Premiér Babiš: Je třeba udělat analýzu hospodářských výsledků výzkumných center
Rada pro výzkum, vývoj a inovace projednala hlavní priority činnosti rady na rok 2018 i financování vědy v dalších letech
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 16:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 02. 02. 2018

Související články

Premiér Sobotka a kancléřka Merkelová se v rámci diskuse na ČVUT seznámili s výsledky spolupráce v aplikovaném výzkumu
Premiér Sobotka a kancléřka Merkelová se na půdě Českého vysokého učení technického (ČVUT) zúčastnili diskusního setkání se zástupci výzkumných center a podniků z ČR a Německa. Hovořili o česko-německé spolupráci v oblasti aplikovaného výzkumu a digitálního průmyslu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2016 v 18:35, zobrazit podobné
Babiš Zemanovi radí zbavit se kancléře Mynáře i poradce Nejedlého a udělat inventuru kauz
Aby se Zeman distancoval od nejbližších spolupracovníků, řekl Babiš už v sobotu po vyhlášení výsledků prvního kola prezidentské volby.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 14.1.2018 v 11:36, zobrazit podobné
Bělobrádek: Systém hodnocení výzkumných organizací dosud stavěl na kvantitě výsledků výzkumu. Je nutná změna
Metodiku hodnocení výzkumných organizací od roku 2017, která přinese zásadní změnu stávajícího systému, schválila na svém dnešním zasedání Rada vlády pro výzkum, vývoj a inovace (RVVI).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.11.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Šmída (Piráti): Babiš chce být u moci dlouho, je kvůli tomu dokonce ochoten vládnout dobře
Babiš se díky přebytkovému výsledku státního hospodaření tváří jako schopný ministr financí. Ovšem je nutno si uvědomit, že není důležité jen kolik peněz odteklo a přiteklo, ale především odkud a kam. Na analýzu má málokdo čas, tak zůstává jen dojem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Fakulta elektrotechnická je na špici excelentního výzkumu na ČVUT
Expertní panely Rady vlády pro výzkum, vývoj, inovace (RVVI) vybraly ve II. pilíři Hodnocení výsledků výzkumných organizací RVVI 2015 celkem 276 nejlepších výsledků českého výzkumu za období 2010 až 2014. V prestižním seznamu má ČVUT v Praze 32 výsledků, z toho 14 publikací čí patentů pochází z Fakulty elektrotechnické.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.11.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Strážce čisté kampaně Outlý toho má dost: Z jednatřiceti stran jich dodržuje všechna pravidla pět. Zahájíme správní řízení
Deník MF DNES si nechal udělat analýzu zákona o financování politických stran. Ten měl přinést revoluční změnu do předvolebních kampaní a udělat pořádek v jejich transparentnosti. Jenže zatím se nezdá, že by tento účel naplnil.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.10.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Kalouskův zástupce chce podrobnou analýzu volebních výsledků TOP 09
TOP 09 nesmí po volbách vycházet z dojmů a hledat rychlá řešení, ale měla by počkat na podrobnou analýzu, řekl dnes její první místopředseda Marek Ženíšek. Strana podle něj musí přijít s tématy, která ve společnosti rezonují, lépe cílit svou kampaň a případně otevřít kandidátky novým osobnostem včetně nestraníků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Expert na Blízký východ: Turecko bude postaveno do děsivé pozice, pokud...
Americkému veřejnoprávnímu rozhlasu PRI poskytl rozhovor Josh Landis, ředitel Center of Middle East Studies na University of Oklahoma. Expert na Blízký východ se vyjádřil, že Turecko se cítí být zahnané do kouta, ale my jej potřebujeme v plné síle. K tomu však bude třeba něco udělat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.2.2016 v 20:35, zobrazit podobné
MŠMT: OP VVV podpoří pobyty výzkumných pracovníků v zahraničí
Ministerstvo školství, mládeže a tělovýchovy jako Řídicí orgán Operačního programu Výzkum, vývoj a vzdělávání vyhlásilo pro oblast vysokého školství dne 30. června a 4. července 2017 dvě výzvy s názvem Mezinárodní mobilita výzkumných pracovníků a Mezinárodní mobilita výzkumných pracovníků – MSCA-IF.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Operační programy MŠMT realizovaly přes 15 000 projektů
Celkem 48 výzkumných center a podpora tisíců projektů zaměřených na jazykové, technické a přírodovědné vzdělávání žáků základních a středních škol, to je úspěšná bilance Operačních programů Výzkum, vývoj a inovace a Vzdělávání pro konkurenceschopnost (OP VaVpI a OP VK).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2016 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist