Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 914x, což odpovídá cca 47.691-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Máš řeči proti islámu? Udám tě! Nové podrobnosti z Německa
Bývalá mluvčí Vrchního státního zastupitelství v Praze Irena Válová se na serveru Ceska-justice.cz vyjádřila k cenzuře v Německu. „Twitter a Facebook už mažou opoziční poslance,“ podotkla Válová k novému tvrdému cenzurnímu zákonu, jenž vešel v účinnost od 1. ledna 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2018 v 10:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 03. 01. 2018

Související články

VIDEO Martine, Petře, jste zbabělý prasata. Další nehezké podrobnosti rozpadu Bloku proti islámu
Blok proti islámu je minulostí. Po včerejším sněmu toto uskupení již neexistuje, delegáti nově založili nový spolek s názvem Iniciativa Martina Konvičky. ParlamentníListy.cz nyní přinášejí reakce ke včerejšímu dění, kdy se mimo jiné neshodli Konvičkovi podporovatelé s delegáty kolem Jany Volfové. Ti nakonec sněm opustili.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.5.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Petr Uhl: Úsvit, nebo soumrak Bloku proti islámu?
Zakladatelé strany, která má vzniknout sloučením parlamentního Úsvitu a skupiny Blok proti islámu, oznámili, že jim ministerstvo vnitra odmítlo zaregistrovat název nové strany Úsvit s Blokem proti islámu. Předseda nové politické strany „Úsvit s Blokem proti islámu“ Miroslav Lidinský řekl v úterý na tiskové konferenci ve Sněmovně, že ministerstvo vnitra tuto stranu, registrovat odmítlo, protože její by prý její „název v kombinaci s programovými tezemi…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 25.3.2016 v 08:40, zobrazit podobné
V Česku se budou domlouvat evropské protesty odpůrců islámu. Zastupovat nás budou konvičkovci
Představitelé organizací odmítajících islám v Evropě ze 14 evropských států budou v sobotu v Roztokách u Prahy domlouvat podrobnosti k demonstracím proti islamizaci, které se 6. února budou konat v řadě měst Evropy včetně Prahy. Hlavním organizátorem plánovaných protestů je hnutí Vlastenečtí Evropané proti islamizaci Západu (Pegida). Jednání se zúčastní i české organizace Blok proti islámu a Úsvit-Národní koalice.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Odpůrci islámu z celé Evropy dnes domluví v Roztokách podrobnosti protestů, plánovaných na 6.února
Představitelé organizací odmítajících islám v Evropě ze 14 evropských států budou dnes v Roztokách u Prahy domlouvat podrobnosti k demonstracím proti islamizaci, které se budou konat 6. února v řadě měst Evropy včetně Prahy. Hlavním organizátorem plánovaných protestů je hnutí Vlastenečtí Evropané proti islamizaci Západu (Pegida).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Cirkulárka jede a řeže Blok proti islámu na menší, menší a ještě menší kousky
Spolupráce Bloku proti islámu a Úsvitu – Národní koalice skutečně končí. Nedávné rozhodnutí předsedy Bloku proti islámu Martina Konvičky a místopředsedy Petra Hampla potvrdila Akční rada Bloku. Rozhodnutí padlo opět v noci. Od té chvíle se navíc změnilo ještě to, že na pozadí vypovězené spolupráce vznikají dva nové celky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Úsvit se dál sbližuje s Konvičkou. Mění název
Parlamentní strana Úsvit - Národní koalice změní kvůli sbližování s Blokem proti islámu svůj název. Nově se bude jmenovat Úsvit s Blokem proti islámu. Schválily to orgány obou subjektů i dnešní společná ideová konference v Praze. Konference měla dát najevo větší propojení Úsvitu s Blokem proti islámu a také představit volební program pro letošní krajské i senátní volby. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Útok na Merkelovou. Mrtvým prasetem
Originálně se rozhodli protestovat němečtí odpůrci islámu proti stavbě nové mešity ve východoněmeckém Lipsku. Na místě, kde má svatostánek muslimů stát, bylo nalezeno zabité prase s rudým nápisem „máma Merkelová“. Dnes o tom informovala německá policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Tajně jsme navštívili schůzi Bloku proti islámu. A tohle se tam stalo
REPORTÁŽ Nekonečné hádky o to, zda úplně skončit, či se případně "jen" rozštěpit, dohady o založení nové politické strany, nejasnosti, s kým nadále spolupracovat a s kým ne, prudké hádky o peníze – to všechno se ukázalo jako pravdivé, pokud jde o hnutí Blok proti islámu (BPI). ParlamentníListy.cz totiž navštívily krajský sněm BPI. V utajení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Martin Konvička sepsal prognózu vývoje v Německu, respektive na území dnešního Německa. Je to nadsázka, ale ne zase tak velká
Předseda Bloku proti Islámu Martin Konvička ukazuje českým čtenářům dva obrazy Německa. Jedno Německo je odpovědné a myslící. Druhé Německo je moralizující, ale plné studu, studu za vlastní němectví. Pokud se nic nezmění, tak se tato dvě Německa oddělí a to západní nakonec zanikne v mase muslimů. Voliči Angely Merkelové a vyznavači "sluníčkářství" na sebe budou možná hrdí, protože konečně zmizí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Blok proti islámu: Vracíme se do normalizace, nebo rovnou do 50. let?
Blok proti islámu upozorňuje na množící se případy omezování svobody slova a svobodného šíření informací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2016 v 14:35, zobrazit podobné
TOPlist