Nejčtenější v danném dni? Historie článků

květen 2018
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.067x, což odpovídá cca 160.032-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Ministr Pelikán podpořil v Brně projekty sociálního začleňování
Ministr Pelikán včera s náměstkyní pro agendu lidských práv navštívil brněnské lokality a podpořil projekty sociálního začleňování. Město Brno od roku 2015 spolupracuje s vládní Agenturou pro sociální začleňování, jejíž agenda nově pod ministra spravedlnosti spadá. Ministr a náměstkyně Martina Štěpánková navštívili například i místní organizaci DROM, která se sociálnímu začleňování věnuje v terénu – nejčastěji s ohledem na hledání práce a řešení distribuce drog.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 17:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 02. 02. 2018

Související články

Hráček (KSČM): Jak moc potřebujeme v Brně sociální začleňování?
Téma sociálního začleňování je v současné době velice aktuální a to nejen ve městě Brně. Jak moc je potřebné a kdo by měl mít tuto problematiku na starosti, aby výsledky v dané oblasti měly nějaký reálný pozitivní dopad?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Ministr Pelikán: Stát musí kontrolovat, jak se využívají příspěvky na bydlení
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán v rámci své nové agendy lidských práv navštívil vyloučené lokality v Ústeckém kraji. Ve dnech 5. – 7. ledna podnikl cestu do více jak deseti míst, ve kterých pracuje Agentura pro sociální začleňování, aby se v terénu seznámil se způsoby řešení problematiky sociálního vyloučení. K části jeho programu se připojila eurokomisařka Věra Jourová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2018 v 19:35, zobrazit podobné
V Libereckém kraji začal projekt k posílení spolupráce v oblasti sociálního začleňování
Cílem projektu je zavést funkční a dlouhodobě udržitelný model spolupráce, koordinace a rozvoje činnosti všech důležitých subjektů ovlivňujících trh práce a oblast sociálního začleňování, kteří se sdružují v rámci Paktu zaměstnanosti Libereckého kraje.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.10.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Ministr Pelikán už je taky Hate Free. Vylepil si samolepku
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) s úsměvem na tváři zařadil své ministerstvo mezi tzv. Hate Free zóny. A iniciativa Hate Free Culture, zastřešená vládní Agenturou pro sociální začleňování, to oznámila na sociální síti Facebook. Člen vlády navíc prozradil, co ho k tomu vedlo.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.5.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Freund (Žít Brno): Pomůžeme znevýhodněným dětem k lepšímu zvládání školních povinností
I když se v rámci Strategického plánu sociálního začleňování nejvíce zmiňují projekty v oblasti bydlení, nejde v něm jen o tohle, ale o řadu provázaných aktivit a projektů s cílem podpory těch nejohroženějších skupin obyvatel, zejména pak dětí!
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.8.2016 v 14:35, zobrazit podobné
Velvyslanec Schapiro navštívil spolu s ministrem Dienstbierem město Kadaň
Během své návštěvy se oba představitelé seznámili s postupem sociálního začleňování v Kadani a okolí. Město od roku 2012 spolupracuje s Odborem (Agenturou) pro sociální začleňování, které spadá do gesce ministra Dienstbiera.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.4.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Už nebudeme mezi zeměmi třetího světa, jásal ministr Pelikán. Přísnější stíhání terorismu nás prý uchrání před velmi potupnou nálepkou
Ministr spravedlnosti Robert Pelikán (ANO) a předseda senátního výboru pro zahraniční věci, obranu a bezpečnost František Bublan (nestr. za ČSSD) popsali ve středečních Událostech, komentářích České televize, jak si vládní koalice ČSSD, ANO a KDU-ČSL pod vedením sociálního demokrata Bohuslava Sobotky představuje boj s terorismem. Pelikán prozradil, že nechybělo mnoho a mohli jsme jako Česká republika dostat velmi nelichotivou nálepku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.7.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Agentura pro sociální začleňování školila zástupce obcí o možnostech operačního programu Zaměstnanost
V pondělí se na Úřadu vlády uskutečnil vzdělávací seminář pro obce zařazené do Koordinovaného přístupu k sociálně vyloučeným lokalitám (KPSVL) o možnostech využití Operačního programu Zaměstnanost pro jejich potřeby v oblasti sociálního začleňování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Další nové projekty v oblasti chovu zvířat představila Věznice Jiřice
Po úspěšném zavedení chovu včel do českých věznic, přichází nyní Vězeňská služba ČR s dalšími projekty v oblasti chovu zvířat ve věznicích. Nové projekty dnes slavnostně zahájili ministr spravedlnosti Robert Pelikán a generální ředitel Vězeňské služby ČR Petr Dohnal. Jedním z cílů těchto projektů je jejich využití jako nové formy zaměstnávání odsouzených.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Ministr Dienstbier: Agentura pro sociální začleňování je v boji proti sociálnímu vyloučení funkční
Vláda se seznámila s hodnocením činnosti Agentury pro sociální začleňování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.1.2016 v 16:35, zobrazit podobné
TOPlist