Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.226x, což odpovídá cca 168.328-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ministr Pelikán podpořil v Brně projekty sociálního začleňování
Ministr Pelikán včera s náměstkyní pro agendu lidských práv navštívil brněnské lokality a podpořil projekty sociálního začleňování. Město Brno od roku 2015 spolupracuje s vládní Agenturou pro sociální začleňování, jejíž agenda nově pod ministra spravedlnosti spadá. Ministr a náměstkyně Martina Štěpánková navštívili například i místní organizaci DROM, která se sociálnímu začleňování věnuje v terénu – nejčastěji s ohledem na hledání práce a řešení distribuce drog.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 02. 02. 2018

Související články

Hráček (KSČM): Jak moc potřebujeme v Brně sociální začleňování?
Téma sociálního začleňování je v současné době velice aktuální a to nejen ve městě Brně. Jak moc je potřebné a kdo by měl mít tuto problematiku na starosti, aby výsledky v dané oblasti měly nějaký reálný pozitivní dopad?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Ministr Pelikán: Stát musí kontrolovat, jak se využívají příspěvky na bydlení
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán v rámci své nové agendy lidských práv navštívil vyloučené lokality v Ústeckém kraji. Ve dnech 5. – 7. ledna podnikl cestu do více jak deseti míst, ve kterých pracuje Agentura pro sociální začleňování, aby se v terénu seznámil se způsoby řešení problematiky sociálního vyloučení. K části jeho programu se připojila eurokomisařka Věra Jourová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
Kromě změny pohlaví u dětí podpořil dosluhující ministr Pelikán i manželství homosexuálů. Babiš k tomu napsal toto... Čtěte více
Kromě toho, že dosluhující ministr spravedlnosti Robert Pelikán předkládá návrh, podle kterého by si kdokoliv už od dvanácti let mohl pouhým prohlášením na matrice změnit své pohlaví, kdy nebude již třeba žádného chirurgického zákroku a rozhodující bude pouze to, jak se člověk cítí, podpořil Pelikán i zákon zakotvující manželství homosexuálů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2018 v 16:35, zobrazit podobné
V Libereckém kraji začal projekt k posílení spolupráce v oblasti sociálního začleňování
Cílem projektu je zavést funkční a dlouhodobě udržitelný model spolupráce, koordinace a rozvoje činnosti všech důležitých subjektů ovlivňujících trh práce a oblast sociálního začleňování, kteří se sdružují v rámci Paktu zaměstnanosti Libereckého kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Ministr Pelikán už je taky Hate Free. Vylepil si samolepku
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) s úsměvem na tváři zařadil své ministerstvo mezi tzv. Hate Free zóny. A iniciativa Hate Free Culture, zastřešená vládní Agenturou pro sociální začleňování, to oznámila na sociální síti Facebook. Člen vlády navíc prozradil, co ho k tomu vedlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Freund (Žít Brno): Pomůžeme znevýhodněným dětem k lepšímu zvládání školních povinností
I když se v rámci Strategického plánu sociálního začleňování nejvíce zmiňují projekty v oblasti bydlení, nejde v něm jen o tohle, ale o řadu provázaných aktivit a projektů s cílem podpory těch nejohroženějších skupin obyvatel, zejména pak dětí!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Velvyslanec Schapiro navštívil spolu s ministrem Dienstbierem město Kadaň
Během své návštěvy se oba představitelé seznámili s postupem sociálního začleňování v Kadani a okolí. Město od roku 2012 spolupracuje s Odborem (Agenturou) pro sociální začleňování, které spadá do gesce ministra Dienstbiera.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Už nebudeme mezi zeměmi třetího světa, jásal ministr Pelikán. Přísnější stíhání terorismu nás prý uchrání před velmi potupnou nálepkou
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) a předseda senátního výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost František Bublan (nestr. za ČSSD) popsali ve středečních Událostech, komentářích České televize, jak si vládní koalice ČSSD, ANO a KDU-ČSL pod vedením sociálního demokrata Bohuslava Sobotky představuje boj s terorismem. Pelikán prozradil, že nechybělo mnoho a mohli jsme jako Česká republika dostat velmi nelichotivou nálepku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Agentura pro sociální začleňování školila zástupce obcí o možnostech operačního programu Zaměstnanost
V pondělí se na Úřadu vlády uskutečnil vzdělávací seminář pro obce zařazené do Koordinovaného přístupu k sociálně vyloučeným lokalitám (KPSVL) o možnostech využití Operačního programu Zaměstnanost pro jejich potřeby v oblasti sociálního začleňování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Ministr Dienstbier: Agentura pro sociální začleňování je v boji proti sociálnímu vyloučení funkční
Vláda se seznámila s hodnocením činnosti Agentury pro sociální začleňování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist