Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 2.668x, což odpovídá cca 139.212-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
GIBS ukončila prověřování hromadné dopravní nehody v Praze
Dne 3. 8. 2017 byly policejním orgánem PČR zahájeny úkony trestního řízení, a to ve věci dopravní nehody pro podezření ze spáchání trestného činu obecného ohrožení z nedbalosti. Vzhledem k tomu, že se skutku mohl dopustit příslušník Policie ČR, tak byl případ postoupen věcně a místně příslušnému policejnímu orgánu GIBS v Praze.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2018 v 07:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 05. 02. 2018

Související články

Řidiči v Praze mají na svědomí stále více kolizí s tramvajemi
Jakékoli omezení provozu tramvají v Praze znamená citelný zásah do tepu každodenního života v hlavním městě. Jedním z důvodů krátkodobého přerušení provozu jsou i dopravní nehody, které se nevyhýbají ani tramvajím. Jen za první polovinu letošního roku zaznamenal Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) 672 nehod tramvají, za celý rok 2015 to bylo 1 359 nehod.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Frýdecko-místecká nemocnice a složky záchranného systému nacvičovaly při simulované dopravní nehodě účinný zásah
Společné cvičení složek Integrovaného záchranného systému (IZS) a frýdecko-místecké nemocnice se dnes uskutečnilo ve Frýdku-Místku. Cvičení prověřilo připravenost složek IZS provádět záchranné a likvidační práce u hromadné dopravní nehody a připravenost Nemocnice ve Frýdku-Místku, která je příspěvkovou organizací Moravskoslezského kraje, poskytnout podle traumatologického plánu nemocnice rychlou, plynulou a dobře organizovanou zdravotní péči v případě mimořádné události spojené s výskytem velkého počtu zraněných.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Policie uzavřela prověřování útoku na Zemanův počítač
Policie ukončila prověřování údajného útoku na počítač prezidenta Miloše Zemana, kam hackeři podle hlavy státu nahráli dětskou pornografii. V této souvislosti nebylo zjištěno žádné protiprávní jednání, sdělila dnes ČTK mluvčí policejního prezidia Iveta Martínková. Podle serverů Neovlivní.cz a Aktuálně.cz se musel závadný obsah do počítače prezidenta dostat jinak. Tvrdí, že se na něj Zeman sám proklikal. Hradní mluvčí Jiří Ovčáček takovou verzi odmítá.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.4.2017 v 15:35, zobrazit podobné
SŽDC: V Praze zahájilo provoz nové Centrální dispečerské pracoviště
Správa železniční dopravní cesty slavnostně ukončila výstavbu technologických prostor Centrálního dispečerského pracoviště (CDP) v Praze. Jedná se o projekt vytvářející předpoklady pro postupné zavádění centralizovaného dálkového řízení provozu v rámci celé železniční sítě ČR.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.4.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Pražský dopravní podnik: Muzeum MHD, historická linka č. 91 a lanovka v ZOO zahájí novou sezonu
Během letošní sezony Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) opět nabídne cestujícím i fanouškům hromadné dopravy některé populární aktivity. Po zimní přestávce se znovu otevře Muzeum městské hromadné dopravy ve vozovně Střešovice, na koleje se vrátí historická tramvajová linka č. 91 a v provozu bude také lanová dráha v pražské ZOO.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2016 v 22:35, zobrazit podobné
GIBS prý chystá novou údernou jednotku. Půjde i po policejních špičkách
Generální inspekce bezpečnostních sborů, která existuje proto, aby měl kdo vyšetřovat možné zločinné jednání policistů, v minulosti čelila podezření, že nedělá, co má, když některé citlivé kauzy související s policií nevyšetřuje GIBS, ale Útvar pro odhalování organizovaného zločinu. Inspekce si ale možná chce napravit reputaci. Buduje jednotku, která se zaměří na prověřování špiček policie.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.7.2016 v 09:34, zobrazit podobné
Chovanec chce u nehody vozu policie počkat na výsledky šetření
Ministr vnitra Milan Chovanec (ČSSD) i policejní prezident Tomáš Tuhý chtějí v případu nehody policejního vozu BMW za čtyři miliony korun počkat na výsledky prošetřování Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS). Dnes to řekli novinářům. Při nehodě v pondělí večer se vážně zranil policejní řidič a také zástupce šéfa protokolu Pražského hradu Vladimír Kruliš.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.5.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Investice do pražské hromadné dopravy letos dosáhnou částky 6,6 miliardy korun
Dopravní podnik hl. m. Prahy (DPP) letos plánuje investovat do hromadné dopravy celkem 6,6 miliardy korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Příčiny nehody policejního BMW mohou být známy až za měsíce
Generální inspekce bezpečnostních sborů (GIBS) v souvislosti s vyšetřováním příčin a okolností nehody policejního sportovního BMW i8 z minulého týdne čeká na znalecké posudky. Závěry vyšetřování tak mohou být známy až v horizontu týdnů či měsíců. ČTK to dnes řekla mluvčí inspekce Radka Sandorová. Část týkající se toho, kdo vůz řídil, inspekce předala Policejnímu prezidiu. Podle jejích dosavadních informací totiž za volantem seděl policista a nic nenasvědčuje tomu, že by spáchal trestný čin.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2017 v 10:35, zobrazit podobné
BESIP: Prázdniny odstartovaly. Statistiky dokazují, že se zvyšuje riziko nehody
Vysvědčení rozdána a prázdniny začaly. Rodiny už během dnešního dne vyjíždějí na dovolenou a první prázdninové výlety. Začíná každoroční opakující se nepříjemný dopravní kolaps. Tím se, jak dokazují statistiky, zvyšuje riziko nehody. BESIP proto apeluje na dodržování předpisů, a především vzájemnou ohleduplnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.7.2016 v 22:35, zobrazit podobné
TOPlist