Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2019
Po 4111825
Út 5121926
St 6132027
Čt 7142128
181522 
So291623 
Ne3101724 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.400x, což odpovídá cca 177.407-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Koukám, že náš rozhovor povedeme v duchu prohlášení majitele novin Babiše! Chovanec se vytočil při interview s redaktorem
Statutární místopředseda ČSSD Milan Chovanec má za to, že straně může jako předseda z krize pomoci jen on. Prohlásil to v rozhovoru pro páteční MF Dnes. Deník je toho času uložen ve svěřenském fondu premiéra Andreje Babiše (ANO) a Chovanec se v jednu chvíli rozzlobil na reportéra, že ho tlačí do odpovědí, které by vyhovovaly právě Babišovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 08:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 02. 02. 2018

Související články

Babiš v MF DNES: Chovanec zradil. Kdo zradí jednou, asi zradí vždycky. Malé je škoda, má tah na branku a dvě vysoké školy
K sobotní snídani si čtenáři mohou přečíst velký, třístránkový rozhovor, který deníku MF DNES poskytl jeho vlastník, předseda vlády Andrej Babiš. S redaktorem Petrem Kolářem si povídali hlavně o nové vládě a okolnostech, za kterých dostala důvěru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Drsná Partie: Chovanec vytáhl dokument na Babiše. Pak se strhla taková hádka s Kupkou, že moderátorka byla mimo
V nedělní Partii televize Prima proti sobě zasedli ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) a místopředseda ODS Petr Kupka. Chovanec se tvrdě pustil do Babiše. Vytáhl čerstvou analýzu o práci médií a začal pálit ostrými. Kupka mu přizvukoval. Ale jen chvíli. Po pár minutách si pánové šli po krku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Skopeček (ODS): Oceňuji přiznání barvy A. Babiše a jeho vlády v programovém prohlášení
Komentář na facebookovém profilu k programovému prohlášení vlády Andreje Babiše
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Překvapivé prohlášení Kalouska. Jde o Babiše a situaci po vládní krizi
Radujete se, že se blíží Babišův pád? Komentátor Hospodářských novin Petr Honzejk a předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek vaši radost zchladí. Pánové se shodují v tom, že Babiš je přes všechny své problémy pevný v kramflecích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.11.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Lubomír Man: Proč by měla jít do EU parlamentu paní Horáčková - a ne já?
V rozhovorech redaktorů ČT se známým osobnostmi volebních štábů obou uchazečů na prezidentství v sobotu odpoledne došlo i k interview Michala Horáčka, tuším, s redaktorem Houžvou. To už byl výsledek souboje znám a redaktor ČT se zajímal, zda teď – po Drahošově porážce – hodlá Horáček v politice dál pokračovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Připravte se, bude řev: Miloš Zeman PL sdělil, co si doopravdy myslí o kardinálu Vlkovi
ROZHOVOR S PREZIDENTEM Slovní útoky tureckého prezidenta na Evropu, právo držet zbraň, kauza kolem Andreje Babiše, ale i zodpovědnost premiéra Sobotky za špatnou privatizaci OKD. Taková byla témata interview PL s prezidentem Milošem Zemanem. Zaznělo i silné prohlášení o zemřelém kardinálu Vlkovi. Kvůli (ne)činnosti útvaru proti dezinformacím Zeman řekl, že si podruhé pozve ministra Chovance na Hrad a bude požadovat vysvětlení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Kučera (SPR-RSČ Miroslava Sládka): Otevřená odpověď na otázky Lidových novin...
formulované tak nenávistně, aby článek z nich vzniklý, uškodil co nejvíce naší straně a pomohl na pár hodin zamaskovat skandály majitele tohoto plátku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.8.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Jednání Rady ERÚ proběhlo v pracovním duchu
Tiskové prohlášení předsedy Rady ERÚ Vratislava Košťála
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2018 v 08:34, zobrazit podobné
“O prsa Jeronýma Tejce,” zhodnotil výsledek souboje o křeslo prvního místopředsedy Chovanec
Ministr vnitra Milan Chovanec jen těsně porazil v hlasování o pozici prvního místopředsedy poslance Jeronýma Tejce. Přestože Chovanec platí za velkého kritika hnutí ANO a Andreje Babiše, dovede si s ním příští vládu představit spíše než třeba s ODS nebo TOP 09.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 10.3.2017 v 19:36, zobrazit podobné
Ovlivnění voleb, řádil ministr Pelikán v rozhovoru kvůli útokům na Babiše. A teď mu přišla ostrá odpověď od Chovance
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) vyzval na dnešním jednání vlády ministra spravedlnosti Roberta Pelikána (ANO), ať vysvětlí svá slova z dnešního vydání týdeníku Respekt, podle kterých má policejní žádost o vydání poslanců Andreje Babiše a Jaroslava Faltýnka (oba ANO) ovlivnit volby. Chovanec to řekl novinářům během jednání kabinetu. Vysvětlení ani případné omluvy policii se Chovanec od Pelikána nedočkal, řekl novinářům. Informuje o tom ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.8.2017 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist