Nejčtenější v danném dni? Historie článků

červenec 2018
Po 29162330
Út 310172431
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 776x, což odpovídá cca 40.491-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Vladimíra Dvořáková: Jak se v Kocourkově a Hulvátově sestavovala vláda a volil prezident
Čas prezidentských voleb se blíží, vrcholí předvolební kampaně osmi kandidátů a předvolební nekampaň jednoho kandidáta. To poslední je zajímavý příklad do učebnic politického marketingu, byť koncept tzv. demarketingu je samozřejmě znám.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 3.1.2018 v 15:41, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 03. 01. 2018

Související články

Antonín Rašek: Proč Kocourkov a Hulvátov?
K počínání Miloše Zemana měli jeho kritici v podstatě tři základní výhrady. Shrnula je na svém blogu politoložka profesorka Vladimíra Dvořáková pod dost argumentačně nedoloženým názvem Jak se v Kocourkově a Hulvátově sestavovala vláda a volil prezident.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Vladimíra Dvořáková: Naše politická operetka s rysy shakespearovské tragédie
Konečně jsme se dočkali. Vznikne vláda odborníků, kterou nezesměšňuje a nezpochybňuje dokonce ani pan prezident, vláda, které možná ani nebude hrozit vyslovení nedůvěry, protože jak víme, kde nic není, ani čert nebere.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 10.12.2017 v 13:41, zobrazit podobné
Ještě ke Kalouskovu výstupu a jeho boji za Tibet: Hodnotí profesorka Vladimíra Dvořáková
POLITOLOGOVÉ „Je tady vidět až urputná snaha o zviditelnění se, což samozřejmě souvisí i s tím, že TOP 09 ztrácí jakýsi rozměr nebo svou image, jakou měla,“ hodnotí včerejší pískot, řev a slovní výstup lídra TOP 09 Miroslava Kalouska na Hradčanském náměstí politoložka Vladimíra Dvořáková. Kalousek totiž stanul v čele průvodu protestující skupiny s tibetskými vlajkami v rukách a nastalo tóčo. Dvořáková proto zauvažovala i o možném zesměšnění se...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Ignorovat, nečíst, nekomentovat. Profesorka Dvořáková napsala varovná slova k anonymní skupině Šuman
Politoložka Vladimíra Dvořáková se na blogu na serveru Aktuálně.cz zamýšlí nad současnou dobou. Podle ní jde o dobu „postfaktickou“, jež je dobou zamindrákovaných lhářů. „Aneb jak volit a zachovat si vlastní důstojnost,“ podotkla ke svému komentáři.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Profesorka Dvořáková pamatuje ledacos, ale to, co provedli politici nyní, si prý nedovedla ani představit
Politoložka Vladimíra Dvořáková sleduje, co dělají politici v posledních měsících, a nestačí se divit. „To, co před pár dny předvedla Poslanecká sněmovna, respektive co v posledních měsících předvádí celý parlament, již přesáhlo běžnou představivost,“ píše mimo jiné dáma.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.2.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Vladimíra Dvořáková: Tři roky přímo voleného prezidenta – zastavení čtvrté: prezident a zahraniční politika
Spoluautor Václav Žák Zahraniční politika je vždy silným tématem, zejména u malé země, jejíž osudy jsou často spojeny s vnějším prostředím. Prezident reprezentuje zemi navenek, může být ale „neodpovědný“ prezident také tvůrcem zahraniční politiky?
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 8.3.2016 v 16:41, zobrazit podobné
Vladimíra Dvořáková: Tři roky přímo voleného prezidenta – zastavení páté: prezident a společnost
Spoluautor: Václav Žák Postavení prezidenta/hlavy státu v parlamentním systému je poměrně významné z hlediska udržení vnitřní soudržnosti společnosti.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 9.3.2016 v 09:41, zobrazit podobné
Proč uspěl Zeman? Profesorka Dvořáková mu ke třetímu výročí nástupu do funkce věnovala obsáhlou analýzu
U příležitosti třetího výročí nástupu Miloše Zemana do prezidentské funkce se politoložka Vladimíra Dvořáková zamýšlí nad vývojem politického systému u nás i v dalších postkomunistických zemích. První část své analýzy zveřejnila na svém blogu na serveru iDnes.cz, její podrobnější verzi pak v časopise Listy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Řádění Andreje Babiše ve sněmovně, kejkle kolem Číňanů. A teď si přečtěte, co se mezitím děje za kulisami. Odhaluje profesorka Dvořáková
Politoložka Vladimíra Dvořáková v glose pro ProtikorupčníBarometr.cz popsala, co jsme to vlastně v březnu zažili na politické scéně. A přidala k tomu i prognózu, na co se můžeme těšit v dubnu. Média se zabývají Čínou a stranou jejich pozornosti jaksi zůstává fakt, že před volbami tolik propíraný boj s korupcí upadl v zapomnění.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2016 v 12:34, zobrazit podobné
Vladimíra Dvořáková: Tři roky přímo voleného prezidenta – zastavení druhé: prezident a politický systém
Spoluautor: Václav Žák Vymezení vztahu prezidenta a vlády bylo u nás po roce 1989 nejrůzněji interpretováno. Je až humorné, jak se jednotliví politici vyjadřovali podle momentálního postavení.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 6.3.2016 v 18:40, zobrazit podobné
TOPlist