Zemanovi: Šašci se usídlili na hradech
Miroslav Kalousek se obořil proti tweetu prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka, který uveřejnil prezidentova slova ve smyslu, že Kalousek je šašek. Což si předseda opoziční TOP 09 nenechal líbit a hned zareagoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2016 v 14:35, zobrazit podobné
EXKLUZIVNĚ Totální lži! Premiér jen mlčel a zbaběle utekl. Máme detailní popis údajné zlomové schůzky Sobotky se Zemanem
Žádné setkání premiéra Bohuslava Sobotky s prezidentem Milošem Zemanem mezi čtyřma očima na ČVUT se nekonalo. Šéf ČSSD se jen snažil hraně usmívat, vůbec na prezidentova slova nereagoval a poté dokonce raději utekl, aby nemusel s hlavou státou debatovat. ParlamentnímListům.cz to sdělily dva na sobě nezávislé zdroje. Jde o lidi, kteří byli popsaným situacím přítomni.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Seďa (ČSSD): Návštěva STCTTS v Itálii
Návštěva Podvýboru pro technologické trendy a bezpečnost Výboru pro vědu a technologie Parlamentního shromáždění NATO v Itálii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Pilc (Svobodní): Snaha o odzbrojení občanů má umožnit nástup totální vlády
Pod záminkou záchrany lidských životů mají být občané postupně odzbrojeni. Skutečným důvodem snahy o odzbrojení lidí je však touha po prosazení totální vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.12.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Svatopluk Otava: Obludárium české politiky vleče strejčka médii, zatímco Angloameričané s Euwehrem pochodují proti Rusku
Jeden z povícero motivů, proč náš mainstream věnuje veškerý prostor pseudokauze o „čestném“ Hermanovi a jeho magoroidnímu úsilí o odstranění prezidenta Zemana, spočívá i v totální blokaci veškerého dalšího dění ve světě.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2016 v 15:35, zobrazit podobné
A zase nic: Totální prohra opozice v Rusku. Lidi prostě nepřišli, Putin to má v kapse
Ruská volební komise ještě nesečetla všechny hlasy, ale už nyní je zřejmé, že Jednotné Rusko je jasným vítězem letošních parlamentních voleb. Podle aktuálních informací navíc strana blízká prezidentu Putinovi ještě posílila a pravděpodobně získá v Dumě nadpoloviční většinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.9.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Miloš Zeman: kolaborant, nebo "užitečný idiot"?
Tuto zásadní otázku vyvolává nejen celé jeho působení v prezidentském úřadu, ale zejména jeho poslední návštěva v Rusku. Byli jsme svědky absurdního divadla, které nutně otevírá otázky pozadí celé jeho mise v současné politice.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 1.12.2017 v 12:40, zobrazit podobné
Návštěva Merkelové prý pro ČSSD bude polibkem smrti
Nadcházející návštěva německé kancléřky Angely Merkelové může sociální demokracii před volbami uškodit, naznačuje v komentáři, který vychází na první straně dnešních Lidových novin, jejich komentátor Zbyněk Petráček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.8.2016 v 07:34, zobrazit podobné
Návštěva Merkelové je událost roku. Teď ukážeme ruské propagandě, že tu ještě nevládne, těší se komentátor Marjanovič. Ódéesák Zahradil se při četbě neudržel
Koncem srpna zavítá na pár hodin do Prahy německá kancléřka Angela Merkelová. Vzhledem k tomu, že hlavním tématem její návštěvy bude uprchlická krize, bude to návštěva velmi důležitá. Komentátor Teodor Marjanovič se v textu pro server Hospodářských novin zamýšlí nad tím, co tato návštěva bude znamenat pro Česko a jakou ostudu nám při ní udělá prezident Miloš Zeman. Europoslanec Jan Zahradil (ODS) na Marjanovičově textu nenechává nit suchou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2016 v 07:34, zobrazit podobné
TOPlist