Premiér Babiš: Proč se s tím Junckerem vůbec bavím?
Komentář na facebookovém profilu k jednání s předsedou Evropské komise Jean-Claudem Junckerem
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 10:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 01. 02. 2018

Související články

Na pořadu dne má dnes Babiš řešení unijních fondů a migrace s Junckerem
Premiér Andrej Babiš se dnes večer v Bruselu setkal s předsedou Evropské komise (EK) Jeanem-Claudem Junckerem. Na schůzce by se měli podle diplomatů bavit nejen o celounijních tématech, především pak o budoucnosti směřování bloku, ale také o věcech důležitých pro Českou republiku, jako jsou budoucnost unijních fondů anebo migrační problematika.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Babiš po schůzce s Junckerem: Debata o migraci se potáhne
Debata o reformě evropského azylového systému je dlouhodobá, dnešní schůzka premiéra Andreje Babiše s předsedou Evropské komise (EK) Jeanem-Claudem Junckerem v Bruselu proto nepřinesla konkrétní řešení problému kvót na uprchlíky. Babiš večer po sérii jednání nejen s Junckerem, ale i s dalšími členy komise novinářům řekl, že diskuse o reformě evropského azylového systému může skončit i později než v první polovině letošního roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Česká internetová hvězda se sešla s předsedou Junckerem: Vůbec není upjatý, házel vtípky. Kdyby Česko odešlo z EU, tak já odejdu z Česka
Karel Kovář alias youtuber Kovy se v minulých dnech sešel s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem. Nejen o setkání s ním pak pohovořil v pořadu DVtv.cz s moderátorem Filipem Horkým.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Slovensko se stává poslušným členem EU. Fico si prý ohledně běženců s Junckerem plácl
Slovenský premiér Robert Fico se prý dohodl s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem, že Slovensko změní přístup k uprchlíkům a zařadí se mezi „solidární země EU“. Informuje o tom server Politico.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.7.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: V Bruselu jsme hovořili o rozpočtu, migraci, brexitu i fondech
Předseda vlády Andrej Babiš absolvoval v pondělí 29. ledna 2018 v Bruselu sérii bilaterálních jednání s vrcholovými představiteli Evropské komise. Kromě schůzky s předsedou Evropské komise Jean-Claude Junckerem a jejím místopředsedou Fransem Timmermansem se premiér setkal i s hlavním vyjednavačem pro brexit Michelem Barnierem a českou eurokomisařkou Věrou Jourovou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Premiér Sobotka bude jednat s předsedou Evropské komise Junckerem a zúčastní se Evropské rady
Předseda vlády Bohuslav Sobotka odlétá dnes 18. října 2017 do Bruselu, kde bude večer jednat s premiéry zemí Visegrádské skupiny a předsedou Evropské komise Jean-Claude Junckerem. Ve čtvrtek 19. října a v pátek 20. října se zúčastní jednání Evropské rady.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Ostrá Babišova premiéra v Bruselu kvůli kvótám: Je to špatně od začátku. Komise je zacyklená
Premiér Andrej Babiš odmítá, aby se Česko pokoušelo přijetím několika uprchlíků přesvědčit Evropskou komisi ke stažení žaloby kvůli kvótám na přijímání migrantů. Po dnešní první části summitu EU v Bruselu Babiš novinářům řekl, že mu jde o princip. Jednotlivým státům podle něj nikdo nesmí vnucovat, kdo by v nich měl pracovat nebo žít. Záležitost chce probrat příští rok s předsedou Evropské komise Jeanem-Claudem Junckerem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 21:35, zobrazit podobné
Premiér Babiš: Já se Pražákům vůbec nedivím
Komentář na facebookovém profilu k výsledku voleb.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Vrátí se premiér kvůli OLAFu z dovolené ještě vůbec do Prahy?
Premiér Babiš tráví společně s rodinou povánoční dny mimo Čapí hnízdo i mimo Průhonickou sokolovnu, v jednom zimním středisku v jedné ze zemí Evropské unie.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 28.12.2017 v 11:40, zobrazit podobné
TOPlist