Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.668x, což odpovídá cca 139.212-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
„Zoufalec Drahoš.“ A objevilo se FOTO profesora – kandidáta, které budí vášně
Publicista Petr Holec poslal přes server INFO.cz vzkaz profesoru Jiřímu Drahošovi. Měl by se prý smířit s prohrou, neopájet se tím, kolik lidí pro něj hlasovalo, a vrátit se ke svému anonymnímu životu. Označil pana profesora za „zoufalce týdne“. Marketingový expert Jakub Horák, který dopomohl k velkému volebnímu úspěchu Pirátům, na sociální síti Facebook sdílel „mocnou fotku“, na níž je zachycen právě Jiří Drahoš. Horák ho politoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 08:35, prečteno: 11x

nejlepší články ze dne: 04. 02. 2018

Související články

Server ParlamentníListy.cz se mnou jednal korektně, oznámil v ČT Drahoš
Moderátorka Světlana Witowská v úterním Interview ČT24 zpovídala prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše. Zeptala se ho, zda má coby celoživotní vědec nějaký důkaz, že sněmovní volby ovlivnily nějaké dezinformace zahraničních tajných služeb. Otázala se také pana profesora, proč poskytl rozhovor serveru ParlamentníListy.cz. A Drahoš odpověděl...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.12.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Jiří Drahoš promluvil o Zemanovi: Odměňuje ty, co se mu klaní. A kdo nesouhlasí, o tom řekne, že je hlupák
Podle prezidentského kandidáta profesora Jiřího Drahoše nás současný prezident Miloš Zeman rozděluje a snaží se nás odvést na Východ. „Kdo se mu klaní, toho odměňuje, kdo s ním nesouhlasí, je hlupák,“ řekl Drahoš. Za nešťastné rozhodnutí Zemana považuje prý hlavně to, že chce dva pokusy k sestaveni vlády svěřit Andreji Babišovi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.12.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Josef Ježek: Škola základ života
V tomhle textu vůbec nepůjde o slavný film Martina Friče z roku 1938, jehož zápletka se točí kolem ilegálního školního časopisu Řev septimy. Tématem jsou věci ryze aktuální, které budí vášně či diskuse na téma současného stavu českého vzdělávání.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.9.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Ekonomický analytik se obává: Drahoš je mimo realitu. Mentálně líný, jen opakuje, co mu někdo napsal. Zde je hned několik důkazů
Ekonomický analytik Petr Ježek se pořádně obul do prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše. To, co pan profesor říká, je prý až příliš často v rozporu s realitou. Drahoš často hovoří o „dezinformačních webech“, ale Ježek si mimo jiné položil i otázku, zda prezidentský kandidát nepovažuje za dezinformační ty weby, které na rozdíl od prezidentského kandidáta říkají pravdu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Drahoš a Horáček politovali chudé a naštvané občany
Jiří Drahoš promluvil v Ostravě o průměrné mzdě, která se pohybuje kolem 29 tisíc korun, ale také o dluzích a exekucích, které trápí nemalou část populace. Za tyto dluhy mohou prý nejen občané, ale také stát, který měl podle pana profesora víc hlídat společnosti, které lidem půjčují peníze. Michal Horáček Jiřího Drahoše v Ostravě podpořil a ke dluhům si řekl své.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.1.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Zacpali nám hubu, opakoval Kalousek stále dokola
Elektronická evidence tržeb budí vášně. Dnešní jednání Poslanecké sněmovny je tak plné emocí. Na jedné straně stojí její zastánce Andrej Babiš (ANO), na druhé předseda TOP 09 Miroslav Kalousek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.2.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Duka se ohradil proti zdanění restitucí. Na komunisty vytáhl Gottwalda a vyzval je, ať zpytují svědomí
Zákon o majetkovém narovnání mezi státem a církvemi budí stále vášně. Hostem Otázek Václava Moravce České televize byl tak dnes kardinál Dominik Duka.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Pičovolekámo, magoři, židé. Halasná akce konvičkovců budí čím dál větší vášně
Magoři a idioti. Tak nazval konvičkovce ve svém komentáři advokát Jiří Vyvadil. Nelichotivé označení si podle jeho názoru zasloužili za své včerejší divadelní představení na Staroměstském náměstí, kde znázorňovali, jak by mohla vypadat okupace země Islámským státem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.8.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Po show na Barrandově se objevilo FOTO Miloše Zemana, které odstartovalo další útok na něj. A je tu také Havlův dobrodinec...
Analytik Roman Máca sdílel na svém facebookovém profilu fotografii, na níž si prezident Miloš Zeman zapaluje cigaretu o přestávce vysílání televizní debaty na TV Barrandov. A na sociálních sítích se objevila také poznámka režiséra Fero Feniče.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 09:35, zobrazit podobné
I ty černý vzadu... Tradiční sbírka do kasiček církevní charity letos budí vášně. Důvod: Uprchlíci
Ke svátku tří králů patří i tradiční „tříkrálová sbírka“. V jejím rámci dobrovolníci, převlečení za Kašpara, Melichara a Baltazara, vybírají od veřejnosti příspěvky na dobročinné účely. V letošním roce však možná bude ochota darovat menší.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.1.2016 v 07:35, zobrazit podobné
TOPlist