Podnikatelé se bouří proti politice libereckého úřadu práce
Asociace malých a středních a podniků a živnostníků ČR (AMSP ČR) se tvrdě ohrazuje proti aktivitám úřadu práce v Liberci, který ve spolupráci s Bundesagentur für Arbeit z německého Bautzenu provádí cílený nábor pro české zájemce o práci v Německu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2017 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 11. 12. 2017

Související články

Svoboda (ČSSD): Mladé rodiny by měly mít jistotu podpory od státu
Úloze mateřských center a současné prorodinné politice obcí, Libereckého kraje i státu byl věnován ve středu 20. června v budově Krajského úřadu Libereckého kraje Kulatý stůl organizace Síť pro rodinu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.6.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Nechceme půjčky! Raději dotace! Podnikatelé se bouří proti nápadu ministerstva
Ministerstvo průmyslu a obchodu se podle MF Dnes rozhodlo podnikatele připravit na dobu, kdy už do Česka nepoplynou evropské dotace. Místo dotací chce nabízet půjčky. Celé řadě podnikatelů se to ale nelíbí, protože půjčené peníze bance musíte vrátit. Dotaci nikoliv.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Svoboda (ČSSD): Aktivní senioři mohou být společnosti hodně prospěšní
Seniorů bude v příštích letech v České republice i nadále strmě přibývat. Podle jedné z prognóz Ministerstva práce a sociálních věcí ČR budou v roce 2050 představovat penzisté 40 procent všech obyvatel. O tom, jak se na stárnutí populace připravit, debatovali na půdě Krajského úřadu LK zástupci ministerstva, Libereckého kraje, Rady seniorů, Policie České republiky, Úřadu práce, obcí a dalších institucí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
V sídle Libereckého kraje se sejde žákovský parlament
V multimediálním sále Krajského úřadu Libereckého kraje se ve čtvrtek 28. dubna sejdou členové žákovských parlamentů základních škol Libereckého kraje. Ty pořádají Konzultační centra pro žákovské parlamenty při ZŠ a MŠ Raspenava a ZŠ a MŠ Zákupy ve spolupráci s Centrem pro demokratické učení o. s. a Libereckým krajem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.4.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Svoboda (ČSSD): Handicapovaní potřebují stálé zaměstnání
I v době rekordně nízké nezaměstnanosti má liberecký úřad práce v evidenci uchazečů o zaměstnání bezmála 500 zdravotně postižených. O tom, jak pro ně nalézt pracovní uplatnění, diskutovali zástupci několika institucí a organizací ve čtvrtek 23. listopadu na půdě Krajského úřadu Libereckého kraje na semináři nazvaném Aktivizace a zaměstnávání OZP v běžných podmínkách. Nad seminářem převzal záštitu náměstek hejtmana Libereckého kraje Pavel Svoboda.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Na budově úřadu Libereckého kraje zavlaje tibetská vlajka
Pošesté v historii krajů zavlaje na budově Krajského úřadu Libereckého kraje 10. března tibetská vlajka. Připojení do mezinárodní kampaně „Vlajka pro Tibet“ a vyvěšení tibetské vlajky odsouhlasila rada kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Starší občan se oběsil na zábradlí u „pracáku“
Postarší muž z Jablonecka se dnes oběsil na zábradlí libereckého úřadu práce. Zdravotníci ho našli kolem sedmé hodiny ranní. Informuje Deník.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka: Chci, aby inspektorát práce bojoval proti práci na černo a porušování zákoníku práce
Předseda vlády ČR Bohuslav Sobotka jednal v úterý 13. prosince 2016 společně s ministryní práce a sociálních věcí Michaelou Marksovou s vedením Státního úřadu inspekce práce. Společně diskutovali o problematice zaměstnávání a funkčnosti systému kontroly pracovněprávních předpisů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2016 v 20:35, zobrazit podobné
„Krása na textilu“ bude k vidění v budově krajského úřadu
Ve výstavní síni vestibulu Krajského úřadu Libereckého kraje proběhne dne 4. prosince 2017 v 16:00 hodin slavnostní vernisáž, která zahájí téměř měsíc trvající adventní výstavu s názvem Krása na textilu. Expozici textilních tapiserií a fototapiserií pořádají výtvarníci Josef Sazama a Josef Viták. Záštitu nad výstavou převzala členka Rady Libereckého kraje Květa Vinklátová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Liberecký kraj: Zaměstnankyně krajského úřadu byla oceněna za poster Země malého čaroděje
V pražském Kongresovém centru se ve dnech 8.–9. listopadu 2017 konala dvoudenní celostátní konference geografických informačních systémů (GIS ESRI ČR). Zaměstnankyně Krajského úřadu Libereckého kraje Irena Košková zde v konkurenci 55 posterů vyhrála cenu poroty za dílo Země malého čaroděje. Ve středu 14. února 2018 převzala dodatečné ocenění za zásluhy z rukou ředitele společnosti ARCDATA PRAHA, s.r.o. Petra Seidla a ředitele Krajského úřadu Libereckého kraje René Havlíka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2018 v 21:35, zobrazit podobné
TOPlist