Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.358x, což odpovídá cca 175.216-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Íránistka přednášela v Praze o menšinové větvi islámu, která to teď hodně schytává
REPORTÁŽ Bůh nerozlišuje mezi dobrem a zlem a kromě něj neexistuje nic. To mimo jiné učí jeden z duchovních směrů islámu, který je v současné době v Íránu silně postihován. O perském súfismu hovořila na setkání s občany v rámci akce Mozaiky – Platform dialog přední česká íránistka PhDr. Zuzana Křihová, PhD, vyučující na Ústavu Blízkého východu a Afriky Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 21:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 01. 02. 2018

Související články

Ministryně Klára Dostálová přednášela studentům VŠE
Ministryně pro místní rozvoj Klára Dostálová dnes přednášela na Vysoké škole ekonomické v Praze. Studenty seznámila s hlavními činnostmi Ministerstva pro místní rozvoj, ve své prezentaci mluvila také o aktuálních tématech, která ministerstvo právě řeší. Mezi ta nejzajímavější patří například příští programové období fondů EU nebo státní investiční plán.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.5.2018 v 21:35, zobrazit podobné
Státní zástupce podal obžalobu v druhé větvi Rathovy kauzy
Státní zástupce Jiří Pražák ve středu podal obžalobu na devět lidí a osm firem ve druhé větvi kauzy bývalého hejtmana Davida Ratha. Týká se zejména přijetí úplatků, podplácení, zjednání výhody při zadání veřejné zakázky, pletich při zadání veřejné zakázky a poškození finančních zájmů Evropské unie. Případem se bude zabývat Krajský soud v Praze. Státní zástupce to uvedl na webu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.7.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Babiš nedostal důvěru a už to schytává: Ďábelská koalice! Selhání premiéra i prezidenta
Předseda ODS Petr Fiala a předseda poslaneckého klubu téže strany Zbyněk Stanjura okomentovali vyslovení nedůvěry menšinové vládě Andreje Babiše (ANO). Politici ODS z tohoto jasného politického neúspěchu viní Babiše, ale spolu s ním také prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Lesy ČR: Nárazový vítr a mokrý sníh může způsobit pád stromů a větví
Upozorňujeme návštěvníky lesa, že dnešní silný vítr a mokrý sníh může způsobit náhlý pád stromů či větví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Ředitelství silnic a dálnic zahajuje opravu mostů a nájezdových větví na Pražském okruhu
Ředitelství silnic a dálnic zahajuje v pátek 23. března opravu mostů a nájezdových větví na Pražském okruhu. Jedná se o pokračování oprav z loňského roku, kdy byly provedeny první dvě etapy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2018 v 18:35, zobrazit podobné
Veřejnoprávní kouzelník Žito to dál schytává. Lidem připomíná Matěje Stropnického, došlo i na jeho sexualitu. A toto kritikům vzkázal...
Pohádka Kouzelník Žito, kterou se rozhodla Česká televize zpestřit štědrodenní repertoár, se podle ohlasů na internetu opravdu moc nepovedla. Lidé kritizovali ledacos, od písní, děje, kostýmů a kulis až k výkonům herců. Největší díl kritiky schytal Denis Šafařík za svůj výkon jako Kouzelník Žito. Byl přirovnáván k Matěji Stropnickému a padlo obvinění z menšinové orientace. A server Express přinesl hercovu reakci na kritiku...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.12.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Slavná zpěvačka, která konvertovala k islámu, vydala silné prohlášení. Týká se bílých lidí, kteří nejsou muslimové
Zpěvačka z Irska Sinéad O’Connorová se rozhodla, že se již nechce stýkat s bílými lidmi. Oznámila to na sociální síti Twitter. Podle ní jde o ty jedince, kteří nejsou stoupenci islámu. Píše o tom server Aktuálně.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.11.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Miroslav Kulhavý: Proč si o islámu stále skoro celý svět lže do kapsy?
Jak se dá psát o islámu, když většina alespoň trochu zasvěcených nemuslimů zná nebo silně tuší základní fakt: narušené dětství – sirotek, samotář – vlastní izolace, strýcem rozmazlovaný, posléze snaha o zviditelnění a ... mít MOC! To vše stálo u zrodu Koránu, to vše je v základu islámu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Prodej svoji zem!
Mohli bychom od EU získat 60 tisíc € na jednoho migranta. Dnes si připomínáme 16. výročí, kdy dvě letadla pod taktovkou islámu narazila do věží Světového obchodního centra v New Yorku. Tyto dvě zprávy mají spolu hodně společného.  
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 11.9.2017 v 09:40, zobrazit podobné
Rakušané řekli jasné slovo k islámu a muslimům. Není to nic moc hezkého
Deník Kronen Zeitung zveřejnil výsledky rozsáhlé studie politologa Petera Hajka a Rakouského integračního fondu, která se respondentů dotazovala na jejich postoje k islámu, muslimům a uprchlíkům. Uprchlíkům nakloněný prezident země Van der Bellen z výsledků studie radost rozhodně mít nebude.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist