Patnáctiletá dívka byla brutálně znásilněna migranty. Po osmi měsících od děsivé zkušenosti stále trpí
Rakouský list Kronen Zeitung se po několika měsících vrací k případu patnáctileté dívky, kterou letos v dubnu brutálně znásilnili tři žadatelé o azyl ze zemí Afriky a Blízkého východu. V nejbližších týdnech by měl začít soudní proces.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2017 v 10:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 11. 12. 2017

Související články

Nejmladší oběť znásilnění. V Německu došlo ke dvěma zločinům v jeden den, přičemž z toho jednoho vážně mrazí
Teprve čtrnáctiletá dívka byla podle amerického serveru Breitbart znásilněna v Německu. Útočník, dvaadvacetiletý Afghánec, byl zatčen. K události došlo před týdnem. Ve stejnou dobu, jak uvedl Berliner Kurier, došlo i k dalšímu znásilnění. V něm figuruje třicetiletý Maročan a čtyřiadvacetiletá dívka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Ubodaná patnáctiletá Němka uprchlíkem z Afghánistánu: Na povrch vyplouvají děsivé skutečnosti
Německá média dál informují o případu patnáctileté dívky, kterou zavraždil údajně stejně starý Afghánec. Vše nasvědčuje tomu, že úřady mohly nejhoršímu zabránit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Tyler Durden: Ráj ve Švédsku už byl
Stovky lidí zaplavily minulý týden ulice jihošvédského města Malmö, aby protestovaly proti liknavosti, kterým vláda reagovala na brutální znásilnění tří nedospělých dívek, z nichž k poslednímu došlo na sportovním hřišti a znásilněná 17 letá dívka musela být ošetřena v nemocnici.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.12.2017 v 09:35, zobrazit podobné
„Zničili mi život. To prase mě znásilnilo a pak drželo pro ostatní.“ Školačka otevřeně promluvila o krutostech migrantů
Od začátku migrační krize se terčem sexuálního obtěžování či přímo znásilnění staly v západní Evropě stovky žen a dívek. Jen minimum z nich však je schopno o svých děsivých zkušenostech hovořit na veřejnosti. Patnáctiletá dívka z rakouského Tullnu je v tomto ohledu výjimkou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Patnáctiletá dívka zahanbila dospělé. Zachránila řidiče autobusu před inzultací přistěhovalce
Rakousko má nového hrdinu, tedy spíše hrdinku. Deník Kronen Zeitung dnes ve svém internetovém vydání píše o patnáctileté dívce, která se jako jediná mezi pasažéry dokázala zastat řidiče autobusu napadeného tureckým přistěhovalcem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Británie: Podříznutá, spoutaná, znásilněná. Muslimská dívka dělala, co neměla a zaplatila za to
Britský deník Daily Mail píše o další z nesčetných „vražd ze cti“, které jsou páchány v rámci muslimské komunity. Tentokrát se její obětí stala devatenáctiletá indická muslimka Celine Dookhranová. Další žena unikla smrti jen o vlásek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.7.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Rozřezaná dívka, střelec a tisíce lidí v ulicích. V italské Maceratě stále není klid
V italské Maceratě to stále vře. Město se pořád ještě vzpamatovává z nálezu těla mladičké Pamely Mastropietro. Její tělo bylo nalezeno rozřezané ve dvou kufrech. Ve vazbě kvůli činu skončil nigerijský migrant. O pár dní později jel po městě italský mladík a střílel na lidi, kteří mu připomínali migranty. Údajně šlo o odplatu za mladou Italku. Jenže tím to ještě neskončilo. V sobotu se v Maceratě odehrály velké protesty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2018 v 07:35, zobrazit podobné
Přišly další "zlé" statistiky z Německa. Týkají se trestných činů spáchaných migranty a je to děsivé čtení
Policejní ředitelství v Kolíně nad Rýnem předložilo svoji závěrečnou zprávu vztahující se ke zločinům spáchaným v loňském roce migranty ze severní Afriky. Statistiky veškerých kriminálních přečinů v porovnání s předchozími roky prudce stouply. Informace o zprávě přinesl prestižní německý magazín Focus.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Dánsko ve varu: Mladá dívka se bránila před znásilněním pepřovým sprejem a zle dopadla
V dánském Sonderborgu byla napadena sedmnáctiletá dívka. Muž, který hovořil anglicky, k ní přistoupil, násilím ji povalil na zem a chtěl jí svléknout kalhoty. Studentka však stačila použít pepřový sprej, který měla při sobě, útočníkovi se s vypětím sil ubránila a utekla. Teď jí hrozí obvinění z neoprávněného použití pepřového spreje a pokuta v přepočtu přibližně 1 750 korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Německo: Jo, to byla bitka. Afričané se opili a rozmlátili vše, co jim stálo v cestě
Německo v minulých dnech prožilo další z mnoha ošklivých zkušeností s migranty. Osm afrických žadatelů o azyl vtrhlo do strážní místnosti ve své ubytovně v Haldern-Töven. Utkali se s ochrankou a následně začali demolovat veškeré vybavení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist