Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 914x, což odpovídá cca 47.691-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ivan Rössler: Má být státní rozhlas?
Nedávno se mnou Parlamentní listy udělaly rozhovor a opět jsem tak zvaně dostal co proto. Na to jsem si zvykl. Obvykle s názory nepolemizuji. Ale tentokrát se musím zastavit u jedné otázky a odpovědi a u reakce na mou odpověď. Otázka zněla: SPD v čele s Tomiem Okamurou navrhuje zestátnění ČT a ČRo. Je to krok správným směrem?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2018 v 08:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 03. 01. 2018

Související články

Bývalý kapitán české zábavy Ivan Rössler: Na populismu nevidím nic špatného. Vždyť všechny strany slibují v podstatě totéž
ROZHOVOR Proč se okolo ankety Český slavík dělá takový povyk. Je to ještě méně významné ocenění než vyznamenání od prezidenta. K některým kauzám odcházejícího roku se pro ParlamentníListy.cz vyjadřuje bývalý šéfredaktor redakce zábavy v televizi Nova a autor písňových textů elity české pop music Ivan Rössler, jehož agentura nedávno uspořádala v pražské Lucerně Československý beat-festival po 50 letech plný starých dobrých bigbíťáků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.12.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Ivan Langer chystá žalobu na Český rozhlas. Kvůli slovům Janka Kroupy, že jeho lidé stojí za kauzou Babišových odposlechů
Exministr vnitra Ivan Langer (ODS) připravuje žalobu na veřejnoprávní Český rozhlas. Vadí mu totiž spojování s uniklými nahrávkami, na nichž hovoří exministr financí Andrej Babiš (ANO) s novinářem MF Dnes Markem Přibilem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.7.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Státní zástupci s božským komplexem se pokusili o státní převrat. Ivan Langer řádil v Událostech, komentářích
Exministři vnitra Ivan Langer za ODS a Cyril Svoboda z KDU-ČSL debatovali ve čtvrtečních Událostech, komentářích České televize o situaci v policii. Zatímco Cyril Svoboda poukazoval na to, že ČSSD porušila koaliční smlouvu, Ivan Langer pravil, že jsme zde sledovali další pokus státních zástupců s božským komplexem o státní převrat. Obětí tohoto pokusu je policie, o které se říká, že kromě Šlachty tam nikdo nestojí za moc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Ta kreatura Hnídek. K Slavíkovi pro Ortela již nedokázal mlčet ani Jan Rosák
K nacionalistické skupině Ortel, k jejímu ocenění na Českých slavících a k protestním odchodu Radka Bangy alias Gipsyho.cz se vyjádřil na svém facebookovém profilu producent Ivan Rössler. A zareagoval na něj známý herec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Propagace a hanobení za veřejné peníze. Ivan David objevil mimořádně pozoruhodný případ v Českém rozhlase
Bývalý ministr zdravotnictví Ivan David se na serveru VašeVěc.cz zeptal na to, zda Český rozhlas využívá veřejných zdrojů k propagaci a hanobení jiných. A zároveň si také odpověděl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Ivan David: Využívá Český rozhlas veřejných zdrojů k propagaci některých a hanobení jiných?
Jednostranná propaganda šířená těmi, kteří ukradli Český rozhlas (zmocnili se cizí věci s úmyslem nakládat s ní jako s vlastní - skutková podstata krádeže) je do nebe volající. Nejtrapnější na věci je jejich póza jakýchsi mluvčích veřejného zájmu a samozřejmě pravdy a lásky ve jménu kterých je přípustné nenávistně lhát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Ivan Langer pro PL: Blažkova komise přesvědčivě obžalovala Vrchní státní zastupitelství, zodpovědné za převrat z léta 2013. Je třeba konat
Exministr vnitra Ivan Langer komentuje pro ParlamentníListy.cz závěry vyšetřovací komise PSP ČR k reorganizaci policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Ivan Langer: Babiš provedl promyšlený státní převrat. A stále nemá dost
Exministr vnitra za ODS Ivan Langer nenašel v rozhovoru pro E15 dobrého slova pro policisty a státní zástupce, v jejichž rukou se ocitl před jedenácti měsíci i on sám v kauze Vidkun. Titíž lidé dle jeho názoru pomohli k moci šéfovi hnutí ANO Andreji Babišovi. Langer hovoří doslova o státním převratu a varuje, že Babiš ještě stále nemá dost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Pošlete na ně psychiatry! Ivan Langer znovu vstupuje do války kolem policie
Plukovník Robert Šlachta končí v čele ÚOOZ a státní zástupci z Olomouce mají strach, co bude dál s citlivými kauzami. Jedním z těchto případů může být kauza Vidkun olomouckého hejtmana za ČSSD Jiřího Rozbořila. V hledáčku specializovaného policejního útvaru se v souvislosti s ní ocitl i exministr vnitra Ivan Langer. Díky tomu prý viděl, jak tento útvar pracuje, a zděsil se. Domnívá se, že dnes sledujeme druhé dějství pokusu o státní převrat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.6.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Čistka v televizi: Zděšený Luboš Palata se bojí, že to, co se děje v Polsku, přijde i k nám
Veřejnoprávní televize a rozhlas v Polsku by se měly změnit ve státní, vládou řízená média. To se nelíbí ředitelům jednotlivých stanic Polské televize, a tak podali demisi. Rozhlas na protest hraje každou hodinu hymnu. Píše o tom MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2016 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist