Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.288x, což odpovídá cca 171.563-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Strašně smrdutá stoka. Lež a nenávist. Národ je prý debilní. Místopředsedkyně ODS podpořila cenzuru Facebooku a toto zaznělo od knížete, Foldyny, okamurovců, Pirátů či z Hradu
ANKETA Od 1. ledna v Německu platí zákon, který ukládá sociálním sítím mazat takzvané nenávistné projevy, takzvané fake news či „rasistické“ a „xenofobní“ příspěvky – a pokud by tak nečinily, ukládá vysoké pokuty (50 milionů eur). První místopředsedkyně ODS Alexandra Udženija v TV Barrandov řekla, že bychom o zavedení této věci měli uvažovat i u nás. „Pokud na tom bude nějaká shoda, že bychom i my tady s tím něco udělali, tak jsem jedině pro,“ řekla. Německý zákon je na druhé straně kritizován, že omezuje svobodu slova a zavádí cenzuru.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2018 v 17:35, prečteno: 8x

nejlepší články ze dne: 05. 02. 2018

Související články

Českem se rozlévá žumpa. Lížeme si své prdelní díry. Smrdutá stoka, české krysy. Bratříčku, otevři jim vrátka. Milan Kohout napsal báseň o uprchlících
Přetrvávající odmítavý postoj většiny české veřejnosti k přijímání migrantů rozhořčil kontroverzního umělce Milana Kohouta natolik, že o celé problematice napsal básničku, kterou ironicky pojmenoval Národ sobě a kterou zveřejnil na svém facebookovém profilu. Ve veršovánce plné vulgárních slov si Kohout dělá legraci ze strachu Čechů z imigrantů. Báseň zakončuje výzvou „Musíme otevřít vrátka“.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 27.1.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Paraziti. Budou kvičet jako podsvinčata na jatkách. Mezi flákači je 90 procent Romů, vyřkl Zeman a toto zaznělo od knížete, Kellera, Foldyny, Doubravy či Okamury
ANKETA Prezident republiky Miloš Zeman pro TV Barrandov řekl, že by neměla existovat pozitivní diskriminace Romů, protože i pozitivní diskriminace je pořád diskriminací – ke všem máme přistupovat stejně. Za nepřizpůsobivé označil lidi, kteří odmítnou práci, i když jsou absolutně zdraví. Že mezi nepřizpůsobivými je „devadesát procent Romů, to je asi pravda, ale může tam být také deset procent bílých flákačů,“ řekl. K oběma skupinám podle něj máme přistupovat naprosto stejně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.11.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Míth (ODS): Drsná cenzura na Facebooku
V minulosti jsme již zažili cenzuru v podobě rakousko-uherského úřadu i cenzuru novinářů za socialismu. Dnes tu máme novou formu cenzury prováděnou na sociálních sítích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 1.11.2017 v 07:35, zobrazit podobné
Alena Gajdůšková podpořila Drahoše. Ozvali se Škromach, Foldyna i Ovčáček
Někdejší místopředsedkyně ČSSD, senátorka, místopředsedkyně senátu a nyní poslankyně za sociální demokracii Alena Gajdůšková v nadcházející přímé volbě prezidenta podpořila profesora Jiřího Drahoše. Mnozí příznivci Miloše Zemana jí teď za to nemohou přijít na jméno. Vyčinili jí i někteří její spolustraníci.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.1.2018 v 22:35, zobrazit podobné
Přídavky na čtyři děti a dost! Foldyna přišel s radikálním návrhem a toto následovalo
ANKETA Sociálně demokratický poslanec Jaroslav Foldyna přišel s návrhem, který odmítli nejen jeho spolustraníci, ale i pravicoví politici. Navrhuje totiž, aby bylo možné čerpat přídavky maximálně na čtyři potomky. „Podle mne je tento nápad strašně hloupý a to zvláště v dnešní době, kdy Evropa vymírá,“ reagoval na nápad Foldyny pro ParlamentníListy.cz senátor Jiří Čunek. „Návrh Foldyny je mimořádné polovičatý,“ přispěl názorem i poslanec Tomio Okamura, kterého navíc pohoršilo jedno včerejší „ano“ od vlády.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.3.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Zasraný hovado Zeman, napsal aktivista Pražského Majdanu. Teď pořádá akci, kterou veřejně podpořila ČSSD. A je zle
Pokrytecké divadlo. ČSSD živí nenávist vůči prezidentu Zemanovi. Nejen to zaznělo v reakci na skutečnost, že sociální demokracie na oficiálním facebookovém profilu podpořila akci na obranu šéfa strany Bohuslava Sobotky. Demonstraci přitom pořádá aktivista „Pražského Majdanu“, který prezidenta označil za „zasrané fašistické hovado“. ParlamentníListy.cz se ptaly členů ČSSD, co na to říkají.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.2.2016 v 16:35, zobrazit podobné
Prezident republiky přijme knížete Monackého knížectví
Kancelář Hradu informuje o programu prezidenta republiky:
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.5.2016 v 11:35, zobrazit podobné
Ringo Čech je vymletej kokot, zaznělo od Pirátů. A je tu nesmírně legrační věc o Kalouskovi
Přední marketér a spisovatel Jakub Horák, jenž je klíčovým volebním konzultantem Pirátů, okomentoval poslední předvolební průzkum STEMu.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 10.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
,,Svině Havel," zakřičel prý někdo při pečení prasete. A toto z toho nakonec vzniklo
Publicista Bohumil Kartous se na serveru Britské listy zamyslel nad tím, kam to dotáhly elity a jakou nenávist vzbuzují. Přiměla jej k tomu historka, kterou si dle svých slov přečetl na Facebooku.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.10.2017 v 11:35, zobrazit podobné
„Duka je stoka.“ Takto se veřejně vyjadřuje zaměstnankyně Českého rozhlasu. Ten to sice zakazuje, ale...
Pražský kardinál a nejvyšší představitel české katolické církve Dominik Duka je prý stoka. Takové hodnocení vyslovila právnička placená z poplatků českých koncesionářů v Českém rozhlase. Důvodem jsou kardinálovy názory, které vyslovil při svatováclavském kázání ve Staré Boleslavi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 29.9.2017 v 11:35, zobrazit podobné
TOPlist