Kyperský prezident Nikos Anastasiadis získal další mandát
zdroj: www.ceskenoviny.cz, přidáno 4.2.2018 v 19:46, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 04. 02. 2018

Související články

Fiala (ODS): Vláda musí zabránit trvalým kvótám
Ministr vnitra Chovanec získal na dnešním zasedání vlády mandát k odmítnutí trvalých kvót. To lze přivítat. Mandát vlády sám však nijak nezabrání tomu, aby nám byly uprchlické kvóty znovu vnuceny, jako se již stalo v září minulého roku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.4.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Byla vyhlášena letošní Nobelova cena míru. Budete koukat, kdo ji dostal
Svět zná další laureáty Nobelovy ceny. Nobelovu cenu za literaturu získal Brit japonského původu Kazuo Ishiguro. Již je znám také laureát Nobelovy ceny míru, kterou např. v roce 2009 získal tehdejší americký prezident Barack Obama.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.10.2017 v 12:35, zobrazit podobné
VIDEO Je to jasné: Prezident Zeman jde obhajovat mandát. Podívejte se, co k tomu řekl
Miloš Zeman splnil očekávání. Současný prezident bude kandidovat podruhé. Zpráva z hradní oslavy se objevila na sociálních sítích. Oficiálně to z úst hlavy státu zazní v pátek před polednem na tiskové konferenci. V případě vítězství si tak Zeman prodlouží mandát na Hradě až do března 2023.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
V Íránu se prezident měnit nebude. Rúhání zvítězil v prvním kole voleb
Írán má staronového prezidenta. Reformní hlava státu Hasan Rúhání obhájil svůj mandát již v prvním kole prezidentských voleb. Získal výrazně přes 50 procent odevzdaných hlasů. Píše o tom mimo jiné agentura Reuters.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.5.2017 v 13:35, zobrazit podobné
TOP 09: Sněm přinesl Středočechům úspěch
Celostátní sněm TOP 09, který proběhl tento víkend v pražském hotelu Don Giovanni, skončil řadou úspěchů pro delegáty Středočeského kraje. Nejsilnější mandát místopředsedy získal s celkem 93 % všech hlasů senátor Tomáš Czernin. Velmi silný mandát do výkonného výboru strany udělili delegáti krajskému předsedovi Janu Jakobovi a krajskému zastupiteli Petru Tisovi. Do smírčí komise pak byla zvolena Michaela Bartošková z regionu Kutná Hora.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.11.2017 v 18:35, zobrazit podobné
Petr Fiala bude dnes znovu zvolen předsedou ODS
Vedení opoziční ODS bude dnes na kongresu v Ostravě po dvou letech obhajovat mandát. Jediným kandidátem na předsedu je současný šéf strany Petr Fiala, nominaci získal ve všech krajích. Od delegátů chce získat silný mandát pro vedení občanských demokratů do krajských, senátních a sněmovních voleb. Stranu převzal po drtivé prohře kdysi nejsilnější vládní strany ve sněmovních volbách roku 2013.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Prezident spolku Jaderní veteráni ČR získal vyznamenání Rosatomu
Prezident spolku veteránů jaderného průmyslu ČR Jiří Marek získal dne 27. září 2016 pamětní medaili "Za zásluhy o mezinárodní spolupráci v jaderném průmyslu". Toto vyznamenání mu bylo uděleno za osobní přínos k rozvoji a posílení mezinárodní spolupráce v oblasti využívání jaderné energie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Petr Fiala bude dnes nejspíš znovu zvolen předsedou ODS
Vedení opoziční ODS bude dnes na kongresu v Ostravě po dvou letech obhajovat mandát. Jediným kandidátem na předsedu je současný šéf strany Petr Fiala, nominaci získal ve všech krajích. Od delegátů chce získat silný mandát pro vedení občanských demokratů do krajských, senátních a sněmovních voleb. Stranu převzal po drtivé prohře kdysi nejsilnější vládní strany ve sněmovních volbách roku 2013.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2016 v 07:35, zobrazit podobné
Novým prezidentem Agrární komory je Zdeněk Jandejsek
Na včerejším XXV. sněmu Agrární komory České republiky, který se v Olomouci konal jako sněm volební, byl na nadcházející volební období do pozice prezidenta AK ČR zvolen Ing. Zdeněk Jandejsek, CSc., který získal podporu většiny delegátů. Dosavadní prezident Miroslav Toman, kterému skončil mandát, již dříve oznámil, že kandidovat nebude.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.3.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Sobotka věří, že Zeman neobhájí svůj mandát
Premiér Bohuslav Sobotka poskytl na okraj schůzky ve „slavkovském formátu“ rozhovor rakouskému listu die Presse.  Věří, že prezident Miloš Zeman svůj mandát neobhájí.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 25.8.2017 v 15:40, zobrazit podobné
TOPlist