Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.274x, což odpovídá cca 170.833-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Než volit Miloše a podobné sračky, je lepší být víkendovej pankáč. Podobné akce se budou na Klinice po rozhodnutí soudu odehrávat ještě mnoho měsíců
Nejvyšší soud včera rozhodl o odložení exekuce, tedy vyklizení Kliniky. Centrum to uvedlo na svém facebookovém profilu s tím, že než se rozhodne o našem dovolání, bude to trvat minimálně několik měsíců.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 12:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 01. 02. 2018

Související články

Kolem technoparty bude ještě veselo. Do věci se vložil premiér Babiš
Premiér v demisi Andrej Babiš (ANO) zadal ministrovi vnitra Lubomíru Metnarovi zvážit úpravy legislativy, tak aby více chránila obyvatele před hlukem z akcí typu technoparty. Novinářům po jednání kabinetu řekl, že se na něj během víkendu obraceli lidé unavení kvůli technoparty. Akce Czarotek Free Party se už čtvrtý den koná u Liberce. Podle premiéra se podobné akce konají v Česku, protože to zde legislativa dovoluje. Metnarovi jako příklad lepší ochrany předložil britský zákon pocházející z 90. let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.4.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Do rozhodnutí Nejvyššího soudu mohou aktivisté zůstat v Klinice
Do rozhodnutí o dovolání u Nejvyššího soudu mohou aktivisté zůstat v budově bývalé kliniky v Jeseniově ulici na pražském Žižkově. Soud odložil vykonatelnost soudního rozhodnutí na vystěhování. ČTK to sdělil Arnošt Novák z kolektivu Autonomního sociálního centra Klinika, informaci potvrdila tisková mluvčí Správy železniční dopravní cesty (SŽDC) Kateřina Šubová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Tak na tohle si zvykat nebudu! Český právník se rozplakal nad scénou z Londýna. Žumpa ČT, Gabal...
Server Mail Online přinesl drastické záběry z poslední teroristické akce v Londýně. Je to opravdu velmi smutný pohled. Mnozí lidé říkají, že bychom si na podobné záběry měli zvyknout, protože je teď uvidíme častěji. Právníci Klára Samková a Tomáš Tyl však dávají důrazně najevo, že si na podobné hrůzy odmítají zvykat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Západ řídí psychopati. Jaroslav Bašta je rozebral od Obamy po Merkelovou
Západ řídí psychopati a média jim v tom ještě pomáhají. Takto drsný a přímočarý soud vyslovil někdejší velvyslanec v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta. Pokud mu nevěříte, stačí se jen podívat na to, za co dostal Nobelovu cenu míru americký prezident Barack Obama. Za řeči. Ještě před sto lety by přitom za podobné řeči spíš skončil v blázinci. Podobně se dnes chová i německá kancléřka Angela Merkelová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2016 v 20:34, zobrazit podobné
OPL (Rozumní): Život nebo smrt - ve 2. kole prezidentské volby budu volit Miloše Zemana
Důvodů, proč současného prezidenta nevolit je mnoho. Ale! Postoj Miloše Zemana k migraci, oproti jeho soupeři, je natolik zásadní, že převyšuje svojí důležitostí úplně vše. A proto budu volit současného prezidenta a prosím o jeho podporu i Vás.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Je nebo není prezident Miloš Zeman bůh? (jaroslavkvapil)
Fakt, že se dosud nenašel článek »Hitler je gentleman« z pera Ferdinanda Peroutky, ještě prý neznamená, podle prezidenta Miloše Zemana, že neexistuje. Je to prý podobné, jako tvrdit, že Bůh neexistuje, neboť nebyl spatřen.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 6.3.2016 v 15:39, zobrazit podobné
Aktivisté z Kliniky ignorují rozhodnutí soudu. Veřejně oznámili, že se nevystěhují
Aktivisté zůstanou v Klinice v pražské Jeseniově ulici i přes rozhodnutí soudu, že ji musí opustit. Oznámili to na tiskové konferenci. Dnes jim vypršela exekuční lhůta pro odchod, kterou stanovil soud, a ve čtvrtek mají dům předat majiteli, Správě železniční dopravní cesty (SŽDC). SŽDC dává přednost nesilovému řešení situace a opětovně vyzvala aktivisty k vyklizení domu, sdělila ČTK mluvčí SŽDC Kateřina Šubová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Ministr Jurečka: Jak se do lesa volá, tak se v lese rodí
Ve svých posledních příspěvcích jsem se rozepsal o porodnosti, penzích a tak podobně. Přišlo mi od vás mnoho reakcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.4.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Jaký je rozdíl mezi Krymem a Kosovem?
Prý žádný. Evropská unie to tak chybně měří dvojím metrem. Já bych řekl, že je to jako rozdíl mezi virózou a ožralstvím, při troše fantazie, s vírou a s notnou dávkou publicity to může vypadat podobně. Ale není to ani podobné.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.11.2017 v 06:40, zobrazit podobné
Projev státníka, klobouk dolů. Takového prezidenta budou normální lidé volit, zhodnotil expert Vánoční poselství
Projev státníka, klobouk dolů. Jen technické zpracování mohlo být lepší. Mediální analytik Jiří Mikeš k Vánočnímu poselství prezidenta České republiky Miloše Zemana říká: „Myslím si, že u obyčejných lidí prezident musí zabodovat. Když půjde do voleb, lidé ho budou volit. Projev byl spíš ekonomický, bilanční, možná mohl být trošku svátečnější a přidat emocí, nicméně na mě zapůsobil dobře.“ V reakci na slova prezidenta o neschopnosti vedení EU přidal vlastní zkušenost z návštěv sídla v Bruselu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2016 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist