Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.857x, což odpovídá cca 201.253-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
VIDEO Jiří Drahoš vystoupil u Jana Krause. Zoufalý pokus předvést toho nudného slouhu moci jako osobnost, chytal se u televize za hlavu docent
Hostem středeční Show Jana Krause byl poražený kandidát na prezidenta Jiří Drahoš. Podle docenta Radima Valenčíka šlo o jeden z nejméně zajímavých rozhovorů, které Kraus ve své show s hostem vedl. „Bylo to nudný a až trochu trapný tím, jak se Kraus, poněkud marně, snažil z Drahoše vyrobit osobnost,“ napsal v komentáři na svém serveru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 21:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 01. 02. 2018

Související články

A je to tady, VIDEO Jana Krause a „osobností“: Zbavte Zemana úřadu, ať je od něj pokoj!
Produkce Show Jana Krause uvolnila na server YouTube.cz první část pořadu Show Jana Krause, kde se nejrůznější osobnosti vyjadřují kriticky k hlavě státu Miloši Zemanovi. Pořad včera TV Prima neodvysílala, i když jej avizovala, údajně kvůli technickým problémům. Vysílat jej bude dnes.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Radim Valenčík: Globální prediktor, nebo jádro globální moci? (2.díl)
Proč musí být i největší zlotřilosti či zhovadilosti prosazeny za každou cenu? Jádro globální moci nutně potřebuje prestižním způsobem prosadit svá rozhodnutí. Ta totiž aktivizuje síť svých slouhů, slouhů slouhů a poskoků, kteří právě proto, že jsou předem informováni, cítí svoji moc i příležitost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.8.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Maříková (SPD): Pražská kavárna se sešla v Show Jana Krause
Jak hluboce můžeme klesnout, nám předvedla "Pražská kavárna" v Show Jana Krause, když veřejně urážela hlavu státu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Milan Šmíd: Dichtung und Wahrheit ve věci Show Jana Krause
Úvodem jeden náhodný citát z debaty na facebookovém profilu Jana Krause: „Včera večer neodvysílala TV Prima show Jana Krause s nejapným vysvětlením, že nedostala včas natočený díl.(…) Je jedno, na či straně jste, jestli věříte verzi Hradu a jste příznivci Zemana, nebo je Vám na nic z čachrů s vyznamenáním. Stalo se něco vážnějšího. Někdo zasáhl a cenzuroval program. Díl televize neodvysílala a ještě z nás dělá blbce, že kvůli technickým…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 29.10.2016 v 11:41, zobrazit podobné
Radim Valenčík: Přistiženi in flagranti při globálním pokrytectví
Degenerace současného jádra globální moci způsobená likvidací reformistů v dosahu několika vrstev od tohoto jádra vede k naprostému selhání racionality slouhů všech kategorií (rozlišuji slouhy, slouhy slouhů a poskoky) této moci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Gazdík, Klvaňa, Šiklová, Ruml... Všichni se tak těšili. Hurónské dozvuky vysílání Jana Krause, které mělo pohřbít Zemana, ale nakonec v TV nebylo
Médii i světem internetu hýbe nejnovější kauza TV Prima. Ta totiž neodvysílala nově natočený díl Show Jana Krause a místo toho zařadila reprízu. Hostem dílu byl mimo jiné (ne)vyznamenaný strýc ministra kultury Daniela Hermana (KDU-ČSL) Jiří Brady. A ohlasy na sebe nenechaly dlouho čekat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Prima odvysílá Show Jana Krause s Hermanem i Bradym
Televize Prima odvysílá dnes ve 20.15 pořad Show Jana Krause, kvůli jehož neodvysílání se včera vzedmula vlna odporu. V pořadu totiž mělo dojít ke kritice hlavy státu Miloše Zemana. Hosty pořadu byli mimo jiné tako (ne)vyznamenaný Jiří Brady a ministr kultury Daniel Herman (KDU-ČSL). Za nevysíláním pořadu měly stát technické problémy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.10.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Západní demokracie si hýčkaly nacismus. Dnes je tu režim slouhů globální moci. Docent Valenčík reaguje na svérázný výklad našich dějin od Bohuslava Sobotky
ROZHOVOR „Británie k tomu byla dotlačena politikou euroreprezentace vydírané současnou globální mocí. Nyní ji část této euroreprezentace chce ještě trestat a dokonce se hraje na strunu ´skoxitu´. Pak by uprchlíci do ´Rozpojeného království´ směřovali přes eurounijní Skotsko a Anglie asi musela obnovit Hadriánův val...," říká vysokoškolský pedagog a publicista Radim Valenčík k tomu, že britská premiérka Theresa Mayová oznámila, že její země aktivovala článek 50 Smlouvy o Evropské unii. K tomu, že politici EU oslavovali 60. výročí Římských smluv, se jen usmívá. ",Ano, politici ´oslavovali´, ale jinak se k nim nikdo nepřidal," poznamenává. A hovoří i o jménu Jiří Drahoš...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2017 v 06:35, zobrazit podobné
To budete koukat, jak Jiří Drahoš zareagoval na včerejší Primu. Je zde nové VIDEO
Na oficiálním Facebooku prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše bylo dlouho utajováno, jak probíhala úterní večerní debata s prezidentem Zemanem na TV Prima. Čtrnáct hodin po jejím skončení se Drahoš k jejímu průběhu nijak nevyjádřil. Místo toho zveřejnil jeho tým video, na kterém ho podporuje hokejista Dominik Hašek. Až poté se Jiří Drahoš „ozval“, zkritizoval TV Prima, že z voleb dělá reality show a ujistil, že až bude zvolen, tak toto skončí a na Hrad se společně se slušností a zodpovědností vrátí řád.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.1.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Jdu do toho jako velitel armády, představil se Jiří Drahoš divákům ČT
Prezidentský kandidát Jiří Drahoš postoupí do druhého kola přímé prezidentské volby a bude vyzyvatelem současnému prezidentu republiky Miloši Zemanovi. Miloš Zeman je jasným vítězem prvního kola letošní volby prezidenta. Od Jířiho Drahoše jej dělilo přibližně šest set tisíc hlasů. „Jsem připraven získat na svou stranu i ty, kteří mě nevolili, jdu do toho jako velitel armády,“ říká Drahoš v rozhovoru pro ČT.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.1.2018 v 18:35, zobrazit podobné
TOPlist