Nejčtenější v danném dni? Historie článků

září 2018
Po 3101724
Út 4111825
St 5121926
Čt 6132027
 7142128
So18152229
Ne29162330
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.002x, což odpovídá cca 208.819-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Tady už žít nebudu, řekl si Čech v „muslimském“ městě v Británii. Bál se o život. Odjel na Šumavu a vylíčil pravdu o imigrantech
ROZHOVOR „Bylo doloženo, že v Birminghamu byly učiněny pokusy zavést právo šaría na základních školách. Ve školách byly umístěny plakáty, kde byly děti nabádány, aby se řádně modlily, jinak se dostanou do pekla. Na těchto plakátech byly dívky učeny, že nesmějí odmítnout manželovi sex, že za to budou trestány od soumraku do úsvitu od andělů,“ popisuje situaci v anglickém Birminghamu Václav Řehák. Dívky byly podle něj muslimskými učitelkami upozorňovány, že cti dbalá žena nosí hidžáb a svázané vlasy. A tak z druhého největšího města Velké Británie odešel do Bavorska. Pro ParlamentníListy.cz vysvětlil, jak vypadá současná atmosféra v Birminghamu. Sám byl napaden, když se zastal starého muže, který muslimkám neuhnul z cesty dost rychle. Situaci v Evropě označil za katastrofu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2017 v 10:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 13. 12. 2017

Související články

Lubomír Vylíčil: Nikoli silnice, ale muslimská invaze je tématem voleb
Lubomír Vylíčil vybízí, abychom před nadcházejícími volbami nepropadali pasivitě a přináší jedno velmi cenné a zajímavé poučení z Austrálie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.9.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Lubomír Vylíčil: Trpké plody Studené války, islámský blok válcuje OSN
Lubomír Vylíčil se pokouší se vysvětlit, jak jsme se dostali do bodu, kdy Západ i Východ hrají v Organizaci spojených národů druhé housle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.10.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Lubomír Vylíčil: Čí příkazy plní Ikea? Každým nákupem nábytku přispíváme na smrtící ideologii
Lubomír Vylíčil komentuje nechutně servírovanou multikulturní propagandu prostřednictvím televizních reklam, tuší, kdo za tím vším stojí, a věří, že se tomu dokážeme ubránit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.9.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Lubomír Vylíčil: Muslimové v ozbrojených složkách. Armády a policie proti vlastním lidem?
Lubomír Vylíčil přináší informace o pronikání muslimů do ozbrojených složek západoevropských zemí a velmi důrazně před tímto trendem varuje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Lubomír Vylíčil: Bruselští krtci ve tmě kladou miny. Snědé existence zevlují po Praze
Lubomír Vylíčil upozorňuje na množící se důkazy o pokračující "tiché" imigrační invazi, která nejen pokračuje, ale volí novou novou taktiku zkázonosného díla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Lubomír Vylíčil: Jsme průchoďák pro NATO. Ani parlament si už neškrtne
Lubomír Vylíčil si povšiml jedné nenápadné zprávy, která však skrývá velké důsledky, neboť ukazuje, k čemu naše vláda "pod vedením Bruselu a NATO" připravuje českou armádu - a současně odzbrojuje občany, protože... co kdyby...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Dva přistěhovalecké klany si daly po čuni. V tomto německém městě je to prý na denním pořádku
Pozornost celé Evropy po teroristických útocích v Manchesteru a Londýně směřuje na Velkou Británii. Poklidný život původního obyvatelstva je však ohrožován i v dalších zemích. V pátek večer se stal svědkem brutální rvačky migrantů německý Gelsenkirchen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Čech ubitý v Londýně "dětmi ulice": Vyhrocuje se to tady, říká svědek z místa
Zabití Čecha Zdeňka M. ve východním Londýně rozbouřilo emoce nejen mezi Čechy a Slováky žijícími ve Velké Británii. Ubila jej ve čtvrtek skupina mladíků, a to bez vážného důvodu. Zdeněk M. bydlel v Londýně, kde také pracoval, šest let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Řada Britů hlasovala pro Brexit kvůli tomu, co řekl Juncker před referendem, prozradil v ČT expert na Británii
O současné situaci ve Velké Británii se diskutovalo ve středečním pořadu Interview ČT24, jehož hostem byl historik a odborník na Británii Martin Kovář z Ústavu světových dějin FF UK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.7.2016 v 20:35, zobrazit podobné
"Vypadni, ty mrcho." Velmi drsné čtení z knihy německé policistky o imigrantech a kriminalitě
„K ženám se nepřistupuje jako ke svobodným rovnocenným lidem. Musí poslouchat, jinak je čeká trest. Jsou redukovány na své panenství a handluje se s nimi téměř jako se zvířaty,“ tvrdí německá policistka Tania Kambouri, která napsala knížku "Policistka volá o pomoc". Je o muslimských imigrantech. Kambouri se s nimi jako policejní komisařka a navrch i jako dopravní policistka totiž setkává v německém městě Bochumi každičký den. Její kniha je tak spíše autentickým deníkem, v němž si troufá tvrdit, že role ženy je jeden z největších integračních problémů muslimů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2016 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist