Nejčtenější v danném dni? Historie článků

říjen 2018
Po18152229
Út29162330
St310172431
Čt4111825 
5121926 
So6132027 
Ne7142128 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.848x, což odpovídá cca 200.783-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Topolánku, Topolánku, nemáte vy na kahánku?
Mirek Topolánek prohlásil o Miloši Zemanovi, že je slabý prezident a nemocný člověk. Což o to, nejzdravější asi není, i když Václavu Havlovi v počtu nemocí a operací nesahá ani po kotníky, ale že by byl slabý prezident? To sotva!
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 3.1.2018 v 15:40, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 03. 01. 2018

Související články

Zachariaš (KSČM): Pane Topolánku, něco Vám připomenu…
S velkou slávou předstoupil před veřejnost kandidát na prezidenta Mirek Topolánek, aby mj. představil svůj tým podporovatelů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Pane Topolánku, něco Vám připomenu…
S velkou slávou předstoupil před veřejnost kandidát na prezidenta Mirek Topolánek, aby mj. představil svůj tým podporovatelů. Mirek Topolánek by byl rád rázným a slušným prezidentem…
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.1.2018 v 15:40, zobrazit podobné
Hlavně se neposrat, Mirku Topolánku!
Před rokem bývalý politik Mirek Topolánek vydal knihu s jadrným názvem Hlavně se neposrat. Pokud se tento člověk stane prezidentem, je to vizitka prvního státníka stejná, jako slavný překlad anglického slova pussy pro Zemana.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.12.2017 v 20:40, zobrazit podobné
Stanislav Zapletal: Sláva Bohu na výsostech, máme Druhou republiku
Máme Druhou republiku, kterou tak pojmenovala opozice. Republiku bez Topolánků, Drobilů, starých Klausů, Řebíčků či Hřebíčků, Nečasů, a všech ostatních, co vedli po léta republiku jen pomocí ideologických žvástů, když ona sama chudla a chudla a chudla, protože zlodějů bylo moc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Ivan Langer: Vydělávám mnohem víc než v politice. Mirku Topolánku, abych ti dal víc peněz, budeš se muset snažit
Langer politiku opustil již před sedmi lety a tvrdí, že bez ní je mu mnohem lépe, i když nemůže vyloučit, že ho mrzí, že již nemůže zasahovat do věcí, které by rád změnil, či udělal jinak. „Je pravda, že teď vydělávám mnohem více peněz, než v politice, živím se jako advokát a hodně peněz věnuji nadacím,“ upřesnil v Osmičce Heleny Šulcové s tím, že si sice mnoho lidí nemyslí, že je darebák, ale on si stojí za tím, že je zodpovědny člověk.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Bohumil Sláma: Pane Topolánku, být zkušeným politikem není pro prezidentskou funkci podstatné
Slovo politik většině z nás nevoní a jistě to není nedůvodné. Pokud nový prezidentský kandidát Mirek Topolánek opírá svou volební strategii o tezi, že je široce zkušeným politikem, není to jeho výhodou ale spíše naopak. Je to jen mýtus, který podobně jako dříve mnoho jiných mýtů Topolánek vypouští do světa, a je to mýtus v mnoha ohledech nebezpečný. Být politikem sebou nese mnohá negativa a u nás a zejména v jeho případě to platí obzvlášť.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 8.11.2017 v 21:41, zobrazit podobné
Topolánku, jste zoufalý. A taky srandovně chaotický. Útoky na zdraví prezidenta Zemana totálně zhnusily expremiérova velkého rivala
Otázka zdravotního stavu současného prezidenta Miloše Zemana je dnes jedno z nejčastějších témat. Podle marketingových expertů se dá považovat za jedno z témat kampaně před volbami hlavy státu. Zatímco Zemanovi potikandidáti Drahoš a Horáček odmítají toto citlivé téma komentovat, Mirek Topolánek se do jeho analyzování směle pustil. Za to ho velmi kritizuje expremiér a bývalý předseda ČSSD Jiří Paroubek, který byl zároveň v minulém desetiletí jeho největším rivalem na české politické scéně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Noviny: Bělobrádku a Gazdíku, zatím nemáte 10 procent. Moc šancí nemáte
Budou lidovci Pavla Bělobrádka a Starostové a nezávislí Petra Gazdíka riskovat? Před nadcházejícími sněmovními volbami totiž lidovci oznámili, že by se o vstup do Poslanecké sněmovny chtěli poprat společně. O kroku píší Lidové noviny a MF Dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Sakra, ono to ujelo! Nemáte číslo na Andreje? Nemáte... Mladý youtuber Kovy vypustil nové VIDEO
Mladý youtuber Karel Kovář alias Kovy, který je vzorem pro desítky tisíc dospívajících Čechů, se na svém youtubovém kanále opět vyjádřil k dění na české politické scéně. Ve svém nejnovějším videu s názvem volební šílenství, které má už téměř sto třicet tisíc zhlédnutí, se, jak už název napovídá, věnoval letošním komunálním volbám, které podle jeho slov byly jako každý rok „pekelně šťavnaté a plné bizáru“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Pane Hermane, vím, že nemáte svědomí, ale... Milan Knížák poslal ministrovi ostrý dopis
Bývalý ředitel Národní galerie Milan Knížák zveřejnil otevřený dopis ministru kultury. „Vím, že žádné svědomí nemáte, ale přesto apeluji na jeho zbytky, abyste konečně začal plnit své povinnosti. Jak dobře víte, byl jsem 12 let generálním ředitelem Národní galerie (jako od revoluce dosud nikdo) a znám hospodaření Národní galerie lépe než všichni ostatní ředitelé, poněvadž jsem v NG musel mj. provést zásadní hospodářskou reformu,“ píše v úvodu Knížák.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.4.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist