Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2018
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt181522 
291623 
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.560x, což odpovídá cca 185.756-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Za odvoz daruji větší množství sněhu .....
Alpská kvalita, sníh se vhodný jako dekorace na zahradu, dá se na něm sáňkovat, bobovat, lyžovat. Sníh je přírodní, bez jakýchkoli konzervantů, vyroben v EU. Už nevíme kam s ním .... pomozte nám ;)
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 4.2.2018 v 17:40, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 04. 02. 2018

Související články

Langšádlová: Nemám informace, že kde je větší množství migrantů, je vyšší kriminalita. Pokud někdo vědomě šíří lži ruské propagandy, tak je to věc orgánů činných v trestním řízení
ROZHOVOR Místopředsedkyně TOP 09 Helena Langšádlová říká, že nemá informace, že by v oblastech, kde je větší množství migrantů, byla vyšší kriminalita. Na druhou stranu před kriminalitou migrantů nelze strkat hlavu do písku. Uprchlíci by se po skončení války měli vrátit domů. V případě, že by se prokázalo, že by někdo úmyslně šířil informace podvržené ruskou propagandou, tak to je dle ní pak případně i otázkou pro orgány činné v trestním řízení. Je dle ní chybou, že zde nemáme americký radar.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Kapacita ministerstva zahraničních věcí na Ukrajině se navýší za účelem vyřízení vyššího množství žádostí o zaměstnanecké karty
Vláda ČR tento týdenschválila koncepci navýšení kapacity MZV ČR na Ukrajině za účelem vyřízení vyššího množství žádostí o zaměstnanecké karty pro ukrajinské občany. V souladu s touto koncepcí bude na Generálním konzulátu ČR ve Lvově zřízeno dalších pět služebních míst konzulárních referentů, kteří budou moci zpracovat výrazně větší množství žádostí o pobytová oprávnění, zejména zaměstnaneckých karet.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.5.2016 v 08:35, zobrazit podobné
Odvoz nafty pokračuje. Správa státních hmotných rezerv se dohodla s majitelem skladu
Odvoz nouzových zásob nafty z Německa bude pokračovat. Správa státních hmotných rezerv se dohodla s majitelem skladu firmou Krailling Oils Development na dalším postupu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.9.2017 v 16:35, zobrazit podobné
VLS: Lesní pedagogika v čerstvém šumavském sněhu
Noční počasí na pátek pocukrovalo Šumavu čerstvým popraškem sněhu, proto děti z mateřské školy v Horní Plané rády vyrazily do lesa na plánovaný program lesní pedagogiky, který pro ně připravila místní divize Vojenských lesů a statků.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
KRNAP: Zima je tu! Sněhu je ale ještě málo
Mrazivé dny dávají jasně tušit, že zima už přišla do hor, ale sněhu na hřebenech Krkonoš je stále ještě málo. Jedinečná příroda Krkonoš je z toho důvodu v tyto dny velmi zranitelná.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.12.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Tomu neuvěříte. Ve Švédsku zavedli genderovou rovnost do odklízení sněhu. Dopadlo to tak, že celá země zkolabovala
O tom, jak ve Stockholmu zavedli genderové odklízení sněhu, píše server Reflex.cz. A dodává, že při první kalamitě vznikl chaos, část obyvatel se dokonce nedostala do práce, byly zablokované dálnice a nejezdily vlaky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2016 v 20:35, zobrazit podobné
Ski areál SYNOT Kyčerka hlásí až půl metru sněhu!
Ski areál SYNOT Kyčerka láká malé i velké lyžaře na skvělé lyžařské podmínky. Na sjezdovkách leží 30-50 cm sněhu. Sněžná děla jedou naplno ve dne i v noci. Na své si tak už přijdou všichni – dětem je určen pohyblivý pás a dvě dětské sjezdovky, zkušenějším lyžařům pak červená a modrá sjezdovka. V sobotu si navíc návštěvníci mohou užít také večerní lyžování.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Dublinská konvence má poskytnout větší záruky pro nezletilé žadatele o azyl
Možná jen málokdo dnes ví, v jakém množství migrovali na konci 19. století naši předkové, spolu s Poláky a Rumuny, do severní Francie, za prací v dolech a ocelárnách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2017 v 10:35, zobrazit podobné
Ministr Jurečka: Každé české vejce má jasný původ a garantovanou kvalitu
Přestože se v České republice ročně vyprodukuje na dvě miliardy vajec, na pulty obchodů míří stále větší množství vajec ze zahraničí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.7.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Policie ČR: Základní informace pro řidiče v zimním období
V období od 1. listopadu do 31. března, kdy zákon ukládá povinnost mít na motorovém vozidle kategorie M nebo N obuté zimní pneumatiky a to v případech, že se na pozemní komunikaci nachází souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza, nebo lze vzhledem k povětrnostním podmínkám předpokládat, že se na pozemní komunikaci během jízdy může vyskytovat souvislá vrstva sněhu, led nebo námraza.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.11.2017 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist