Nejčtenější v danném dni? Historie článků

prosinec 2018
Po 310172431
Út 4111825 
St 5121926 
Čt 6132027 
 7142128 
So18152229 
Ne29162330 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.768x, což odpovídá cca 196.609-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Tady už žít nebudu, řekl si Čech v „muslimském“ městě v Británii. Bál se o život. Odjel na Šumavu a vylíčil pravdu o imigrantech
ROZHOVOR „Bylo doloženo, že v Birminghamu byly učiněny pokusy zavést právo šaría na základních školách. Ve školách byly umístěny plakáty, kde byly děti nabádány, aby se řádně modlily, jinak se dostanou do pekla. Na těchto plakátech byly dívky učeny, že nesmějí odmítnout manželovi sex, že za to budou trestány od soumraku do úsvitu od andělů,“ popisuje situaci v anglickém Birminghamu Václav Řehák. Dívky byly podle něj muslimskými učitelkami upozorňovány, že cti dbalá žena nosí hidžáb a svázané vlasy. A tak z druhého největšího města Velké Británie odešel do Bavorska. Pro ParlamentníListy.cz vysvětlil, jak vypadá současná atmosféra v Birminghamu. Sám byl napaden, když se zastal starého muže, který muslimkám neuhnul z cesty dost rychle. Situaci v Evropě označil za katastrofu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2017 v 10:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 13. 12. 2017

Související články

Dva přistěhovalecké klany si daly po čuni. V tomto německém městě je to prý na denním pořádku
Pozornost celé Evropy po teroristických útocích v Manchesteru a Londýně směřuje na Velkou Británii. Poklidný život původního obyvatelstva je však ohrožován i v dalších zemích. V pátek večer se stal svědkem brutální rvačky migrantů německý Gelsenkirchen.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Jaroslav Kuchař: Raději budu lhát s Británií než mluvit pravdu s Ruskem
Vypadá to, že výrok Jiřiny Šiklové „raději se budu mýlit s USA než mít pravdu s Ruskem“ v posledních dnech s kauzou novičok dostává novou, šílenější podobu. Kam až může vést ideologizace zahraniční politiky?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Československá obec legionářská: Legiovlak míří na Šumavu
Legiovlak – legionářské muzeum na kolejích opět putuje po Čechách, v listopadu projíždí Šumavu a zavítá do Prachatic, Českého Krumlova, Vimperku a Sušice. Expozice složená ze třinácti historických vagonů je přístupná zdarma.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Reportáž z pekla: Tady lidský život znamená méně než hrst písku a kamení
Reportér německého magazínu Spiegel Christopher Reuter navštívil irácký Mosul, kde probíhají v posledních měsících tvrdé boje mezi ustupujícím Islámským státem a iráckými vládními jednotkami. Ve městě umírají lidé a panuje tam neskutečné utrpení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Babiš zřejmě koncem října navštíví Británii
Český premiér Andrej Babiš (ANO) pravděpodobně na konci října navštíví Británii. V rozhovoru s ČTK to řekl český velvyslanec v Británii Libor Sečka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Fanatik Bursík patří do blázince, řekl před poslanci prezident. Exministr vzkázal, že na Zemana hledí s úsměvem
Prezident Miloš Zeman ve Sněmovně promluvil k poslancům. Vyložil jim svůj pohled na ochranu české přírody. Za příklad si vzal Šumavu. Zdůraznil, že člověk musí o přírodu pečovat a nesmí nechat zničit lesy kůrovcem, jak to podle prezidenta udělal exministr životního prostředí Martin Bursík. On a jemu podobní „zelení fanatici“ podle prezidenta zničili Šumavu. Bursík však ukázal, že si Zemanova slova nenechá jen tak líbit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.2.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Kandidátka do Senátu Tylová (Piráti): Metropolitní plán jde proti strategii na ochranu klimatu. Má se kácet zeleň a zastavět 10 procent Prahy
Nový Metropolitní plán Prahy má mnoho zásadních vad, které by bezpochyby zhoršily život ve městě. Jednou z nich je nedostatečná ochrana zeleně v hlavním městě. Přitom právě ta má na život nás všech obrovský vliv. Nerada bych přihlížela tomu, jak se Praha mění v betonovou džungli. Veřejnost má nyní možnost si návrh plánu prohlédnout a posílat své připomínky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.5.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Na Národní pochod pro život a rodinu přijedou tisíce lidí
Hnutí pro život: Tisíce lidí z celé republiky přijedou v sobotu 22. dubna do Prahy na Národní pochod pro život a rodinu. Speciální vlaky ze severu a jihu Moravy jsou zcela zaplněny a přijede také řada autobusů z Vysočiny, jižních Čech či Zlínska.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.4.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Já nebudu mluvit sprostě. Pan Babiš stát oškubal, vzkázal z rádia ministr Mládek
Hostem Luboše Xavera Veselého na Frekvenci 1 byl ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek (ČSSD). „Svěřenské fondy jsou poměrně častou věcí. Andrej Babiš tak formálně není v konfliktu zájmů,“ sdělil Mládek s tím, že záleží však na tom, zda oddělení je skutečné. „A to ukáže život,“ řekl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Říkejte už konečně pravdu. Šéf policejních odborů zmrazil celé Německo zdrcujícím projevem o imigrantech
Šéf německých policejních odborů Rainer Wendt se na setkání pořádaném nadací Konrad Adenauer Stiftung neobvykle otevřeně vyjádřil na adresu uprchlíků a jimi páchané kriminality. Podle Wendta Německo v oblasti integrace naprosto selhalo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist