Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 776x, což odpovídá cca 40.491-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Německá poslankyně protestovala proti „barbarským muslimským gangům“. Policie jí okamžitě sdělila obvinění a zahájila trestní stíhání
Proti poslankyni a vlivné člence Alternativy pro Německo Beatrix von Storchové bude pravděpodobně zahájeno trestní řízení. Za údajné šíření nenávisti proti etnickým a náboženským menšinám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2018 v 07:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 03. 01. 2018

Související články

Německá poslankyně protestovala proti „barbarským muslimským gangům“. Policie jí okamžitě sdělila obviněná a zahájila trestní stíhání
Proti poslankyni a vlivné člence Alternativy pro Německo Beatrix von Storchové bude pravděpodobně zahájeno trestní řízení. Za údajné šíření nenávisti proti etnickým a náboženským menšinám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Německá europoslankyně protestovala proti „barbarským muslimským gangům“. Policie jí okamžitě sdělila obviněná a zahájila trestní stíhání
Proti europoslankyni a vlivné člence Alternativy pro Německo Beatrix von Storchové bude pravděpodobně zahájeno trestní řízení. Za údajné šíření nenávisti proti etnickým a náboženským menšinám.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Rozvoral (SPD): Azyl pro imigranty v Německu za úplatu – selhání systému, nebo jednotlivců?
Německá policie v dubnu letošního roku zahájila trestní stíhání pro podezření z úplatkářství v souvislosti s udělováním azylu imigrantům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.6.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Policie obvinila hokejového trenéra Růžičku ze zpronevěry
Pražská policie zahájila trestní stíhání hokejového trenéra Vladimíra Růžičky. Podle informací ČTK si dnes převzal obvinění ze zpronevěry. V případě prokázání viny mu hrozí až pět let vězení nebo peněžitý trest. Bývalý reprezentační kouč od loňského roku čelil trestnímu oznámení. Policie se zabývala podezřením, že Růžička během působení v pražské Slavii chtěl úplatky od některých rodičů, aby jejich děti mohly hrát hokej.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Protikorupční útvar: Daňová Kobra zahájila trestní stíhání kvůli tři sta milionům korun
Kriminalisté Útvaru odhalování korupce a finanční kriminality služby kriminální policie a vyšetřování (ÚOKFK), kteří jsou zařazeni v pracovním týmu Daňová Kobra, v těchto dnech zahájili trestní stíhání 7 osob (5 mužů a 2 žen) z trestného činu zkrácení daně, poplatku a podobné povinné platby se škodou cca 300 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.6.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Pět maskovaných výtržníků z Thunovské ulice čelí obvinění z trestného činu
Pražští policisté zahájili trestní stíhání pěti mužů za výtržnictví při únorovém incidentu v Thunovské ulici. Maskovaní výtržníci tam tehdy napadli pochod levicových aktivistů na podporu migrantů. Obviněným je od 18 do 28 let, stíháni jsou na svobodě. Na webu o tom dnes informoval policejní mluvčí Jan Daněk. Dalších 20 lidí policie podezírá z přestupku proti občanskému soužití, za který jim hrozí pokuta.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Německá sociální pracovnice šla navštívit syrského klienta. Byla to její největší životní chyba
Německá média v posledních dnech informovala o dvou případech znásilnění, ze kterého jsou obviněni migranti. Oba jsou již „v péči“ policie, která zahájila vyšetřování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Útok na Finanční správu – rozšíření trestního stíhání
Kriminalisté Národní centrály proti organizovanému zločinu služby kriminální policie a vyšetřování (NCOZ), kteří jsou zařazeni v pracovním týmu Daňová Kobra, rozšířili trestní stíhání cizince, který měl provést sofistikovaný útok na Finanční správu ČR s úmyslem způsobit mnohamilionovou škodu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Německá policie provedla obrovský zátah na imigranty. Neuvěříte, kde všude byli schovaní
Německá policie zahájila ve středu zátahy proti nelegálním imigrantům. A podařilo se jí najít 470 lidí, kteří v Německu neměli co pohledávat. Někteří se schovávali na záchodech, jiní v peřináčích zavaleni dekami, dva mladé muže dokonce našla i ve sklepě azylového zařízení. Informuje The Daily Mail.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.4.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Policie si posvítila na Radmilu Kleslovou, bývalou starostku Prahy 10
Pražská policie zahájila úkony trestního řízení a prověřuje působení někdejší místopředsedkyně ANO a bývalé starostky Prahy 10 Radmily Kleslové ve státních firmách. Na dotaz ČTK to dnes bez dalších podrobností sdělila šéfka Obvodního státního zastupitelství pro Prahu 4 Blanka Valsamisová. Policisté tak zareagovali na trestní oznámení, která v souvislosti s angažmá Kleslové obdrželi státní zástupci. Kleslová jakékoliv pochybení opakovaně odmítla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.3.2016 v 13:35, zobrazit podobné
TOPlist