Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.245x, což odpovídá cca 169.319-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
VIDEO Antizeman? Spousta věcí nebyla z Drahošovy hlavy. A na co se teď připravit od odpůrců Zemana... Horké téma s analytičkou Ryšánkovou
Hostem pořadu PL TV Horké téma bude tuto sobotu politická a mediální analytička Irena Ryšánková. Odpůrci Miloše Zemana podle ní v žádném případě nepoleví a budou v nenávistné kampani pokračovat celých pět let.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 18:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 02. 02. 2018

Související články

VIDEO Drahoše do voleb nahnali, ty věci nebyly z jeho hlavy. Agresivní elitáři mu udělali medvědí službu. Analytička Ryšánková rozebrala na kameru PL, proč vyhrál Miloš Zeman
HORKÉ TÉMA Prezident Miloš Zeman obhájil mandát a na Hradě zůstává dalších pět let. V čem bude jeho druhé funkční období jiné a jak se vůči hlavě státu budou chovat média? To prozradila v pořadu Horké téma s Radimem Panenkou na serveru ParlamentníListy.cz politická a mediální analytička Irena Ryšánková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
VIDEO Analytička Ryšánková se znalostí kuloárů před kamerou PL: Vláda bude dojednána do Vánoc. Mám tip, kdo se před Babišem skloní první
HORKÉ TÉMA Moderátor TV ParlamentníListy.cz Radim Panenka vyzpovídal v pořadu Horké téma analytičku Irenu Ryšánkovou. Dáma předpověděla zánik TOP 09 Miroslava Kalouska. Svůj názor také patřičně zdůvodnila. Důrazné varování vyslala Lidovému domu. ČSSD sice podle ní má šanci na obrodu, ale bude se muset hodně snažit. Nelze prý vyloučit ani možnost, že v České republice vznikne úplně nová a jiná sociální demokracie. Zato prezident Miloš Zeman prý může být v klidu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.11.2017 v 20:35, zobrazit podobné
VIDEO Kateřina Valachová poslouchala Miloše Zemana a koulela očima. Pak nám vyprávěla o etice ČSSD
HORKÉ TÉMA Moderátor TV ParlamentníListy.cz Radim Panenka si do pořadu Horké téma pozval k rozhovoru bývalou ministryni školství Kateřinu Vlachovou. Ta na kameru popsala, jak se teď, pod novým předsedou sociální demokracie Janem Hamáčkem a jeho zástupcem Jiřím Zimolou, promění ČSSD. Došlo i na debatu o sestavování vlády. Prozradila navíc, že když slyšela na sjezdu ČSSD v Hradci Královíé mluvit prezidenta Miloše Zemana, tak v jednu chvíli koulela očima.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
VIDEO Zeman, ten se nebojí ničeho. Ostatní jo. Ostuda EU. Silná slova experta z Izraele
HORKÉ TÉMA Moderátor pořadu Horké téma TV ParlamentníListy.cz Radim Panenka tentokrát před kamerami přivítal speciálního hosta. Do studia přišel bývalý příslušník izraelských ozbrojených sil, bezpečnostní expert a rabín David Bohbot. Dozvěděl se od něj mimo jiné, že Izrael je dnes mnohem bezpečnější zemí než některé státy v západní Evropě. Bohbot také velmi ocenil vztah českého prezidenta Miloše Zemana k Izraeli. Zeman se podle jeho názoru nebojí ničeho.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.4.2018 v 16:35, zobrazit podobné
VIDEO „Poučení Milošem Zemanem.“ Politolog Kubáček před kamerou PL odhalil povolební vývoj, jaký tu dosud nebyl
HORKÉ TÉMA Moderátor TV ParlamentníListy.cz Radim Panenka uvítal v pořadu Horké téma politologa Jana Kubáčka. S ohledem na to, že v pátek a v sobotu v Česku probíhají sněmovní volby, byla řeč právě o nich a o tom, co čeká Českou republiku po skončení hlasování. Představil možný scénář, o kterém se příliš nemluví.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2017 v 20:35, zobrazit podobné
VIDEO Místopředsedkyně TOP 09 se před kamerou PL důrazně vyhranila proti počinu Dominika Feriho. Prý je ale ještě mladý
HORKÉ TÉMA Hostem pořadu TV ParlamentníListy.cz Horké téma byla místopředsedkyně TOP 09 Jitka Chalánková. Tématem bylo mimo jiné odebírání dětí norskou sociální službou. Chalánková je totiž členkou petičního výboru k navrácení dětí Michalákových do České republiky do rukou jejich biologické matky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2017 v 21:35, zobrazit podobné
VIDEO Pro některé lidi v ČSSD znamená odchod do opozice trestní stíhání. Erik Best tuší po volbách velká překvapení
HORKÉ TÉMA Hostem Radima Panenky a jeho pořadu Horké téma byl tento týden Erik Best. Politický analytik a komentátor charakteristického projevu a neotřelých postřehů tentokrát hodnotil dvoje významné volby. Ty německé, které proběhly minulou neděli, a ty české sněmovní, které nás čekají již za tři týdny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Nářez Štěpána Kotrby před kamerou: Šojdrová neví, co činí, to u křesťanů bývá zvykem. To nebyla solidarita, ale citové vydírání vlády a prezidenta
Téma (ne)přijetí syrských sirotků rozebíral v pořadu Horké téma ParlamentníchListů.cz moderátor Radim Panenka s analytikem Štěpánem Kotrbou.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.9.2018 v 11:35, zobrazit podobné
VIDEO Nepovolené vniknutí za účelem spáchání trestného činu, varuje Slonkovou s Kubíkem Erik Best. A pronáší jasná slova o Babišově budoucnosti
HORKÉ TÉMA Jak to bylo s příběhem Rusa Protopopova o výletě s Babišovým synem na Krym a východní Ukrajinu? Nakolik uvěřitelná je verze novinářů Slonkové s Kubíkem, nebo naopak vysvětlení premiéra Babiše? Odpovědi na řadu nesrovnalostí se ve studiu PL TV v pořadu Horké téma snažil najít politický analytik Erik Best.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.11.2018 v 18:35, zobrazit podobné
VIDEO V Česku je cenzura, řekl Erik Best. A rozkryl mocenské pozadí, které by mělo zajímat Babiše
HORKÉ TÉMA Do pořadu Horké téma TV ParlamentníListy.cz zavítal americký novinář Erik Best. Moderátorovi Radimu Panenkovi toho řekl opravdu hodně. Rozpovídal se o tom, jak se v České republice rozmáhá cenzura a co asi tak můžeme na politické scéně očekávat po podzimních senátních a komunálních volbách. Podstatnou část rozhovoru věnoval advokátovi Radku Pokornému, o kterém se říkává, že má blízko k expremiérovi Bohuslavu Sobotkovi (ČSSD).
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2018 v 12:35, zobrazit podobné
TOPlist