Nejčtenější v danném dni? Historie článků

duben 2018
Po 29162330
Út 3101724 
St 4111825 
Čt 5121926 
 6132027 
So 7142128 
Ne18152229 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.336x, což odpovídá cca 121.889-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Amok pražské kavárny. Soros jí prý na prezidentské volby poslal dvacet milionů dolarů. Trumfy drží Babiš. To nejhorší z Bruselu nás teprve čeká, varuje místopředseda KSČM Skála
ROZHOVOR „Klaka, mající nám vnutit na Hrad povolného satrapu, už mlčící většinu oblbne jen sotva. Loutky na dálkový ovladač vyhořely už minule. Tentokrát bych jim to přál už v prvním kole,“ říká místopředseda KSČM Josef Skála v rozhovoru o tom, co bylo hlavní loni a na co si dát pozor letos.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2018 v 16:35, prečteno: 10x

nejlepší články ze dne: 03. 01. 2018

Související články

Ustrnout na tom, co stačilo nedávno, hrozí pádem do nicoty, varuje místopředseda komunistů Skála
Místopředseda KSČM Josef Skála se pro server ParlamentníListy.cz zamyslel nad tím, že jaro před padesáti lety vonělo nadějemi. „Otázky, které nastolilo, měly hlubší kořeny. KSČ mířila k socialismu ‚československou cestou‘,“ podotkl Skála.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.4.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Lubomír Man: Nejosudovější porážka pražské kavárny aneb čeká nás převlékání kabátů
A je to i nejradostnější zpráva pro nás, kterým politika pražské kavárny leze už roky krkem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Skála (KSČM): Hodlá muž vědy pohřbít své renomé?
S otázkou, co soudím o kandidatuře profesora Drahoše, mne média dostihla už několikrát. Někdy i s dodatkem, dá-li se její podpora čekat od KSČM. Ta má diskusi na téma prezidentské volby teprve před sebou. Sdílel jsem proto jen ryze osobní dojem, že Drahoš je zatím jediný nápad, jímž se averze k Miloši Zemanovi nezesměšní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Uprchlickou krizi nevyřeší kulometná hnízda, varuje komunista Skála
Německo má za sebou další zemské volby. Německá kancléřka Angela Merkelová má podle novinářů za sebou další volební debakl – tentokrát v Berlíně. Místopředseda KSČM pro ideologii Josef Skála v pondělních Událostech, komentářích České televize konstatoval, že jde o debakl politiky liberálních frází. Karel Schwarzenberg následně uznal, že s Alternativou pro Německo (AfD) už asi musíme počítat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.9.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Vlastimil Podracký: Daniel Herman nejspíš lže! Přesto je podle Pražské kavárny vinen prezident
Rozdělené tábory v Evropských státech na sebe plivou (viz brexit), ale naše štvavá kampaň Pražské kavárny a prezidenta je ještě hnusnější a překoná ji snad jen bezmezné štvaní americké prezidentské kampaně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Místopředseda KSČM Skála popsal, co zažil s českým novinářem. Není to nic hezkého
Nad magazínem Euro se rozčílil ve svém komentáři místopředseda KSČM Josef Skála. Podle jeho slov býval standardním magazínem, který se nyní rozkročil i do bulvárního suterénu. Následně popsal svou osobní zkušenost s periodikem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Místopředseda KSČM odhaduje, co se bude dít po volbách, pokud Babiš zamíří do opozice
Co se stane, když hnutí ANO skončí po volbách v opozici? „V takovém případě by vláda byla téměř s jistotou slepencem ze stran, které nám šafářují už skoro třicet let. A tedy i s rodokmenem, vrostlým hluboko do privatizačního pitavalu, proměny země v cizí kolonii, totální destrukce její obranyschopnosti – a všudypřítomného přediva ‚tunelů‘ financujících i politiku. Pro hnutí se zázemím ANO by to byla nahrávka na zdrcující smeče,“ domnívá se místopředseda KSČM Josef Skála. ParlamentnímListům.cz také prozrazuje, že KSČM by se „hrnula do vlády podřízené povelům z USA, NATO a Bruselu, jen kdyby chtěla spáchat sebevraždu“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Filipův kritik a místopředseda KSČM Skála k debaklu ve volbách: Musí dojít k zásadní změně. Nebudu nikoho jmenovat…
ROZHOVOR Místopředseda KSČM Josef Skála říká, že v KSČM musí dojít k zásadní změně. Vyjádřil se k příčinám neúspěchu strany ve volbách. Nevylučuje ani personální změny. Nejprve si to ale musí zodpovědné osoby vyříkat mezi sebou a musí proběhnout vnitrostranická debata.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Publicista Neff o situaci v KSČM: Komunisté už se ke žlabu nedostanou, jsou za zenitem
Komunisty čeká mimořádný sjezd. Zvolí si na něm nového předsedu. Vojtěch Filip už kandidovat nebude. Nahradí ho možná ortodoxní komunista Josef Skála. Ani ten však podle publicisty Ondřeje Neffa stranu nezachrání. Hodlá totiž bojovat o hlasy voličů, které pevně drží v hrstech Andrej Babiš (ANO) a Tomio Okamura (SPD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Hydra pražské kavárny je to nejhorší, co nás po Listopadu potkalo. Sobotka nevnímá, co se děje kolem něj. Babiš mi připomíná Klause. Zločinec Kajínek. Toto Bartoška a Štěpánová dělali za komunismu… Poslanec hovoří
ROZHOVOR “Naši předci nebudovali naši zemi jen proto, aby ji dnes pár panevropských potentátů zneužívalo ke svým sociálně a kulturně inženýrským pokusům,” říká poslanec KSČM Jiří Valenta. “Takzvanou pražskou kavárnu osobně považuji za to nejhorší, co bylo v polistopadových letech v naší zemi vygenerováno a její protagonisty za minimálně stejně velké zlo pro demokratický systém, jako pro něj představuje persona Andreje Babiše,” dodal poslanec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist