Koukám, že náš rozhovor povedeme v duchu prohlášení majitele novin Babiše! Chovanec se vytočil při interview s redaktorem
Statutární místopředseda ČSSD Milan Chovanec má za to, že straně může jako předseda z krize pomoci jen on. Prohlásil to v rozhovoru pro páteční MF Dnes. Deník je toho času uložen ve svěřenském fondu premiéra Andreje Babiše (ANO) a Chovanec se v jednu chvíli rozzlobil na reportéra, že ho tlačí do odpovědí, které by vyhovovaly právě Babišovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 08:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 02. 02. 2018

Související články

Ministr Chovanec: Odmítám manipulaci s fakty novin Andreje Babiše. Je to na pár facek
Vydání deníku MF Dnes vlastněného ministrem financí Andrejem Babišem věnuje dne 15. července 2016 nebývale rozsáhlý prostor snaze skandalizovat moje investiční aktivity v duchu „další sociální demokrat má problém s bytem“. Považuji to za osobní a hrubě nekorektní útok, jenž je veden výhradně politickými zájmy majitele listu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.7.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Ministr Chovanec: Baron Prášil opět v akci. Koukám na sobotní média Anofertu...
Komentář nad sobotním tiskem, zveřejněno na sociální síti Twitter:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.7.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Chovanec vrátil úder Babišovi: To vy se klaníte Merkelové!
Babišova média naznačují, že se premiér Bohuslav Sobotka (ČSSD) sklání před politikou německé kancléřky Angely Merkelové. Jenže tak to není, v sociální demokracii panuje jiná nálada. V tomto duchu se před kamerami České televize vyjádřil ministr vnitra Milan Chovanec. A obratem si do Babiše pořádně rýpl.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.8.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Drsná Partie: Chovanec vytáhl dokument na Babiše. Pak se strhla taková hádka s Kupkou, že moderátorka byla mimo
V nedělní Partii televize Prima proti sobě zasedli ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) a místopředseda ODS Petr Kupka. Chovanec se tvrdě pustil do Babiše. Vytáhl čerstvou analýzu o práci médií a začal pálit ostrými. Kupka mu přizvukoval. Ale jen chvíli. Po pár minutách si pánové šli po krku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Skopeček (ODS): Oceňuji přiznání barvy A. Babiše a jeho vlády v programovém prohlášení
Komentář na facebookovém profilu k programovému prohlášení vlády Andreje Babiše
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Pavel Bém se ozval ve věci Opencard
Do polemiky s redaktorem Lidových novin Martinem Zvěřinou se pustil exprimátor Prahy Pavel Bém (ODS). V dnešním vydání reagoval na páteční Zvěřinův sloupek, v němž se komentátor rozohnil nad rozsudkem nad primátory Hudečkem, Svobodou a spol.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.9.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Pirát Peksa vystoupil před kamery a znovu nahlas řekl to, čím pořádně vytočil Babiše
Poslanecká sněmovna má před sebou další kolo jednání. Již tradičně se před startem schůze jednotlivé strany vyjadřují k tomu, co se bude v dolní komoře Parlamentu dít. O slovo se přihlásili i Piráti s Mikulášem Peksou. Ten pálil ostrými slovními náboji do Andreje Babiše (ANO).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.5.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Ne každý je v Evropě vítán, říkejme to všichni a nahlas. Ministr Chovanec dává čtenářům PL neobvyklou radu, jak bránit Evropu
ROZHOVOR Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) usedl k jednomu stolu s Lubošem Xaverem Veselým. Zrodil se rozhovor pro server ParlamentníListy.cz, v němž ministr zhodnotil bezpečnost České republiky, stav naší policie, i to, jak si počínáme v uprchlické krizi. Apeloval na ministra financí Andreje Babiše, že snižování dluhu není všechno a je třeba přidat peníze i seniorům a dětem. Nakonec došlo i na kauzu e-mailů premiéra Bohuslava Sobotky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Připravte se, bude řev: Miloš Zeman PL sdělil, co si doopravdy myslí o kardinálu Vlkovi
ROZHOVOR S PREZIDENTEM Slovní útoky tureckého prezidenta na Evropu, právo držet zbraň, kauza kolem Andreje Babiše, ale i zodpovědnost premiéra Sobotky za špatnou privatizaci OKD. Taková byla témata interview PL s prezidentem Milošem Zemanem. Zaznělo i silné prohlášení o zemřelém kardinálu Vlkovi. Kvůli (ne)činnosti útvaru proti dezinformacím Zeman řekl, že si podruhé pozve ministra Chovance na Hrad a bude požadovat vysvětlení.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Lubomír Man: Proč by měla jít do EU parlamentu paní Horáčková - a ne já?
V rozhovorech redaktorů ČT se známým osobnostmi volebních štábů obou uchazečů na prezidentství v sobotu odpoledne došlo i k interview Michala Horáčka, tuším, s redaktorem Houžvou. To už byl výsledek souboje znám a redaktor ČT se zajímal, zda teď – po Drahošově porážce – hodlá Horáček v politice dál pokračovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist