Nejčtenější v danném dni? Historie článků

říjen 2018
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.875x, což odpovídá cca 202.192-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Máš řeči proti islámu? Udám tě! Nové podrobnosti z Německa
Bývalá mluvčí Vrchního státního zastupitelství v Praze Irena Válová se na serveru Ceska-justice.cz vyjádřila k cenzuře v Německu. „Twitter a Facebook už mažou opoziční poslance,“ podotkla Válová k novému tvrdému cenzurnímu zákonu, jenž vešel v účinnost od 1. ledna 2018.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2018 v 10:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 03. 01. 2018

Související články

Tajná akce vlády Německa: Jde o migranty. A běží to již delší dobu
Německá vláda se sice navenek staví k migrantům velmi liberálně, ale v praxi podniká kroky, které je mají naopak od příchodu do země odradit. Německý publicista Stefan Frank na stránkách amerického think-tanku Gatestone Institute odhaluje zajímavé podrobnosti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.12.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Z Německa se stala přistěhovalecká země. Aktuální statistiky hovoří jasnou řečí
Magazín Spiegel konstatuje, že přistěhovalci mění tvář Německa a jejich počet se bude i v budoucnu zvyšovat. V některých oblastech země již nyní tvoří lidé s přistěhovaleckými kořeny více než třetinu populace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Michaela Sousedíková: Martin Konvička a bojovníci proti islámu dnes. Co dělá muž, který sliboval koncentráky pro muslimy?
Prohlašoval, že jako vítěz voleb s Blokem proti islámu namele muslimy do masokostní moučky. Podobně odvážných výroků Martina Konvičky následovala ještě řada a některé z jeho excesů byly trestně stíhány. Nakonec však jeho největším politickým úspěchem bylo předposlední místo na Táborsku v loňských senátních volbách. Co dělá dnes jeden z největších odpůrců islámu u nás?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
„Islám nepatří do Německa,“ zaznělo z nejvyšších vládních kruhů v Německu. A spustil se poprask
Šéf bavorské CSU Horst Seehofer se stal terčem kritiky svých kolegů v Bundestagu za svá kritická slova, která pronesl o islámu. Veřejně prohlásil, že islám nepatří do Německa, což současný politický a mediální mainstream v Německu neodpouští.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Muslimský senátor z ČSSD se postavil Sobotkovi: Pokud by měl něco zásadního proti islámu a muslimům...
Senátor za ČSSD Hassan Mezian se vymezil proti výroku premiéra Bohuslava Sobotky (ČSSD), že muslimy v Česku nechceme. „Chápu, že to myslí se svou zemí dobře. Pokud by tím myslel, že by nechtěl problémy a že by nechtěl, že přijde víc lidí, tak to docela chápu. Jsme sekulární země. Pokud by měl něco zásadního proti islámu a muslimům, tak samozřejmě se mě to dotýká,“ sdělil Mezian.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Afričan ubodal faráře deštníkem. V Berlíně
Berlínská policie šetří případ vraždy, se kterým se patrně ještě nesetkala. Pachatel z Afriky zvolil k usmrcení své oběti skutečně netradiční nástroj. Podrobnosti o tragédii přináší deník Bild, ale i další německá média.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Můžeme zaplatit krutou daň. S kardinálem Dukou jsme mluvili o tom, zda Babiš a Zeman ohrožují demokracii. I o Halíkovi, Trumpovi, ruské propagandě, islámu a o hrozbě z Německa
ROZHOVOR Arcibiskup pražský, kardinál Dominik Duka, se v rozhovoru vyjádřil k vládní krizi, zda prezident Zeman a Andrej Babiš znamenají ohrožení demokracie. Též k imigraci, islámu, Německu a Evropské unii. „Pravdou je, že Evropská unie od Lisabonské smlouvy do jisté míry potlačuje jak dědictví antiky, tak dědictví žido-křesťanské civilizace a kultury,“ řekl kardinál.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Proč si o islámu stále skoro celý svět lže do kapsy?
Jak se dá psát o islámu, když většina alespoň trochu zasvěcených nemuslimů zná nebo silně tuší základní fakt: narušené dětství – sirotek, samotář – vlastní izolace, strýcem rozmazlovaný, posléze snaha o zviditelnění a ... mít MOC! To vše stálo u zrodu Koránu, to vše je v základu islámu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Slovenka počůrala a spálila Korán. Hrozí jí šest let vězení
Slovenka Sheila Sz. se rozhodla bojovat proti islámu. Zvolila si ovšem tak netradiční cestu, že upoutala pozornost takřka celého světa. Po internetu koluje video, na kterém žena pomočila a pálila Korán, svatou knihu islámu. Teď jí za to hrozí až šest let za mřížemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Německo: Další podrobnosti k případu mačetového násilníka. Úřady opět selhaly
Německá média přinášejí podrobnější informace k případu ženy, kterou znásilnil africký migrant s mačetou. Opět se potvrdilo, že přistěhovalecká politika země selhává na celé čáře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.4.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist