nejlepší články ze dne: 05. 02. 2018

Související články

Rakouský kancléř Kern chce jednat o mzdách v EU s Macronem, Sobotkou a Ficem
Rakouský kancléř Christian Kern pozve na letošní hudební a divadelní festival v Salcburku francouzského prezidenta a premiéry České republiky a Slovenska. Napsal to rakouský deník Österreich. S Emmanuelem Macronem chce předseda rakouské vlády debatovat 23. srpna o boji s takzvaným sociálním a mzdovým dumpingem, který podle Macrona i Kerna negativně ovlivňuje pracovní trh v západní Evropě. Podle informací ČTK se schůzky pravděpodobně premiér Bohuslav Sobotka zúčastní.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.8.2017 v 12:35, zobrazit podobné
Rakouský kancléř složil všechny funkce. Stydí se za výsledek prezidentských voleb?
Rakouský kancléř a předseda Sociálních demokratů Werner Faymann náhle oznámil své rozhodnutí odstoupit ze všech politických funkcí. Může za tím být i nátlak okolí a neúspěch stranického kandidáta v prezidentských volbách.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.5.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Některé struktury EU už nejsou životaschopné, varoval v Mnichově rakouský kancléř Kurz
Rakouský kancléř Sebastian Kurz promluvil na tradiční bezpečnostní konferenci v Mnichově. Prohlásil mimo jiné, že EU místy paralyzuje sama sebe, protože vytvořila struktury, které už nejsou životaschopné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 18.2.2018 v 09:35, zobrazit podobné
Rakouský premiér Kurz promluvil bez politické korektnosti: Máme tady moc muslimů...
Jednatřicetiletý Sebastian Kurz, který je nejmladším premiérem na světě, poskytl rozhovor americkému magazínu Newsweek. Rakouský kancléř mimo jiné hovořil o nutnosti reformy EU a zejména posílení ochrany vnějších hranic.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.2.2018 v 08:35, zobrazit podobné
Miloš Balabán: Drahý dvojí metr
Rakouský kancléř Christian Kern vyzval Unii, aby ukončila přístupová jednání s Tureckem vzhledem k obřím čistkám, které v zemi probíhají po pokusu o převrat. Možnost vstupu Turecka do EU označil za diplomatickou fikci a rakouský ministr obrany Doskozil to ještě vygradoval slovy, že Turecko je na nejlepší cestě k prezidentské diktatuře – a takový stát nemá v EU co pohledávat. Ne že by neměli rakouští politikové kus pravdy. Nicméně je třeba si…
zdroj: blog.aktualne.centrum.cz, přidáno 9.8.2016 v 16:41, zobrazit podobné
TOPlist