Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.285x, což odpovídá cca 171.407-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Tak už ne jen Čapí hnízdo. Pirát se ve Sněmovně obořil na Babiše, jak získal Agrofert. A premiérovi ruply nervy
Ke konfrontaci mezi předsedou poslaneckého klubu Pirátů Jakubem Michálkem a premiérem Andrejem Babišem (ANO) došlo dnes před hlasováním o důvěře vládě. Šlo o Babišovu podnikatelskou minulost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 16:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 16. 01. 2018

Související články

Proč se Babišova kauza vyšetřovala tak dlouho? Lidové noviny nabízejí vysvětlení
O dotacích pro firmu Andreje Babiše Čapí hnízdo se píše už déle než rok. Šlo o podvod, pokud firma Čapí hnízdo vznikla poté, co se vyčlenila z holdingu Agrofert, zažádala o evropskou dotaci pro malé a střední podniky, na kterou by obří Agrofert nikdy nedosáhl? A pokud je to podvod, kdo přesně ho spáchal? To jsou otázky, které řeší čeští vyšetřovatelé. Už přes rok. Proč to trvá tak dlouho?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Jaromír Štětina pro web Pavla Šafra: Kvůli Babišovi a Čapímu hnízdu máme z ostudy kabát
Server Forum24.cz Pavla Šafra oslavil několik europoslanců s dotazem, jak je v Evropském parlamentu vnímána dotační kauza firmy Čapí hnízdo z holdingu Agrofert. Agrofert je toho času uložen ve svěřenském fondu premiéra Andreje Babiše (ANO). V Bruselu se prý na Babiše jako předsedu vlády dívají kriticky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Firma odložená v premiérově fondu souhlasila, že vrátí desítky milionů za Čapí hnízdo
Firma Imoba z holdingu Agrofert souhlasila s dobrovolným vrácením padesátimilionové dotace na vybudování rekreačního a konferenčního areálu Čapí hnízdo. Dohodu bude příští týden schvalovat výbor Regionálního operačního programu (ROP) Střední Čechy, který dotaci přidělil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.6.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Stropnický v rozhlase. Rozčiloval se kvůli Čapímu hnízdu a pak vykládal, jak bude Bruselem popotahovaným Polákům chladit horké hlavy
Moderátor Jan Moláček přivítal ve čtvrtečních Dvaceti minutách Radiožurnálu Českého rozhlasu staronového člena vlády, ministra zahraničí Martina Stropnického (ANO). Moláček se znovu a znovu vracel ke kauze Čapí hnízdo z holdingu Agrofert, který spadá do svěřeneckého fondu premiéra Andreje Babiše (ANO). Stropnický znovu a znovu jeho útoky odrážel. „Já mám pocit, že to je trochu obehraná deska, to Čapí hnízdo,“ prohlásil mimo jiné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Homola (SPR-RSČ): Čapí hnízdo
Čapí hnízdo Andreje Babiše
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Babiš by měl být vydán k trestnímu stíhání, myslí si prý dvě třetiny Čechů
Průzkum společnosti Median pro Český rozhlas ukázal, že dvě třetiny Čechů, Moravanů a Slezanů soudí, že by premiér Andrej Babiš (ANO) měl být vydán k trestnímu stíhání v kauze Čapí hnízdo holdingu Agrofert, kde mohlo dojít ke zneužití padesátimilionové dotace. Agrofert patří do svěřeneckého fondu Andreje Babiše.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
OLAF ani Evropská komise se nechtějí vyjádřit ke stížnosti v kauze Čapí hnízdo
Evropský úřad pro boj proti podvodům (OLAF) se v tuto chvíli nebude vyjadřovat ke kauze dotace Evropské unie pro farmu Čapí hnízdo, jejíž vyšetřování vedl. ČTK to dnes sdělila mluvčí úřadu v reakci na stížnost společnosti Agrofert k evropskému ombudsmanovi a k Soudnímu dvoru EU kvůli vyšetřování dotace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.1.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Babiš prý ze zprávy OLAFu nebude mít radost. Kundra z Respektu má informace, Jindřich Šídlo si to domyslel
Evropský úřad pro boj proti podvodům (OLAF) uzavřel vyšetřování kauzy farmy Čapí hnízdo z holdingu Agrofert. Agrofert spadá pod svěřenecký fond současného premiéra Andreje Babiše (ANO). Server časopisu Respekt tvrdí, že český předseda vlády nebude mít radost ze závěrů, k nimž evropský úřad došel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Podle TOP 09 nelze důvěřovat premiérovi obviněnému z podvodu
TOP 09 na dnešním hlasování menšinovou vládu Andreje Babiše (ANO) nepodpoří. Podle strany nelze důvěřovat premiérovi, který byl evidován jako agent komunistické Státní bezpečnosti (StB) a je podezřelý z podvodu. TOP 09 kritizuje i programové prohlášení vlády a některé její dosavadní kroky. Představitelé strany dnes také uvedli, že jim nevadí hlasovat pro přerušení schůze do rozhodnutí o případném vydání Babiše k trestnímu stíhání kvůli kauze Čapí hnízdo, nepovažují to ale za zásadní věc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.1.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Máme strach, že Babiše by mohli dát do vazby, sdělil zdroj z ANO
Mandátový a imunitní výbor včera doporučil Poslanecké sněmovně, aby vydala v kauze Čapí hnízdo ke stíhání poslance Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka (ANO). A jak píší Lidové noviny, v hnutí zavládly obavy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist