Krumer (SPO): Dělení občanů na venkov a na ty lepší lidi
Útoky na prezidenta těmi "nadřazeními a lepšími lidmi" - Drahošovými voliči, neustávají ani po Zemanově znovuzvolení. Někteří politologové a pseudoumělci podporovaní ČT sice mají žně, ale jsou šokováni, že většina občanů se nenechá manipulovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 14:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 04. 02. 2018

Související články

Z Akademie věd se provolává: Už žádné dělení na Prahu a venkov, kavárnu a hospodu, Čechy a Moravu...
Nad tím, že letošní 17. listopad jsme slavili v poněkud zvláštní atmosféře dané rozštěpením společnosti do několika nesmiřitelně naladěných skupin, se v dnešních Lidových novinách zamýšlí předseda Akademie věd ČR Jiří Drahoš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.11.2016 v 10:35, zobrazit podobné
Platil (SZ): Má stát vychovávat?
Měl by se stát snažit dělat ze svých občanů "lepší" lidi?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.2.2017 v 12:35, zobrazit podobné
ASZ: Z Národní konference Venkov 2016 aneb Péči o venkov má sedlák v krvi
Zástupci Asociace soukromého zemědělství ČR se zúčastnili Národní konference Venkov 2016, kterou ve dnech 20. – 21. října uspořádal v Litoměřicích Spolek pro obnovu venkova ČR. Mottem konference byl Venkov v hlavě. Asociace se na přípravě konference aktivně podílela a připravila workshop na téma Zemědělství a rodinné podniky v souvislostech, který moderoval předseda ASZ ČR Josef Stehlík.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2016 v 09:35, zobrazit podobné
Drtivá většina lidí chce dál přímou volbu prezidenta
Přímou volbu prezidenta republiky si přeje zachovat 84 procent občanů. Vyplývá to z aktuálního průzkumu agentury Median pro Český rozhlas, kterého se v polovině prosince zúčastnila tisícovka respondentů. Přesvědčení, že rozhodování občanů o hlavě státu je lepší variantou než dřívější parlamentní volba, navíc sílí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.12.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Petr Havel: Prezident pro venkov
Teze o tom, že je často mediální obraz postojů či příběhů lidí nebo problémů spojených s běžným životem jiný, než skutečná realita, lze vztáhnout také na probíhající prezidentskou kampaň. Například na mýtus, podle kterého je pro venkov obecně přijatelnějším prezidentským kandidátem „důchodce z Vysočiny,“ tedy Miloš Zeman, než intelektuál a akademik Jiří Drahoš. Minimálně na Českokrumlovsku to ale zřejmě neplatí, soudě podle…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 20.1.2018 v 13:41, zobrazit podobné
Krumer (SPO): Vážení současní i budoucí politici - pokračování
Po volbách některé strany zapomněly, co slibovaly před volbami a proč jim voliči dali hlas. Náměty, jak přiblížit poslance k realitě života pracujících občanů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.12.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Krumer (SPO): Nedělejte v ČT z občanů, kteří vás platí, hlupáky a ze sebe spasitele
Musíme povinně platit poplatky ČT? Arogance a nesoudnost některých stran, kterým jejich dřívější voliči již nevěří. Legalizace marihuany, dojmy Moravce.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.10.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Venkov už zná svého prezidenta. Sedláci zvolili Mirka Topolánka, který brojí proti "agrofertizaci"
Ve čtvrtek se v Radonické besedě konala předvolební debata prezidentských kandidátů. Přítomní pak hlasovali v anketě o Prezidenta pro venkov.
zdroj: aktualne.cz, přidáno 4.1.2018 v 19:36, zobrazit podobné
Jihočeský kraj zajistí lepší životní podmínky lidí bydlících u frekventovaných silnic
Lepší kvalita života lidí, kteří bydlí u frekventovaných komunikací II. a III. tříd. To je hlavním cílem protihlukových opatření chystaných krajem v letech 2017 až 2021 podél silnic v jeho majetku. Konkrétně se jedná o výměnu oken za celkem 53 milionů korun. Potvrdil to krajský radní pro dopravu Jiří Švec.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.6.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Krumer (SPO): Nekompetentní a pro občany nebezpečné nápady
Dvourychlostní Evropa a dvourychlostní naše zdravotnictví jsou nápady nekompetentních anebo „zainteresovaných“. Parazitování na povinných platbách a na daních občanů musí skončit. Stát má finanční rezervy.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.6.2017 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist