Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.226x, což odpovídá cca 168.328-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Humorné VIDEO: Sranda ze studentů, kteří jedou poučit Zemanovy venkovany. A píseň umělců pro Drahoše, na kterou nezapomenete
Článku na serveru iHNed.cz o tom, že studenti vyrazí pomáhat na sever Moravy, si všiml režisér David Martinek. Lidem, jejichž strachu využil prezident Miloš Zeman ve volbách, by měli vysvětlovat migraci nebo Evropskou unii.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2018 v 11:35, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 05. 02. 2018

Související články

VIDEO Zdeněk Svěrák, David Koller a píseň o tom, co dnes cítí Václav Havel v nebi. Nelze popsat, třeba slyšet
Hudebník David Koller zveřejnil píseň nazvanou VH80 – Milí spoluobčané, kterou vzdává poctu Václavu Havlovi. Píseň je zároveň pozvánkou na setkání na Václavském náměstí, které se bude konat 5. října. Na písni se podíleli i Zdeněk Svěrák a Jaroslav Uhlíř.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.9.2016 v 16:35, zobrazit podobné
VIDEO Řeknu jen pár vět, já chci zpátky náš bufet. Parodie na píseň oceněné kapely
Píseň „Mešita“ dovedla skupinu Ortel až k ceně pro druhou nejpopulárnější hudební skupinu v zemi. Zveršované vyznání obav z imigrace teď přimělo zastánce opačného názoru k vytvoření parodie. Na nápěv „Mešity“ tak vznikla v dílně tvůrce, vystupujícího na internetu pod jménem Pokáč, píseň „Kebab“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.6.2016 v 09:35, zobrazit podobné
VIDEO I Jiří Drahoš má svou bojovou píseň
Písnička na podporu prezidentského kandidáta Jiřího Drahoše v druhém kole přímé volby pochází z dílny občanské iniciativy. Výzva tygra je nyní hojně sdílená díky síti YouTube.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 20.1.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Blok proti islamizaci: Cenzoři facebooku zablokovali naši volební píseň
Z pátku na sobotu zablokoval facebook Bloku proti islamizaci video, na kterém členové BPI zpívají kramářskou píseň Hranice, vytvořenou známým blogerem Miroslavem Kulhavým pro volby 2017.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
VIDEO I takto se bojuje za setrvání Británie v EU. Podívejte se
Britský zpěvák Gruff Rhys složil píseň o Evropské unii. V čase, kdy se ostrovní království chystá na referendum o setrvání či odchodu země ze společenství, dává hudebník jasně najevo, co si myslí. Podle serveru britského deníku The Guardian píseň nese název Miluji EU. Popisuje ji jako noční klub.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.4.2016 v 22:35, zobrazit podobné
VIDEO Jiří Bartoška vyzývá veřejnost k občanskému neklidu: Nemlčme, stávkujme!
Desítky umělců vyzvaly českou veřejnost ke shromážděním na podporu demokracie. Kritizovali kroky vlády a prezidenta, hlavně ve vztahu k Číně. Při příležitosti státního svátku to dnes sdělila skupina umělců sdružená v Petičním výboru na obranu demokracie. V rámci akce Týdny občanského neklidu by podle nich lidé, kteří se k výzvě připojí, měli zasílat stanoviska představitelům státu, otevřít školy, divadla či galerie diskusím, případně i stávkovat.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.10.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Za korektnost bojují už i vegani. V Německu zakázali píseň, ve které myslivec zastřelil lišku
Píseň „Liško, tys ukradla husu“ se nelíbila jedné z veganek v německém Limburgu. Vadilo jí, že píseň hraje zvonkohra na radnici. Podle jejího názoru totiž skladba vyvolává nenávist ke zvířatům. O případu, kdy radnice ženě ustoupila a skutečně píseň přestala hrát, informuje na základě listu Frankfurter Neue Presse rádio Frekvence 1.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.2.2017 v 22:35, zobrazit podobné
„Já nic, já muzikant.“ Důležité věci ke kampani a prohře Jiřího Drahoše
ROZHOVOR „Škoda.“ „Nevidím-li chybu na své straně, budu obviňovat své nepřátele. Když to nestačí, i přátele.“ A proto je potřeba dalších analýz. Firemní sociolog Vojtěch Bednář glosuje velmi sledovaný rozhovor Jiřího Drahoše pro DVTV. „Pokud bych mohl shrnout do stručné glosy, vyjádření profesora Drahoše z mého pohledu přesně vystihuje text písně Michala Tučného z alba Jak to doopravdy bylo s Babinským. Píseň se jmenuje ‚Já nic, já muzikant‘ a na LP desce je čtvrtá v pořadí,“ uvedl Bednář s tím, že obecná zásada pro neúspěšného kandidáta je, že veškerou vinu za selhání má vzít jen a pouze na svá bedra, a odlehčit tak těm, kteří mu pomáhali. A televizní prezidentské debaty? „Nesmí být možné se na ně připravit.“
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.2.2018 v 12:35, zobrazit podobné
VIDEO Divadlo Sklep volí Drahoše. A připravilo si k tomu skutečně neuvěřitelnou scénku
Hitem letošních prezidentských voleb je stále sílící podpora prezidentských kandidátů ze strany řady známých umělců, sportovců či herců. Podporu Jiřímu Drahošovi nyní vyjádřili i členové divadla Sklep. Přízeň mu vyjádřili prostřednictvím zpěvného videa, které sdíleli na sociální síti Facebook.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.1.2018 v 21:35, zobrazit podobné
VIDEO Další česká píseň proti muslimům. Tentokrát je to ale poněkud jinak
Na internetu se objevila píseň, která paroduje dva songy, které varují před islamizací naší společnosti. Autorka jednoho z nich, Olivie Žižková, je novou mediální hvězdou. Zatímco teenegerský idol Myslivcová se na základě svého klipu stala kandidátkou Úsvitu. Autorka svou parodii pojmenovala „Protimuslimácký song“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.8.2016 v 09:35, zobrazit podobné
TOPlist