Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.353x, což odpovídá cca 174.955-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Než volit Miloše a podobné sračky, je lepší být víkendovej pankáč. Podobné akce se budou na Klinice po rozhodnutí soudu odehrávat ještě mnoho měsíců
Nejvyšší soud včera rozhodl o odložení exekuce, tedy vyklizení Kliniky. Centrum to uvedlo na svém facebookovém profilu s tím, že než se rozhodne o našem dovolání, bude to trvat minimálně několik měsíců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 12:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 01. 02. 2018

Související články

Kolem technoparty bude ještě veselo. Do věci se vložil premiér Babiš
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) zadal ministrovi vnitra Lubomíru Metnarovi zvážit úpravy legislativy, tak aby více chránila obyvatele před hlukem z akcí typu technoparty. Novinářům po jednání kabinetu řekl, že se na něj během víkendu obraceli lidé unavení kvůli technoparty. Akce Czarotek Free Party se už čtvrtý den koná u Liberce. Podle premiéra se podobné akce konají v Česku, protože to zde legislativa dovoluje. Metnarovi jako příklad lepší ochrany předložil britský zákon pocházející z 90. let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Do rozhodnutí Nejvyššího soudu mohou aktivisté zůstat v Klinice
Do rozhodnutí o dovolání u Nejvyššího soudu mohou aktivisté zůstat v budově bývalé kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově. Soud odložil vykonatelnost soudního rozhodnutí na vystěhování. ČTK to sdělil Arnošt Novák z kolektivu Autonomního sociálního centra Klinika, informaci potvrdila tisková mluvčí Správy železniční dopravní cesty (SŽDC) Kateřina Šubová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Tak na tohle si zvykat nebudu! Český právník se rozplakal nad scénou z Londýna. Žumpa ČT, Gabal...
Server Mail Online přinesl drastické záběry z poslední teroristické akce v Londýně. Je to opravdu velmi smutný pohled. Mnozí lidé říkají, že bychom si na podobné záběry měli zvyknout, protože je teď uvidíme častěji. Právníci Klára Samková a Tomáš Tyl však dávají důrazně najevo, že si na podobné hrůzy odmítají zvykat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Aktivisté z Kliniky ignorují rozhodnutí soudu. Veřejně oznámili, že se nevystěhují
Aktivisté zůstanou v Klinice v pražské Jeseniově ulici i přes rozhodnutí soudu, že ji musí opustit. Oznámili to na tiskové konferenci. Dnes jim vypršela exekuční lhůta pro odchod, kterou stanovil soud, a ve čtvrtek mají dům předat majiteli, Správě železniční dopravní cesty (SŽDC). SŽDC dává přednost nesilovému řešení situace a opětovně vyzvala aktivisty k vyklizení domu, sdělila ČTK mluvčí SŽDC Kateřina Šubová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
OPL (Rozumní): Život nebo smrt - ve 2. kole prezidentské volby budu volit Miloše Zemana
Důvodů, proč současného prezidenta nevolit je mnoho. Ale! Postoj Miloše Zemana k migraci, oproti jeho soupeři, je natolik zásadní, že převyšuje svojí důležitostí úplně vše. A proto budu volit současného prezidenta a prosím o jeho podporu i Vás.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Jaký je rozdíl mezi Krymem a Kosovem?
Prý žádný. Evropská unie to tak chybně měří dvojím metrem. Já bych řekl, že je to jako rozdíl mezi virózou a ožralstvím, při troše fantazie, s vírou a s notnou dávkou publicity to může vypadat podobně. Ale není to ani podobné.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.11.2017 v 06:40, zobrazit podobné
Hejtman Půta: Podobné akce dokazují zdatnost našich záchranářů
Memoriál záchranářů z Manhattanu se konal již poosmnácté.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.9.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Marek Řezanka: K.O. = Konfidentský orchestr?
Na naší politické scéně není nejděsivější to, že takzvaně zavedené politické strany už ani nepředstírají nějaké ideové vymezení a jsou si čím dál více podobné jako vejce vejci. Nejděsivější je fakt, že se podobně chová i takzvaná alternativa, která se těší, jak jí hlasy nespokojených lidí spadnou do klína…
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Volíme Zemana a Babiše, napsal manžel Heleny Vondráčkové
Několik měsíců před sněmovními a prezidentskými volbami nemá ještě řada lidí jasno, koho bude volit. Mezi ty, kteří už jsou rozhodnuti, patří manželé Helena Vondráčková a Martin Michal. S tím, komu dají svůj hlas v obou volebních kláních, se totiž Michal svěřil na sociální síti.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.3.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Čeká nás drsná kampaň, ve které si to se Zemanem budou chtít mnozí vyřídit velmi tvrdě. Znovuzvolení nemá jisté. Klausův spolupracovník otevřeně promlouvá
ROZHOVOR „Čeká nás drsná kampaň, ve které si to se Zemanem budou chtít mnozí vyřídit bez servítků a velmi tvrdě. Tomu budou odpovídat zvolené metody a prostředky. A natolik Miloše Zemana známe, že on bude umět kontrovat podobně,“ říká bývalý europoslanec ODS a člen správní rady Institutu Václava Klause Ivo Strejček.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist