Nejčtenější v danném dni? Historie článků

říjen 2018
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.873x, což odpovídá cca 202.088-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Brusel má strach. Pořádný. Je toho dost najednou...
Server Politico se věnuje parlamentním i prezidentským volbám, které letos čekají šest evropských států. S neskrývanými obavami upozorňuje „prounijní“ server zejména na Maďarsko, Rusko a Itálii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2018 v 09:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 03. 01. 2018

Související články

Josef Bernard: Narovinu, byl to debakl. A pořádný!
No, řekněme si to narovinu. Byl to debakl a pořádný. Nemá cenu si nic nalhávat. Přitom postup léčby nebyl tak náročný. Držet se základních mantinelů svoboda, demokracie, solidarita a prosperita. Namísto toho jsme se zejména intenzivně opalovali.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Skupina Nemůžeme: Stačí pár hodin a Zdi nářků jsou kompletně popsané
Nemůžeme se na to už dívat! Máme toho dost. Dost lží a polopravd. Dost přetvářky. Dost okrádání. Dost manipulace a omezování našeho života. Proto jsme se rozhodli založit skupinu, která nyní umožnila stěžovat si lidem veřejně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.8.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Soudruhu lžiprezidente, už toho máme dost. Komentátor z Reflexu chce pozdvihnout hlas k revoltě
„Soudruhu lžiprezidente Zemane, už toho máme dost!“ napsal Jan Žáček na serveru Reflex.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Telička chystá velkou akci k odstranění prezidenta Zemana: Táhne nás na východ
Pavel Telička toho má dost. Serveru iHNed.cz oznámil, že už má dost toho, jak nás prezident Miloš Zeman táhne na východ. Rozhodl se proto prezidentu Zemanovi postavit. A nejen proti němu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.10.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Krumer (SPO): Máme všeho dost? Máme toho dost
Máme plné obchody zboží, sklady, velké počty úředníků, nízké základní platy, armádu, která nechrání naše hranice, inkluzi, globalizaci, multikulturalizmus, miliardáře, amnestii i koblihy a guláš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Svatopluk Otava: „Liďák“ není Brusel. Hamáčkovi tentokrát vydírání nevyšlo
Je samozřejmě jisté, že svým pojetím „hodnot“ vlastně „Liďák“ a Brusel jsou jedno a to samé. To asi ale Andreji Babišovi nedochází. Jinak by se sobotkovci v zimolovském pláštíku vůbec nejednal. Ale – Brusel je holt těžší váha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.4.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Autorka kritického filmu o imigrantech: Kdybych napsala, jak Mohamed pomáhá babičce přes přechod, neměla bych problémy
Scénáristka Lucia Klein Svoboda je autorkou scenáře k filmu Jako v ráji, který vzbuzuje velké emoce. Pojednává totiž o střetu kultur zemí Visegrádské čtyřky a muslimů, kteří do Evropy v posledních letech ve velkém přicházejí. Na sezení s potenciálními sponzory tohoto filmu je proto vždy přítomný strach. „Jednak strach z teroru z muslimské strany, ale i strach z toho, jaký vliv by to mělo na jejich byznys,“ prozradila scénáristka v rozhovoru pro server Info.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Ministerstvo zemědělství: Nenechte se napálit. Poznejte, zač je toho BIO
Pyšnit se nálepkou BIO není jenom tak. Oficiální označení si zaslouží jen produkty, které prošly přísnou legislativní kontrolou. Prodejci, kteří značku umístí bez povolení, si přitom koledují o pořádný malér. Podívejte se, jak snadno rozeznáte, jestli jste někomu skočili na nebio špek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.9.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Nizozemsko: Přituhuje. Brusel má strach
Ještě nikdy v historii neupínala celá Evropa svůj zrak na parlamentní volby v Nizozemsku s takovým znepokojením, jako tomu bude tuto středu. Poměrně slušnou šanci na vítězství má totiž šéf Strany pro svoboda a mezi současnými politiky asi nejzarputilejší bojovník proti islámu Geert Wilders.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.3.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Fascinuje mě, jak se z českých pseudofašounků najednou stávají velcí křesťané. Německo na imigraci vydělalo. Poslanec, který odešel od Okamury, hovoří o aféře Lidlu i o islámu
ROZHOVOR Poslanec Petr Adam, který byl členem Úsvitu Tomio Okamury, říká, že ho „fascinuje, jak se z českých pseudofašounků najednou stávají velcí křesťané – ovšem ne moc dobří“. „To, že se z toho dělá téma, znamená jen a pouze to, že je určitá část společnosti v krizi a svoji frustraci si chce vybíjet na čemkoliv, co je jim předhozeno. Proto také tisíce lidí den co den reagují na prokazatelně zcela falešné zprávy o tom či onom,“ dodává o aféře Lidlu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.9.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist