Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2018
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt181522 
291623 
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.341x, což odpovídá cca 226.507-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Íránistka přednášela v Praze o menšinové větvi islámu, která to teď hodně schytává
REPORTÁŽ Bůh nerozlišuje mezi dobrem a zlem a kromě něj neexistuje nic. To mimo jiné učí jeden z duchovních směrů islámu, který je v současné době v Íránu silně postihován. O perském súfismu hovořila na setkání s občany v rámci akce Mozaiky – Platform dialog přední česká íránistka PhDr. Zuzana Křihová, PhD, vyučující na Ústavu Blízkého východu a Afriky Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2018 v 21:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 01. 02. 2018

Související články

Babiš nedostal důvěru a už to schytává: Ďábelská koalice! Selhání premiéra i prezidenta
Předseda ODS Petr Fiala a předseda poslaneckého klubu téže strany Zbyněk Stanjura okomentovali vyslovení nedůvěry menšinové vládě Andreje Babiše (ANO). Politici ODS z tohoto jasného politického neúspěchu viní Babiše, ale spolu s ním také prezidenta Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2018 v 17:35, zobrazit podobné
Lesy ČR: Nárazový vítr a mokrý sníh může způsobit pád stromů a větví
Upozorňujeme návštěvníky lesa, že dnešní silný vítr a mokrý sníh může způsobit náhlý pád stromů či větví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Klára Samková si nedá pokoj. Příznivce islámu dnes už opravdu hodně naštve
Poté, co Klára Samková přirovnala na parlamentním semináři nazvaném „Máme se bát islámu?“ islám k totalitním ideologiím nacismu, fašismu a komunismu, rozdmýchala bouři názorů a stanovisek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.5.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Kalousek tady šíří absurdní nesmysly, rozjel se v ČT ministr Ťok
Moderátorka Zuzana Tvarůžková přivítala ve čtvrtečním Interview ČT24 dosluhujícího ministra dopravy Dana Ťoka, který by rád na tomto postu pokračoval v předpokládané menšinové vládě Andreje Babiše. Co by v menšinové vládě rád prosadil?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Úsvit se dál sbližuje s Konvičkou. Mění název
Parlamentní strana Úsvit - Národní koalice změní kvůli sbližování s Blokem proti islámu svůj název. Nově se bude jmenovat Úsvit s Blokem proti islámu. Schválily to orgány obou subjektů i dnešní společná ideová konference v Praze. Konference měla dát najevo větší propojení Úsvitu s Blokem proti islámu a také představit volební program pro letošní krajské i senátní volby. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Milujeme islám? Správně, studenti, toto je akademický pohled. Prohlášení rektora pražské vysoké školy, u kterého vám dojdou slova
Na Palachově náměstí v Praze se 17. listopadu konalo shromáždění Bloku proti islámu. To se nepozdávalo studentům Vysoké školy uměleckoprůmyslové, která sídlí tamtéž. Z oken školy vyvěsili transparent vyjadřující tradiční ikonou srdce lásku k islámu a rovněž vzkaz „nacionalismus není řešení“. Když demonstranti pod okny začali zpívat českou státní hymnu, přehlušili ji studenti hlasitou hudbou z reproduktorů – jednalo se o jakési orientální motivy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Havel a ženy, Havel a alkohol. Martin Konvička pojal hodnocení českého velikána po svém. Hodně po svém
OSMDESÁTINY VÁCLAVA HAVLA „Nikdy bych Havla nepokládal za největšího Čecha a už vůbec ne za nějakého světce. Zároveň bych mu nevytýkal lásku k alkoholu a k ženám. Uvědomme si, že v disentu se pohybovali lidé z uměleckého prostředí, což byli často bohémové, ale zároveň to byli muži a ženy, kteří hodně riskovali a také hodně trpěli u výslechů. A když si tímto procházíte, pak některé společenské zábrany praskají...,“ rozhovořil se ke jménu Václav Havel entomolog, radikální bojovník proti islámu a senátní kandidát Martin Konvička.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Petice za zachování Králova domu neboli bývalé školní družiny v Praze-Modřanech
My, níže podepsaní občané a voliči žádáme členy Zastupitelstva Městské části Praha 12, abyste zvrátili rozhodnutí menšinové rady Městské části Praha 12 zbourat jeden z nejstarších domů ve starých Modřanech – tzv. Králův dům neboli bývalou školní družinu K dolům č. p. 216, která se měla proměnit v kulturně komunitní centrum.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.10.2017 v 16:35, zobrazit podobné
Oběsit na nejbližší větvi. Zdeněk Zbořil připomíná politikům to, co nechtějí slyšet v kauze „Zemanův kalašnikov“. Je toho hodně
ROZJEZD ZDEŇKA ZBOŘILA Za totálně nevzdělané považuje politolog Zdeněk Zbořil pětasedmdesát poslanců, kteří hlasovali pro to, aby sněmovna vyzvala prezidenta Miloše Zemana k omluvě za výrok o kalašnikovu. Jako apel k odstranění premiéra to mohlo připadat jen těm, kteří své scestné myšlení vkládají do výroku někoho jiného. Ve svém pravidelném ohlédnutí za politickým děním uplynulého týdne se zabývá i tím, jak to, že my, nesoudní a slepí důvěřujeme víc prezidentu Putinovi než kancléřce Merkelové.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.2.2016 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist