Jonáš Syrovátka: Až příliš podařený vtip Jindřicha Šídla
Novinář a politický komentátor Jindřich Šídlo ve svém satirickém pořadu Šťastné pondělí z 8. ledna vyzval voliče Miloše Zemana, aby nešli volit v prvním kole prezidentské volby, jelikož jejich favorit automaticky postupuje do kola druhého. Z kontextu jasně vyplynulo, že tento výrok ironicky komentuje nestandardní situaci, kdy se současný prezident kampaně neúčastní a tváří se, jako by jeho postup do druhého kola byl předem jistý.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 23.1.2018 v 13:40, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 23. 01. 2018

Související články

Jindřich Šídlo politikům: Jestli vás to nebaví, tak nekandidujte. Ale nestěžujte si
Na vlnách Českého rozhlasu zpovídala Barbora Tachecí novinářského matadora Jindřicha Šídla, který jako novinář referuje už o osmých volbách. Na jedné straně prý politiky obdivuje, protože nasazení v předvolební kampani považuje za obrovské, a diví se jim, že to vydrží. Ale když jsou politici zvolení, neměli by si podle Šídla stěžovat, litovat se a tvrdit, že do politiky nechtěli. Tak neměli kandidovat, podotýká Šídlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Jonáš Syrovátka: Lithiová lekce
S parlamentními volbami 2017 bude neodmyslitelně spjata kauza lithium. Právě z příprav vytunelování zásob tohoto vzácného kovu totiž ČSSD bez předložení jakýchkoli důkazů obvinil dezinformační web Aeronet poté, co Ministerstvo průmyslu a obchodu (v jehož čele stál člen sociální demokrat Jiří Havlíček) podepsalo memorandum týkající se těžby lithia se společností European Metals Holdings Ltd.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 20.12.2017 v 15:41, zobrazit podobné
Barvy české pravice podle Jindřicha Šídla. Slavný komentátor se posmívá ODS a TOP 09
Komentátor Jindřich Šídlo se v Hospodářských novinách ve své pravidelné páteční rubrice "barvy moci" zamýšlí nad bratrovražednou válkou ODS a TOP 09.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.3.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Tak proboha, to ne! To je konec! Zaorálek začal křičet na Andreje Babiše. A dal si další pivo
Šéf hnutí ANO Andrej Babiš a volební lídr ČSSD Lubomír Zaorálek se poprvé utkali tváří v tvář v diskuzi na hudebním festivalu Benátská! Vše pod taktovkou Jindřicha Šídla a Zuzany Kubátové ze serveru SeznamZprávy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Dokázali jsme, že to dokážeme. Veselé dějiny čtvrtstoletí ODS z pera Jindřicha Šídla
Občanská demokratická strana příští týden oslaví své 25. narozeniny. Přes 20 let patřila mezi dvě nejvýznamnější české politické strany. Na její historii plnou úspěchů i tvrdých pádů si v dnešním vydání Hospodářských novin v rámci své pravidelné rubriky „Barvy moci“ posvítil Jindřich Šídlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.4.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Babiš ukázal, že je schopný naprosto všeho. Jindřich Šídlo radí, jak z toho udělat zpátky férovou hru
Nezvolení Petra Fialy místopředsedou byla podle novináře a politického komentátora Jindřicha Šídla velmi ponižující situace, ve které se prokázala demonstrace síly z Malé Strany. „Tak to prostě někdy v parlamentu při tajné volbě chodí, nezažili jsme to poprvé a zcela jistě ani naposledy,“ povzdechl si Šídlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Drahoš líčil Soukupovi, jaké hrůzy tu provádějí dezinformační servery. A pak na něj ostře nastoupil kvůli vtipu na Jindřicha Šídla
Generální ředitel TV Barrandov pokračuje v prezidentském maratonu. Pozval si dalšího uchazeče o Hrad. Do pořadu Aréna Jaromíra Soukupa dorazil profesor Jiří Drahoš. Vymezil se proti prezidentovi Miloši Zemanovi. Prý by ctil Ústavu a neříkal by o novinářích, že jsou „póvl“. Divákům také prozradil, že český národ vymírá. Po pár minutách odpovídal na dotaz z publika. „Proč jste se dával dohromady s inkvizitory z Evropských hodnot?“ zaznělo před kamerami. A Drahoš odpověděl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Jonáš (ODS): Populismus a pokrytectví hlubinné úložiště nevyřeší
Pravda o vyhořelém palivu z jaderných elektráren.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.12.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Přijde cikán do hospody... Jindřich Šídlo vypráví vtip, který už neplatí
Šéfredaktor politického zpravodajství a názorů serveru iHNed.cz Jindřich Šídlo uvedl v rámci svého komentáře vtip. „Přijde cikán do hospody. V televizi běží fotbal. Jak to hrajou naši, zeptá se cikán. Vaši tam přece vůbec nehrajou, odpoví hostinský.“ Tento vtip však již neplatí – hvězdou národního hokejového týmu do 20 let je kluk s romskými kořeny Dominik Lakatoš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Rány baseballovou pálkou, střelba. ČT vyprášila kožich Zemanovi za vtip o novinářích
Prezident Miloš Zeman při pobytu v Číně prohlásil, že by se novináři měli likvidovat, jelikož jich je příliš mnoho. Tato ostrá slova pronesl při příchodu po boku ruského prezidenta Vladimira Putina mezi novináře.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.5.2017 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist