Zeman obklopen politickým odpadem. Hradní chátra, politická lůza. Další z přispěvatelů Britských listů se vyjádřil k volbám
Publicista Bohumil Kartous má za to, že voliči selhali. Měli šanci vrátit se k normálnosti a zvolit si prezidentem Jiřího Drahoše, jenže těsně vyhrál Miloš Zeman a ten nás bude dál stahovat na dno. Pokud o tom, někdo pochybuje, nechť se podívá, jak se Miloš Zeman v den svého vítězství obklopil „politickým odpadem“. Těmito slovy Kartous označil Tomia Okamuru (SPD) a další lidi stojící po boku Miloše Zemana v Top Hotelu Praha.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 18:35, prečteno: 3x

nejlepší články ze dne: 01. 02. 2018

Související články

Čtenáři ParlamentníchListů.cz jsou spodina a chátra, udeřil Jan Čulík
Čtenáři serveru ParlamentníListy.cz jsou prý spodina a chátra. Tvrdí to publicista Jan Čulík z Britských listů. V článku se zastává svého souputníka Daniela Veselého, který čelil kritice za to, že vulgárně napadl novináře Jana Petránka. Zajímavé je, že Veselý píše i pro Český rozhlas, kde Petránek dlouhé desítky let působí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Křičíte na Zemana, a pak říkáte, že jsme lůza. Ale lůza jste vy. Ostrý dozvuk slávy 28. října s mnoha, mnoha vzkazy
ROZHOVOR Zneuctil prezident Miloš Zeman slavnostní atmosféru oslav 100 let republiky svým výběrem vyznamenaných? Jak vůbec celé oslavy proběhly a jak se odlišoval ceremoniál na Hradě od předchozích ročníků? Nejen na tyto otázky pro ParlamentníListy.cz reaguje politická a mediální analytička Irena Ryšánková, která na hradní recepci byla.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.10.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Herman už jedná s Babišem o koalici. Okamuru volí lůza, která se ANO ráda přizpůsobí, píší Britské listy
Redaktor Britských listů Bohumil Kartous se zamyslel nad tím, s kým bude vládnout šéf hnutí ANO Andrej Babiš. Hypotetických možností je podle něj řada. „Ohební jsou takřka všichni, pokud jen trochu mohou,“ dodal.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.9.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jan Petránek se vysmál vulgární splašce z Britských listů: Jsem zavalen podporou lidí, rozhořčených nadávkami jistého pana Veselého
Jan Petránek reaguje na útočné výroky Daniela Veselého z Britských listů, na které ve čtvrtek upozornily ParlamentníListy.cz. Veselý oznažil zasloužilého novináře „hovadem“ a „prasetem“. Petránek se mu vysmál a prostřednictvím PL poděkoval lidem za podporu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Lůza a chátra. Zastavte ji, vybízejí Britské listy
Komentátor Bohumil Kartous se na webu Britské listy zeptal na to, zda lidé skutečně nevidí, co se děje. „Jste ochotni přistoupit na to, že vy přežijete v majoritní společnosti, ve které bude lůza útočit na ‚ty druhé‘? Jste tak zbabělí? Výzva nejen politikům a nejen veřejně aktivním lidem, aby se jakoukoliv formou vymezili proti projevům rasové, etnické, náboženské a všech dalších forem nesnášenlivosti, která nejen že beztrestně opanuje digitální prostor, ale s volbami posiluje její mocenské postavení,“ zmínil úvodem Kartous.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.11.2017 v 14:35, zobrazit podobné
ČSSD neubližuje podpora Prague Pride, ale Zeman. Komentátor Britských listů poslouchal prezidenta a nedokázal mlčet
Komentátor Boris Cvek se na serveru Britské listy rozepsal o tom, že sociální demokracii neublížily sociálnědemokratické hodnoty pokroku, ale prezident Miloš Zeman. Reagoval tak na prezidentova slova přednesená na sjezdu strany.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.3.2019 v 14:35, zobrazit podobné
"Nejsme lůza" prohlásil prezident Zeman, na konferenci SPD
... pak je ovšem otázkou, proč se voliči a především příznivci právě Zemana, SPO - Zemanovci, nebo i těch co ho podporovali a dále podporují, tedy Okamury - SPD, ale i ANO, jako lůza chovají - což hodlám doložit v dalším textu. 
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.9.2018 v 17:40, zobrazit podobné
Z Britských listů: Trump, Zeman a Parlamentní listy satanizují muslimy. Ti chudáci to přitom odnášejí nejvíce
Publicista Daniel Veselý se ve svém komentáři na serveru Britské listy rozepsal o teroristických útocích a o tom, že cena, kterou platí muslimové, je neúnosná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.6.2017 v 22:35, zobrazit podobné
Václav Moravec, no, víte... Ovčáček raději mluvil o Soukupovi, ale i na ČT došlo
Hostem pořadu Xaver Live byl hradní mluvčí Jiří Ovčáček, který se vyjádřil k aktuálním politickým tématům i k tomu, jaký vztah má on sám s prezidentem. „Mám skvělého šéfa,“ sdělil mimo jiné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2019 v 22:35, zobrazit podobné
Ovčáček se ještě jednou vyjádřil k vládní krizi: Prezident Zeman hájí občany
Hradní mluvčí se ještě jednou vyjádřil k aktuální vládní krizi. Zaujalo ho usnesení sněmovny, v němž se praví, že šéf hnutí ANO lhal. Nikoli poprvé také konstatoval, že prezident Miloš Zeman stojí na straně občanů České republiky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
TOPlist