Jan Tománek: Pojďme si zase říkat pravdu…
Máme problém - všichni. A jak z něho ven neví Zeman, ale ani Drahoš - EU, ani Rusko...
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 5.2.2018 v 09:41, prečteno: 15x

nejlepší články ze dne: 05. 02. 2018

Související články

ČSSD by se měla rozhodnout mezi obsahem a formou
Pojďme se na povolební situaci podívat v klidu a bez hysterie. Máme tu prostě "fait accompli", jak je teď módní říkat. Slovy klasika: "Můžeme o tom vést spory, můžeme s tím nesouhlasit, ale to je tak všechno, co s tím lze dělat".
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 22.10.2017 v 15:40, zobrazit podobné
Letošní volby by měly být naším referendem o EU
Pojďme jim to konečně říct. Pojďme ukázat, že se nebojíme pojmenovat to, co se nám nelíbí a že s tím chceme, můžeme a umíme něco udělat. Pojďme se vyjádřit volbami.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 17.10.2017 v 06:40, zobrazit podobné
Fiala (ODS): Svobodu projevu musíme chránit
Žijeme přece ve svobodné zemi, kde má každý právo říkat své názory. To platí samozřejmě i pro hudebníky či herce. Je dobře, že jim není jedno, co se děje. A proč by měl někdo umělcům určovat, co mají říkat a jaká forma protestu je „vhodná“?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.4.2016 v 12:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Měli jsme pravdu… Bohužel
Krátce poté, co jsem byl zvolen do Senátu, na začátku roku 2015, byl zákon zavádějící povinné měřiče tepla v bytových domech jednou z prvních norem, proti které jsem aktivně bojoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.2.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Polanecký (Svobodní): Ještě není úplně pozdě, ale pomalu už začíná být
Brusel. Zase mrtví, zase zranění, zase masivní „opatření“. A znovu jalová politická prohlášení. Jak dlouho ještě budou evropští politici čekat, než začnou skutečně účinně jednat?
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.3.2016 v 17:34, zobrazit podobné
"Ostuda!", "Budeme vítat a vítat a začnou nám shazovat kříže z kostelů." Rakousko je ve varu před zásadní volbou prezidenta a PL jsou u toho
REPORTÁŽ Rakousko nikomu nedáme. To říká Norbert Hofer. Pojďme do budoucnosti s nadějí. To zase hlásá Alexander Van der Bellen. Dva muži, z kterých si zítra Rakušané vyberou prezidenta. Tito jižní sousedi jsou Čechům velmi podobní. Dokonce se říká, že jsme jako bratranci. ParlamentníListy.cz na to konto oslovily několik Rakušanů s českými kořeny a zeptaly se na jejich volbu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.5.2016 v 15:35, zobrazit podobné
Budu říkat nepříjemné věci, pohrozil před sjezdem ČSSD Michal Hašek
I když v posledních krajských volbách neuspěl a post jihomoravského hejtmana neobhájil, chce být slyšet. „Možná budu říkat nepříjemné věci,“ vzkázal Hašek před sjezdem ČSSD prostřednictvím serveru Blesk.cz.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.2.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Babiš spustil v ČT opravdu nebezpečnou kanonádu: Já si můžu říkat, co chci! Takže...
Ministr financí Andrej Babiš (ANO) byl hostem úterního Interview ČT24 a svou půlhodinu před kamerami využil opravdu naplno. Odvolal se na to, že žijeme ve svobodné zemi, tudíž si může říkat, co chce a spustil ostrou palbu do ministra vnitra Milana Chovance (ČSSD), premiéra Bohuslava Sobotky, ale i do lidovců. Nešetřil ani novináře. Chystá se prý zažalovat německý Der Spiegel.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.6.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Armáda ČR: Vojáci, kteří se vrátili z mise v Iráku, předali Barborce výtěžek sbírky
Zpět do vlasti se vrátili vojáci a vojenští policisté, kteří po dobu šesti měsíců plnili úkoly na území Iráku. Na kbelském letišti je přivítali náčelník Vojenské policie brigádní generál Pavel Kříž, plukovník gšt. Petr Vohralík za Společné operační centrum MO a velitel 21. základny taktického letectva plukovník gšt. Petr Tománek.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.2.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Jan Švejnar: Evropa opět na křižovatce. Zase
článek Evropa je na křižovatce. Zase Evropští lídři nejsou schopni rychle a účinně reagovat na výzvy. A nejde jen o imigrační krizi. Buď se EU může rozpadnout na mnoho relativně nedůležitých států, nebo musí využít svůj potenciál, aby zase ekonomicky dohonila USA.
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 28.2.2016 v 22:41, zobrazit podobné
TOPlist