Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.340x, což odpovídá cca 174.276-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Strašně smrdutá stoka. Lež a nenávist. Národ je prý debilní. Místopředsedkyně ODS podpořila cenzuru Facebooku a toto zaznělo od knížete, Foldyny, okamurovců, Pirátů či z Hradu
ANKETA Od 1. ledna v Německu platí zákon, který ukládá sociálním sítím mazat takzvané nenávistné projevy, takzvané fake news či „rasistické“ a „xenofobní“ příspěvky – a pokud by tak nečinily, ukládá vysoké pokuty (50 milionů eur). První místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija v TV Barrandov řekla, že bychom o zavedení této věci měli uvažovat i u nás. „Pokud na tom bude nějaká shoda, že bychom i my tady s tím něco udělali, tak jsem jedině pro,“ řekla. Německý zákon je na druhé straně kritizován, že omezuje svobodu slova a zavádí cenzuru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2018 v 17:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 05. 02. 2018

Související články

Odchod Zimoly z vedení ČSSD jen jako předzvěst útoku na Hamáčka? Toto zaznělo přímo z ČSSD
Jiří Zimola složil funkci prvního místopředsedy ČSSD. A už se ozývají jeho kolegové – oponenti. Toto si o Zimolově kroku myslí předseda Jan Hamáček a místopředseda strany Roman Onderka. Padlo i jméno Jaroslava Foldyny.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.11.2018 v 16:35, zobrazit podobné
Paraziti. Budou kvičet jako podsvinčata na jatkách. Mezi flákači je 90 procent Romů, vyřkl Zeman a toto zaznělo od knížete, Kellera, Foldyny, Doubravy či Okamury
ANKETA Prezident republiky Miloš Zeman pro TV Barrandov řekl, že by neměla existovat pozitivní diskriminace Romů, protože i pozitivní diskriminace je pořád diskriminací – ke všem máme přistupovat stejně. Za nepřizpůsobivé označil lidi, kteří odmítnou práci, i když jsou absolutně zdraví. Že mezi nepřizpůsobivými je „devadesát procent Romů, to je asi pravda, ale může tam být také deset procent bílých flákačů,“ řekl. K oběma skupinám podle něj máme přistupovat naprosto stejně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Míth (ODS): Drsná cenzura na Facebooku
V minulosti jsme již zažili cenzuru v podobě rakousko-uherského úřadu i cenzuru novinářů za socialismu. Dnes tu máme novou formu cenzury prováděnou na sociálních sítích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Alena Gajdůšková podpořila Drahoše. Ozvali se Škromach, Foldyna i Ovčáček
Někdejší místopředsedkyně ČSSD, senátorka, místopředsedkyně senátu a nyní poslankyně za sociální demokracii Alena Gajdůšková v nadcházející přímé volbě prezidenta podpořila profesora Jiřího Drahoše. Mnozí příznivci Miloše Zemana jí teď za to nemohou přijít na jméno. Vyčinili jí i někteří její spolustraníci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
,,Svině Havel," zakřičel prý někdo při pečení prasete. A toto z toho nakonec vzniklo
Publicista Bohumil Kartous se na serveru Britské listy zamyslel nad tím, kam to dotáhly elity a jakou nenávist vzbuzují. Přiměla jej k tomu historka, kterou si dle svých slov přečetl na Facebooku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Ringo Čech je vymletej kokot, zaznělo od Pirátů. A je tu nesmírně legrační věc o Kalouskovi
Přední marketér a spisovatel Jakub Horák, jenž je klíčovým volebním konzultantem Pirátů, okomentoval poslední předvolební průzkum STEMu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
„Duka je stoka.“ Takto se veřejně vyjadřuje zaměstnankyně Českého rozhlasu. Ten to sice zakazuje, ale...
Pražský kardinál a nejvyšší představitel české katolické církve Dominik Duka je prý stoka. Takové hodnocení vyslovila právnička placená z poplatků českých koncesionářů v Českém rozhlase. Důvodem jsou kardinálovy názory, které vyslovil při svatováclavském kázání ve Staré Boleslavi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Martin Slaný: Piketty a poražený národ
Na Facebooku se poslední dobou šíří příspěvek francouzské ekonomické pop-star T. Pikettyho, ve kterém vnímá mj. ČR za poražený národ díky obrovskému odlivu dividend, který není sto vykompenzovat ani příliv EU-dotací.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.8.2018 v 11:35, zobrazit podobné
Debilní Češi, proč fandíte Rusku? Silný národ, hrdinové! Po fotbalu se diváci přesunuli na internet. A děly se věci
Fotbalisté Ruska vyřadili překvapivě v osmifinále mistrovství světa po penaltovém rozstřelu Španělsko. Po prodloužení byl stav 1 : 1, na penalty domácí uspěli 4 : 3. A sociální sítě se začaly hemžit reakcemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 2.7.2018 v 08:34, zobrazit podobné
Zablokovali vám Facebook za ,,nenávist”? Expert z ČVUT: Začíná to být strašné. Je třeba zakročit, protože toto je cenzura. Vím, kdo v Česku udává
ROZHOVOR Absurdní, nehorázné a nemyslitelné. Tak hodnotí současné chování sociálních sítí a blokování profilů i stránek na Facebooku Pavel Cimbal, programátor a pedagog univerzity České vysoké učení technické v Praze. „Obsah v důsledku zhodnotil nějaký automat na základě nadprahového počtu udání od skupinky sluníčkových aktivistů a odklikl to nějaký zaměstnanec Facebooku někde v Kapském Městě. Tak pracuje zglobalizovaný informační prostor. O správnosti české názorové platformy pro desetitisíce lidí rozhodne pár horlivých svazáků a tupý kontrolor na druhé straně světa. Tak daleko to snad ani Orwell nedomyslel, a přitom je to už dnes tvrdá soudobá realita. A musíme v tom žít,“ komentuje v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz zásahy Facebooku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 28.8.2018 v 05:35, zobrazit podobné
TOPlist