Koncesionáři, plačte. Dalších jeden a čtvrt milionu odešlo agentuře, jejíž čísla s oblibou prezentuje Moravec
Naše redakce má k dispozici smlouvy mezi veřejnoprávní Českou televizí a společností, která poskytuje sociologické výzkumy, tedy Kantar TNS. Při letmém náhledu do smluv je vidět, jak štědrá ČT je. Nyní se budeme věnovat smlouvě v hodnotě 1 284 848 bez DPH za výzkum pro potřeby pořadu, která byla uzavřena v únoru minulého roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 17:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 01. 02. 2018

Související články

Úsvit a BPI: Vláda ignoruje čtvrt milionu občanů. Podáváme trestní oznámení na Sobotku
Je to rok, co čtvrt milionu občanů České republiky dalo svůj podpis pod petici Bloku proti islámu, aby se vypsalo referendum, kde by občané mohli odmítnout bruselské imigrační kvóty.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.4.2016 v 14:35, zobrazit podobné
17 milionů stály cesty Zemana do krajů, rýpal Moravec. A ve studiu ČT seděl Ondráčka
Václav Moravec si na neděli do Žižkovské věže pozval předsedu nového úřadu pro kontrolu hospodaření politických stran a politických hnutí Vojtěcha Weise, politologa Ladislava Cabadu a šéfa české pobočky Transparency International Davida Ondráčku. Nastala kanonáda, ve které to schytali hradní mluvčí Jiří Ovčáček, Andrej Babiš (ANO) a přes sto dalších politických stran.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.8.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Pánik (ČSSD): Pluhy a sypače silničářů najezdily v zimě čtvrt milionu kilometrů
Celkem čtvrt milionu kilometrů najezdily pluhy a sypače Údržby silnic Karlovarského kraje během uplynulé zimy na silnicích II. a III. třídy. Jen na horské trase mezi Ostrovem a Božím Darem se otočily čtyřistakrát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Dluží mi na alimentech 300 tisíc. K Jílkové přijde nešťastná matka i ministryně Marksová
Na čtvrt milionu rodičů po rozvodu nedostává u nás alimenty. Proto se v poslední době diskutuje, zda má stát za dlužníky platit zálohové výživné a zda se mají zpřísnit tresty pro neplatiče alimentů. O těchto a dalších souvisejících problémech se bude dnes večer na ČT1 diskutovat v pořadu Máte slovo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2016 v 13:35, zobrazit podobné
NKÚ: Hospodaření CzechTourism? Wellness pobyty za 600 tisíc nebo čtvrt milionu za zbytečná členství
Nejvyšší kontrolní úřad se zaměřil na hospodaření agentury CzechTourism a Centra pro regionální rozvoj v letech 2012 až 2014. Kontroloři prověřili více než 326 milionů korun a majetek v hodnotě 294 milionů korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.5.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Úsvit s Konvičkovým Blokem: Žádáme referendum o kvótách. Vláda ignoruje čtvrt milionu podpisů
Blok proti islámu loni nasbíral v rekordním čase čtvrt milionu podpisů pod petici proti bruselským kvótám a za vypsání referenda o odmítnutí kvót. Když se tato petice projednávala před třemi týdny na plénu Poslanecké sněmovny, přijala sněmovna usnesení, ve kterém ukládá se vládě, dát k této petici oficiální stanovisko s termínem do pondělí 11. dubna. Dnes termín uplynul a je jasné, že vláda ignorovala nejen poslaneckou sněmovnu ale především občany České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.4.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Oldřich Fischer: Prezident jeden z nás
Ať chceme si přiznat nebo ne, posledním prezidentem se stalo 35 milionů na volby. 30 milionů nestačilo. Při předchozím prezidentovi šla fáma, že voliči dostali milion. Nenažraní dva. Co vím, i v jednom výzkumném ústavu by jeho výzkumníci byli pro, aby prezidenta volil los. Losem by byl zvolen jeden z nás.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Kolik bere v ČT Václav Moravec? Na Kavčích horách se kolem jeho příjmu dělaly pozoruhodné manévry
Snaha několika lidí a médií o to, aby Česká televize zveřejnila výši platu a odměn, které pobírá moderátor ČT Václav Moravec, se zatím nesetkala s úspěchem. O žalobě mířící na veřejnoprávní televizi v úterý informovaly LN. ParlamentníListy.cz teď získaly šest let starý dokument, kde ČT odmítla poskytnout informace o výši platu nejen Moravce, ale i dalších VIP pracovníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Miloš Rejmont: Účtenková loterie - vypočítavost Babiše
Dle Babiše EET přinese do státní pokladny až 18 miliard Kč. Nevěřím tomu. Jen na kampaň šlo ze státní kasy téměř 30 miliónů. A za účtenkovou loterii, která začne v polovině příštího roku, bude vyhozeno dalších 85 miliónů, z toho 65 miliónů na výhry a 20 miliónů na propagaci. Na Slovensku EET skončila fiaskem, výběr DPH se navýšil jen o 8 miliónů eur.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.12.2016 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist