Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.578x, což odpovídá cca 186.695-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Spisovatelka: Umělci a média si žijí ve vlastním světě, dodnes jim nedošlo, jak ztrácejí dech. Nechápu, čím vlastně Drahoš zaujal tolik lidí
ROZHOVOR „Útoky na prezidentovo zdraví jsou podlé a nedůstojné. Nerozumím tomu, jak se vůbec lidé mohou k něčemu takovému snížit. Copak od prezidenta očekáváme, že nám zatančí huculský mužský tanec nebo že se roztočí při předvádění jednoho z tibeťanů jako královna piruet?“ diví se spisovatelka a novinářka Marie Formáčková zákeřným pomluvám týkajícím se zdraví prezidenta Zemana. A nejen to. I celý humbuk a vzájemné „mydlení“ se mezi „zemanovci“ a „drahošovci“ jí připadá směšné. „Udivuje mě nedostatek smyslu pro demokracii, který se během voleb i po nich projevil, a hystericky reagovali kupodivu i mladí lidé, kteří nejsou zatíženi minulostí, jako jsme my, kteří jsme vyrostli v minulém režimu. Ale třeba z toho ještě ‚vyrostou‘,“ říká k tomu mimo jiné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.2.2018 v 06:35, prečteno: 4x

nejlepší články ze dne: 03. 02. 2018

Související články

Vaše věc: Začíná Drahoš ztrácet dech?
Průzkumy všech agentur veřejného mínění, které se zabývají prezidentskými volbami, naznačují, že do druhého kola postoupí M. Zeman a J. Drahoš. Agentura Median přichází s informací, že konaly-li li by se prezidentský volební duel Zeman x Drahoš v říjnu, vyšel by z něho vítězně J. Drahoš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Jaroslav Kmenta natvrdo: Babiš je kmotr. Nechápu, proč tolik lidí volí Zemana
Investigativní novinář Jaroslav Kmenta poskytl rozhovor v internetovém pořadu Velká přestávka Vyšší odborné školy publicistiky. Prozradil, jak se mu píší články a knížky o zločincích a proč cítí frustraci, když tolik lidí volí Andreje Babiše (ANO) nebo Miloše Zemana.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.12.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Rodiny utíkaly před válkou, teď žijí v hangáru. A ještě jim tam udělá policie razii kvůli nějakému paznehtovi. Česká spisovatelka z Berlína varuje před strachem a hysterií
Spisovatelka žijící v Berlíně Dora Kaprálová se na serveru DeníkReferendum.cz rozepsala nad současnou situací ve městě, které v pondělí večer čelilo teroristickému útoku. Důležité je podle ní nepodlehnout strachu. Ji osobně děsí prohlubující se radikalita nesnášenlivosti, ke které podle ní přímými přenosy paradoxně nepomáhají už jen média, ale i náš vlastní strach a hysterie šířené na sociálních sítích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.12.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Premiérův poradce Novotný: Kultura, která uznává vraždy ze cti a neuznává ženy, nás neobohacuje. Elity v Bruselu žijí izolovány od života prostých lidí
ROZHOVOR Mám pocit, že politické elity v Bruselu žijí ve vlastním virtuálním světě. Mnohé evropské státy jsou již dnes na hraně funkčnosti sociálních systémů. Obyvatelstvo již nechce další no-go zóny, kde platí právo šaría a kam se bojí vkročit policie. Imigrační politika nových členských zemí EU je prostě rozumnější. Takto shrnuje současnou situaci bezpečnostní expert, jenž byl náměstkem ministra obrany a poté českým velvyslancem v Indii a Japonsku, Jaromír Novotný. V současnosti pracuje v týmu poradců premiéra Bohuslava Sobotky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Petr Bílek: Nesýčkujte, je nám dobře
Jsme stále odkázanější na informace, stále méně toho o světě víme na základě zkušenosti svých pěti smyslů. Aniž bychom s tím souhlasili, kdyby nám to někdo tvrdil, nezbývá nám než věřit bez důkazů. Svým telefonům věří lidé víc než vlastním očím. Ztrácejí dotyk s reálným světem v prostoru a žitém čase.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.3.2017 v 16:35, zobrazit podobné
„To nechápu. Asi lidi nemají jiné starosti!“ Herečka Obermaierová odsuzuje útoky na Zemana, které podnikli Pehe, ukrajinská aktivistka a mnoho dalších
ROZHOVOR „Je to kravina a předpovídat něčí smrt je sprostý! Mnoho lidí se dožívá devadesáti let a Zemanovi je třiasedmdesát! A navíc – nikdo z nás neví, co bude za 14 dní, proč tedy tímhle směrem uvažovat? To nechápu! Asi lidi nemají jiný starosti,“ kroutí hlavou nad řečmi, které se vedou v médiích kolem zdraví Miloše Zemana a kolem jeho možné smrti, herečka Jaroslava Obermaierová. Vůči krutým slovům politologa Jiřího Peheho říká: „Je to jednoduché – Zeman je politik a Drahoš je vědec. A já myslím, že lidi se mají držet svého kopyta a dělat to, co umí!“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2018 v 20:35, zobrazit podobné
Jak si žijí imigranti v muslimském světě? Z této zpovědi "hostujících pracovníků" se vám udělá zle
Indická ministryně zahraničí nechala poslat 16 tun potravinové pomoci lidem v nouzi. Šlo o indické občany žijící v Saúdské Arábii a Kuvajtu, kteří v současnosti přišli o práci a žijí v děsivých podmínkách. V podobné situaci se však nacházejí desetitisíce lidí. Informují Sky News.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.8.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Paroubek: Sprosťáctví Zemanových protikandidátů
Vstupem M. Topolánka do volebního boje před prezidentskými volbami došlo k přitvrzení kampaně. Dva zatím nepříliš viditelní prezidentští kandidáti Horáček a Drahoš, kteří spolu vlastně ani příliš nebojovali o postup do druhého kola, kde by se mohli utkat o prezidentství s M. Zemanem, jako kdyby chytili druhý dech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.12.2017 v 08:35, zobrazit podobné
Tereza Spencerová: Už je možná pozdě. Měli bychom tajit dech, houstne to
Kdo to vlastně vládne ve Washingtonu? Tereza Spencerová si všímá toho, jak nejednoznačně Amerika mluví, a varuje, že ve světě se mohou „uvolnit síly, které by se jinak ‚držely zpátky‘, nebo by jen poslušně čekaly na další americké příkazy".
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.2.2017 v 19:35, zobrazit podobné
My kvůli tomu také moc trpíme. Alžírská spisovatelka vysvětlovala Tvarůžkové, jak terorismus nemá vůbec nic společného s islámem
O islámském světě hovořila v dnešním Interview ČT24 alžírská spisovatelka a bojovnice za lidská práva Karima Bennoune. S moderátorkou Zuzanou Tvarůžkovou hovořila jak o teroristických útocích, tak o současných islamistech.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.6.2016 v 20:35, zobrazit podobné
TOPlist