Nejčtenější v danném dni? Historie článků

srpen 2018
Po 6132027
Út 7142128
St18152229
Čt29162330
310172431
So4111825 
Ne5121926 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.433x, což odpovídá cca 179.129-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Náměstkyně Mayerová z ANO opustila zastupitelstvo Jihlavy
Náměstkyně jihlavského primátora Jana Mayerová z hnutí ANO opustila vedení města a také jeho zastupitelstvo. Rezignovala ze zdravotních i osobních důvodů, uvedl zastupitelský klub hnutí ANO na webu. Primátor Rudolf Chloupek (ČSSD) o tom dnes informoval zastupitele Jihlavy, napsala ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 5.2.2018 v 17:35, prečteno: 6x

nejlepší články ze dne: 05. 02. 2018

Související články

V rozmanitosti a podmanivosti na Vysočinu žádný jiný kraj zkrátka nemá, říká senátor Miloš Vystrčil
ROZHOVOR „Míst v okolí Jihlavy, která stojí za to navštívit, jsou desítky. Asi nikoho nepřekvapí, že začnu památkou UNESCO – Telčí; není však vůbec žádný problém pokračovat na jih do Dačic za kostkou cukru nebo dál do Slavonic za historickými domy na náměstí, nebo naopak na sever do Třeště za Schumpeterem a Kafkou, dál do Jihlavy za Gustavem Mahlerem nebo do krásné ZOO, do Polné do chrámu Nanebevzetí Panny Marie,“ vypočítává přednosti Jihlavy kandidát na post senátora.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 25.8.2016 v 19:35, zobrazit podobné
Státní zemědělský intervenční fond: Klasáček zavítal s výhrou do Jihlavy
Již čtvrtý soutěžící byl odměněn maskotem Klasáčkem za to, že dokáže vybírat kvalitní mléčné výrobky plné zdraví prospěšných benefitů. Tentokrát měla štěstí paní Lucie Diviš Vodičková z Jihlavy. Díky své registraci na webu akademiekvality.cz a zakoupení produktů z mléka označených značkami kvality si odnesla ceny v hodnotě 5.000 Kč.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.8.2016 v 21:34, zobrazit podobné
Kraj Vysočina: Začíná modernizace hlavního silničního tahu z Jihlavy na Pelhřimov
Kraj Vysočina zahajuje modernizaci silnice II/602 na výjezdu z Jihlavy ve směru na Pelhřimov. Čtyřkilometrový úsek krajské páteřní komunikace je dle diagnostického posouzení v nevyhovujícím stavu. Vykazuje řadu závad, které je třeba pro zajištění bezpečnosti a plynulosti provozu i vzhledem k výraznému dopravnímu zatížení řešit kompletní rekonstrukcí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Skopeček (ODS): Náměstkyně Peštová předvedla nepřijatelnou ukázku arogance a zpupnosti moci!
Vyjádření náměstkyně ministra životního prostředí Bereniky Peštové je podle Jana Skopečka skandální.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 31.3.2016 v 17:35, zobrazit podobné
Benefiční Dětský den a koncert „Kdo má rád“ podpoří například Sámer Issa nebo moderátorka Markéta Mayerová
Rok se s rokem sešel a v romantických prostorách Top Hotelu Praha se uskutečnila již pošesté tisková konference k 6. ročníku dětského dne a benefičního koncertu „Kdo má rád“, který proběhne v sobotu 11. června 2016 v jižních Čechách na Martinském mlýně u Trhových Svinů. A tak tuto akci přišli podpořit zpěváci, kteří na akci zazpívají. Nechyběla nestárnoucí čarodějnická Saxana Petra Černocká, která dorazila se svým manželem Jiřím Pracným, zpěváci Sámer Issa a Martin France nebo moderátorka Markéta Mayerová, která celou akci moderovala a bude ji moderovat i na červnové charitě. Přijel i symbol Martinského mlýna vodník s čarodejnicí, kteří samozřejmě nebudou chybět i v pohádkovém lese.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.5.2016 v 13:35, zobrazit podobné
Wolf (KDU-ČS): Českou kulturu opustila další velká osobnost, paní Květa Fialová
Českou kulturu opustila mimořádná osobnost československého a českého filmu a divadla, paní Květa Fialová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.9.2017 v 10:35, zobrazit podobné
První část vojenského konvoje opustila v Náchodě Českou republiku
První část konvoje americké a britské armády opustila dnes před 11:00 na hraničním přechodu v Náchodě Českou republiku. Konvoj má sedm částí, průjezd poslední skupiny se očekává v odpoledních hodinách. ČTK to řekl mluvčí generálního štábu Jan Šulc.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.3.2017 v 15:35, zobrazit podobné
Ludvík si vydupal svou. Dvě náměstkyně, které chtěl vyhodit, skutečně skončí
Na ministerstvu zdravotnictví skončí k Novému roku dvě odborné náměstkyně, které podléhají služebnímu zákonu. Ministr Miloslav Ludvík (ČSSD), který se ujal ministerstva na konci listopadu, to vysvětluje snahou o racionalizaci a zefektivnění činnosti úřadu. Náměstkyně Lenka Ptáčková Melicharová zvažuje právní kroky, Lenka Taie Kolaříková se poradí s advokátem, píše ČTK.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 14.12.2016 v 22:35, zobrazit podobné
Karlovarský kraj zvolí novou hejtmanku, zřejmě Janu Vildumetzovou
Nově zvolené zastupitelstvo Karlovarského kraje bude dnes volit nového hejtmana a radu. Podle koaliční smlouvy, kterou uzavřelo vítězné hnutí ANO s ODS, Hnutím nezávislých za harmonický rozvoj obcí a měst (HNHRM), Piráty a části koalice SPO SPD, by se jím měla stát Jana Vildumetzová, jednička na kandidátce ANO, dosud náměstkyně ministra vnitra.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 22.11.2016 v 06:35, zobrazit podobné
Babišova náměstkyně v ráži: To jsou lži! EET neohrožuje podnikatele
Náměstkyně ministra financí Andreje Babiše (ANO) Alena Schillerová se v Českém rozhlasu rozčilovala nad anketou Sdružení místních samospráv, podle které je kvůli EET ohroženo až na 1500 živností ve více než 800 obcích.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2016 v 17:35, zobrazit podobné
TOPlist