Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.896x, což odpovídá cca 203.288-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Padl zásadní verdikt Ústavního soudu k EET a znovu čeří vodu. Ozvali se Soukromníci a další. Nejvíce do toho ovšem řízl Kubera
Ústavní soud dnes rozhodl o stížnosti, kterou podala skupina 41 poslanců z řad ODS a TOP 09 proti elektronické evidenci tržeb z dílny šéfa ANO Andreje Babiše. Elektronická evidence tržeb jako taková sice podle rozhodnutí soudu protiústavní není, problematické ale mají být některé její části. Ústavní soud tak například z působnosti EET vyjmul bezhotovostní platby platební kartou a rovněž zrušil náběh třetí a čtvrté vlny EET, ke kterým mělo dojít v průběhu příštího roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.12.2017 v 14:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 15. 12. 2017

Související články

Padl důležitý verdikt soudu. Zastupitele Liberce si mohou oddechnout
Krajský odvolací soud v Liberci dnes potvrdil osvobozující verdikt pro 23 zastupitelů Liberce. Obžaloba jim kladla za vinu, že v roce 2007 schválením nevýhodného prodeje dvou pozemků připravili město minimálně o 3,5 milionu korun. Rozhodnutí soudu je pravomocné, lze proti němu podat jen dovolání, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 15:35, zobrazit podobné
Soudci Spolkového ústavního soudu z Německa jednali v Brně
Pozvání k návštěvě Ústavního soudu České republiky přijala delegace Ústavního soudu SRN, která ve dnech 4. - 6. dubna 2017 jednala se svými českými protějšky. Německou delegaci vedl předseda tamního Ústavního soudu Andreas Vosskuhle.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.4.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Ženy s penisem, německé jogurty. Kubera po včerejšku smetl Ústavní soud i Michaela Žantovského
ROZHOVOR Velké obchodní řetězce budou dále nuceny odevzdávat zdarma část prošlého, či jinak neprodejného zboží potravinovým bankám. Senátoři kolem Iva Valenty (Soukromníci) neuspěli u Ústavního soudu s návrhem na zrušení povinnosti potraviny darovat a zajišťovat i logistickou stránku věci. Předseda Senátu Jaroslav Kubera nám poskytl rozhovor, kde se ostře trefuje do nápadu nutit podnikatele na vlastní náklady odevzdávat prošlé potraviny. Během rozhovoru se ale Kubera dostal i k tématům politické korektnosti, genderismu a dalším, která zachvacují celou Evropu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2019 v 13:35, zobrazit podobné
Grospič (KSČM): Pohled na osvobozující verdikt soudu nad neonacisty
Reakce na verdikt soudu v případě stíhání neonacistů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.9.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Bezák (ČSNS): Verdikt nedůstojný Ústavního soudu České republiky, soudce morálně selhal
Ústavní soudce Jan Filip se dopustil justičního skandálu tím, že potvrdil verdikt, týkající se platnosti pokuty za zveřejnění fotky zloděje. Podle tohoto soudce pachatel trestního činu má právo na anonymitu, přestože veřejně kradl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Kubera k soudu s muslimskou studentkou: Začíná to tímto, pak bude chtít, aby jí vařili jinou stravu! Tohle v některých zemích nakloněných uprchlíkům také už bylo
ANKETA „Nemám proti rozsudku soudu žádné námitky. Opět se z toho udělala větší kauza než ve skutečnosti je. - Verdikt soudu mě jen utvrdil v tom, že česká justice si stále dokáže zachovat nezávislost a sloužit spravedlnosti. - Pokud ona studentka nebyla na školu ani přijata, tak pak nevím, na co si stěžuje, i když nevidím na šátku a zastřeném obličeji mladé ženy žádný problém.“ To je jen výčet toho, co řekly ParlamentnímListům.cz některé osobnosti politického a veřejného života v souvislosti s výrokem Obvodního soudu pro Prahu 10, který zamítl žalobu somálské studentky na Střední zdravotnickou školu kvůli zákazu nosit hidžáb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Senátor Kubera: Zeman vyhraje znovu. Chtěl zničit Sobotku a stačilo jen koukat, jak se ničí sám
Hostem pořadu Interview ČT24 byl senátor Jaroslav Kubera (ODS). Velmi ostře se vyjádřil k povolebním vyjednáváním i k možnosti toho, že by mohly být předčasné volby. „Tato pravděpodobnost je téměř nulová,“ sdělil Kubera.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
VZP: Verdikt soudu o úhradě léku může ohrozit fungování českého zdravotnictví
Městský soud v Praze, který v úterý rozhodoval o sporu VZP s klientkou dožadující se proplacení standardně nehrazeného léku, postupoval v rozporu s dlouhodobou judikaturou Ústavního soudu i s dalšími rozsudky v obdobných případech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Potkali se Čečenci, Afghánci a Srbové. Dopadlo to velmi zle
U vídeňského soudu včera padl nepravomocný verdikt v případu, kdy se spolu utkali čečenští, afghánští a srbští migranti. Po vzájemné potyčce zůstal jeden mrtvý a jeden těžce zraněný.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.6.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Politiky rozhodnutí soudu o Babišovi a StB moc nepřekvapilo. A ozvali se také z Hradu
Politiky opozičních stran většinou nepřekvapilo, že slovenský soud v obnoveném líčení zamítl žalobu českého premiéra v demisi Andreje Babiše (ANO), že je neoprávněně veden v archivních svazcích někdejší československé tajné policie StB jako agent. Zástupci stran verdikt označili mimo jiné za další důvod, proč by Babiš neměl být předsedou vlády. O slovo se však přihlásil i Ovčáček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist