Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
181522 
So291623 
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.085x, což odpovídá cca 160.971-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Premiér Babiš: Proč se s tím Junckerem vůbec bavím?
Komentář na facebookovém profilu k jednání s předsedou Evropské komise Jean-Claudem Junckerem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 10:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 01. 02. 2018

Související články

Na pořadu dne má dnes Babiš řešení unijních fondů a migrace s Junckerem
Premiér Andrej Babiš se dnes večer v Bruselu setkal s předsedou Evropské komise (EK) Jeanem-Claudem Junckerem. Na schůzce by se měli podle diplomatů bavit nejen o celounijních tématech, především pak o budoucnosti směřování bloku, ale také o věcech důležitých pro Českou republiku, jako jsou budoucnost unijních fondů anebo migrační problematika.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Babiš po schůzce s Junckerem: Debata o migraci se potáhne
Debata o reformě evropského azylového systému je dlouhodobá, dnešní schůzka premiéra Andreje Babiše s předsedou Evropské komise (EK) Jeanem-Claudem Junckerem v Bruselu proto nepřinesla konkrétní řešení problému kvót na uprchlíky. Babiš večer po sérii jednání nejen s Junckerem, ale i s dalšími členy komise novinářům řekl, že diskuse o reformě evropského azylového systému může skončit i později než v první polovině letošního roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
„Objednal jsem se.“ Babiš bude v Bruselu jednat s Junckerem, Tuskem a Vestagerovou
Premiér Andrej Babiš (ANO) bude příští pátek v Bruselu jednat se šéfem Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem a s předsedou Evropské rady Donaldem Tuskem. O prodeji hutního podniku ArcelorMittal Ostrava má v plánu hovořit s komisařkou pro hospodářskou soutěž Margrethe Vestagerovou. O programu cesty dnes řekl ČTK. S evropskými politiky chce probrat například směrnici o copyrightu, evropskou debatu o přechodu na jednotný zimní, nebo letní čas, či téma migrace.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.11.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Česká internetová hvězda se sešla s předsedou Junckerem: Vůbec není upjatý, házel vtípky. Kdyby Česko odešlo z EU, tak já odejdu z Česka
Karel Kovář alias youtuber Kovy se v minulých dnech sešel s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem. Nejen o setkání s ním pak pohovořil v pořadu DVtv.cz s moderátorem Filipem Horkým.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Slovensko se stává poslušným členem EU. Fico si prý ohledně běženců s Junckerem plácl
Slovenský premiér Robert Fico se prý dohodl s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem, že Slovensko změní přístup k uprchlíkům a zařadí se mezi „solidární země EU“. Informuje o tom server Politico.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: V Bruselu jsme hovořili o rozpočtu, migraci, brexitu i fondech
Předseda vlády Andrej Babiš absolvoval v pondělí 29. ledna 2018 v Bruselu sérii bilaterálních jednání s vrcholovými představiteli Evropské komise. Kromě schůzky s předsedou Evropské komise Jean-Claude Junckerem a jejím místopředsedou Fransem Timmermansem se premiér setkal i s hlavním vyjednavačem pro brexit Michelem Barnierem a českou eurokomisařkou Věrou Jourovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka bude jednat s předsedou Evropské komise Junckerem a zúčastní se Evropské rady
Předseda vlády Bohuslav Sobotka odlétá dnes 18. října 2017 do Bruselu, kde bude večer jednat s premiéry zemí Visegrádské skupiny a předsedou Evropské komise Jean-Claude Junckerem. Ve čtvrtek 19. října a v pátek 20. října se zúčastní jednání Evropské rady.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Tak teď už nebudou ministři chodit do parlamentu vůbec, obává se opozice. Jde o nejnovější nápad Pirátů
Piráti přišli s návrhem na zavedení klouzavého mandátu. V praxi by to znamenalo, že poslanec, který se stane ministrem, přijde o svůj mandát a na jeho místo nastoupí náhradník. Zatímco premiér Andrej Babiš (ANO) pirátský návrh vítá, pravicová opozice hlasitě protestuje. Pokud už teď ministři příliš nechodí na interpelace, po zavedení klouzavého mandátu by prý nepřišli už vůbec. Pravda je, že Babiš mnoho měsíců vůbec nebyl na písemných interpelacích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2019 v 18:35, zobrazit podobné
Nevím, co bych jim tam povídal. Většina dělá kampaň. Počkám si na nový parlament. Babiš vysvětlil veřejnoprávní novinářce, proč nejel do Bruselu
Andrej Babiš pro Radiožurnál okomentoval, proč nehodlá vystoupit na plénu Evropského parlamentu: „Většina těch lidí tam dělá kampaň, takže podle toho se tam i chovají. To jsme viděli, co se týká té mé pseudokauzy o střetu zájmů. Takže tam není vůbec důvod mezi ně chodit. Doufám, že většina tam ani nebude po nových parlamentních volbách,“ prohlásil. Od většiny českých europoslanců za to sklidil kritiku, někteří tvrdí, že se Babiš jen bojí „grilování“, jež by možná musel podstoupit vzhledem ke svým skandálům. „On by tu vystupoval jako český premiér a myslím, že Česká republika by tu měla být slyšet,“ řekl pro Radiožurnál europoslanec Luděk Niedermayer.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.1.2019 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist