Nejčtenější v danném dni? Historie článků

únor 2018
Po 5121926
Út 6132027
St 7142128
Čt181522 
291623 
So3101724 
Ne4111825 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 4.953x, což odpovídá cca 258.440-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Pohřbíváte Kalouska a celou TOP 09? Pozor. Stalo se něco důležitého. Mluví se o tom. A padlo rozhodnutí
Populární a citovaný marketér Martin Jaroš, jenž žije dlouhodobě v Kataru, hodlá vstoupit do politiky. Nabídky má hned od dvou politických subjektů – od TOP 09 a Pirátů. Potvrdil to serveru iRozhlas.cz. A dokonce uvedl i to, že jeho kandidatura je ve hře již v blížících se komunálních volbách. Na svém facebookovém profilu pak následně žádal čtenáře, aby mu pomohli s rozhodováním, s jakou stranou se do politiky dát.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2018 v 18:35, prečteno: 9x

nejlepší články ze dne: 04. 02. 2018

Související články

EXKLUZIVNĚ „S dokonalou znalostí všech skutečností.“ Máme žádost o vydání Babiše. Přečtěte si ji celou
Policejní žádost o vydání poslanců Babiše a Faltýnka k trestnímu stíhání – dokument, o kterém mluví celé Česko, ale téměř nikdo ho zatím neviděl. ParlamentníListy.cz žádost policie získaly a vy si ji nyní můžete celou přečíst. Policie v textu mluví o tom, že Babiš vše řídil a koordinoval. Hodlá ho stíhat za dotační podvod a poškozování finančních zájmů EU.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.9.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Koho zajímá nějaký Kalousek? Vždyť jenom křičí. Krnáčová hájí smlouvu s Pekingem a pojala to po svém
Pražská primátorka Adriana Krnáčová (ANO) se zhurta pustila do předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska. Půjčila si k tomu i slova čestného předsedy TOP 09 Karla Schwarzenberga. Trvá především na tom, že slova pana Kalouska už vlastně nikoho nezajímají, on to ví a o to více křičí. Mluví třeba o Číně a žádá, aby zastupitelé Prahy zakročili proti smlouvě s Pekingem.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.3.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Dobré ráno. Česko. Konvička zakládá novou politickou stranu, prý ruku v ruce s Petrem Bystroněm
Spolupráce Bloku proti islámu a Úsvitu – Národní koalice skutečně končí. Nedávné rozhodnutí předsedy Bloku proti islámu Martina Konvičky a místopředsedy Petra Hampla potvrdila Akční rada Bloku. Rozhodnutí padlo opět v noci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Brutální hádka Jurečky a Kalouska: To za mě nebylo... Zaplať pánbůh, že už jste bývalým předsedou lidovců!
Něco takového ve sněmovně už dlouho nebylo! Dnes se tam totiž nebývale ostře pustil do předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska ministr zemědělství Marian Jurečka (KDU-ČSL). Kalousek totiž vyčetl koaličním lidovcům, že dopustili, aby se ve středu 10. února pevně hlasovalo o elektronické evidenci tržeb. „Je to vaše pokrytectví,“ zmínil k tomu Kalousek na vrub KDU-ČSL a naznačil, že když v čele této strany stál on, tak se něco podobného nikdy nestalo. „Zaplať pánbůh, že už jste bývalým předsedou!“ sjel ale jeho projev Jurečka. A vysloužil si za to dlouhý potlesk poslanců...
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.1.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Farský (STAN): Stálo za to říci, když pan Faltýnek říká "my", za koho mluví
Projev na ustavující schůzi Poslanecké sněmovny 24. listopadu 2017
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 24.11.2017 v 17:35, zobrazit podobné
VIDEO Psychiatr sledoval Miroslava Kalouska...
„Rozlučkový“ projev předsedy TOP 09 Miroslava Kalouska před novináři zhodnotil psychiatr Jan Cimický jako pragmatický, klidný a uvážlivý, a to přestože Kalousek poněkud nervózně sděloval, že již v listopadu na sněmu nebude obhajovat funkci předsedy strany. Přitom se taky několikrát přeřekl. „Protože takové rozhodnutí asi není pro špičkového politika snadné, je pochopitelné i emocionální rozrušení, s nímž takový projev pronáší,“ vysvětlil k tomu Cimický.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.10.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Vitásková (Úsvit-NK): Pozor! Pozor! Naléhavé upozornění!
Pozvání na kávu a na zodpovězení otázek
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.9.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Vedení TOP 09 Kalouska podrželo. Po neúspěšných volbách přece jenom zůstane v čele strany
Širší vedení TOP 09, výkonný výbor, dnes podpořil Miroslava Kalouska ve funkci předsedy strany. Výbor dnes řešil neúspěch strany ve volbách. Kalousek na následné tiskové konferenci řekl, že na základě drtivě většinového názoru svých nejbližších kolegů z krajských výborů i celostátního výboru setrvává ve svém rozhodnutí zůstat v čele TOP 09 a vést ji do voleb do Poslanecké sněmovny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.10.2016 v 21:35, zobrazit podobné
Cirkulárka jede a řeže Blok proti islámu na menší, menší a ještě menší kousky
Spolupráce Bloku proti islámu a Úsvitu – Národní koalice skutečně končí. Nedávné rozhodnutí předsedy Bloku proti islámu Martina Konvičky a místopředsedy Petra Hampla potvrdila Akční rada Bloku. Rozhodnutí padlo opět v noci. Od té chvíle se navíc změnilo ještě to, že na pozadí vypovězené spolupráce vznikají dva nové celky.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.5.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Děsivé VIDEO ze silvestrovského Bruselu: Bezpečnostní složky střežily město před teroristy, něco jiného ale neuhlídaly
I když byl na silvestra v Bruselu zakázán ohňostroj a celé město bylo v obavě před teroristickými útoky v obležení bezpečnostních složek, stalo se tam něco, co jen náhodou nikoho nepřipravilo o život. O případu píše server Echo 24.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist