Šerif Trump si chystá delší Smith & Wesson´s
V roce 2016, po nástupu Trumpa do prezidentského úřadu, jsem zveřejnil blog s titulkem Trump, prezident ve stylu šerifa Divokého západu, kde jsem reagoval na jeho program dalšího masivního vyzbrojování USA.
zdroj: blog.idnes.cz, přidáno 5.2.2018 v 20:40, prečteno: 7x

nejlepší články ze dne: 05. 02. 2018

Související články

Brandon Smith: Největší bublina historie praskne v roce 2017
Brandon Smith - americký nezávislý novinář a ekonomický komentátor - shrnuje zkušenosti, vyplývající z destítky let pozorování trhů - a dochází ke krajně důležitému závěru
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 12.1.2017 v 19:35, zobrazit podobné
Obhájci lidských práv znovu bijí na poplach. Opět kvůli Trumpovi
Bývalý šerif Joe Arpaio, který sám sebe označuje za vůbec nejtvrdšího šerifa v USA, dostal milost od prezidenta Trumpa. Hrozil mu půlroční trest vězení za pohrdání soudem, protože i přes soudní zákaz dál nechával kontrolovat přistěhovalce. Ve Spojených státech je znám jako šerif, který se nejtvrději staví právě proti přistěhovalcům.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.8.2017 v 14:35, zobrazit podobné
Trump chystá něco opravdu velkého. A pozor, nejde o Rusko ani KLDR
Přinést na Blízký východ mír se nepodařilo ani Ronaldu Reaganovi či Georgi Bushovi, Donald Trump však podle deníku The New York Times chystá plán, který by měl desítky let trvající konflikt mezi Palestinou a Izraelem jednou provždy ukončit.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 13.11.2017 v 13:35, zobrazit podobné
„Je strašně naštvaný.“ Donald J. Trump se prý chystá vyrazit spoustu kolegů. Ovládne ho dcera Ivanka a její manžel?
Podle nejmenovaných zdrojů chystá americký prezident Donald Trump velkou „čistku“ v týmu svých spolupracovníků. V ohrožení ze ztráty lukrativní pozice v Bílém domě jsou téměř všichni. Snad kromě Ivanky Trumpové a jejího manžela Jareda Kushnera.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 15.5.2017 v 09:35, zobrazit podobné
Trump s Putinem se poprvé sešli. Na summitu v Hamburku
V Hamburku se poprvé sešli americký prezident Donald Trump a ruský prezident Vladimir Putin. Po sedmnácté hodině chystá Trump tiskovou konferenci. Na dotazy novinářů o ruském vměšování Trump nereagoval.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 7.7.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Zavírá migranty do basy, třeba dvacetkrát. Ženám odpírá vložky při menstruaci. Fanoušek Donalda Trumpa, ze kterého šílí lidskoprávníci
Republikánský kandidát na prezidenta Spojených států Donald Trump v sobotu vystoupil na shromáždění svých příznivců ve městě Tuscon. Podpořit jej přijel i proslulý šerif arizonského okresu Maricopa County Joe Arpaio, který má pověst nejdrsnějšího šerifa v celé zemi.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 21.3.2016 v 11:34, zobrazit podobné
Nebude klid, není to konec: Na Donalda Trumpa se tento týden chystá něco strašného
„Vyzýváme všechny lidi s čistým svědomím, aby se zapojili do našich akcí. Jestliže bude Trump skutečně inaugurován, měli bychom zajistit alespoň to, aby k tomu došlo za zavřenými dveřmi, ukážeme tak pravou tvář policejního státu, který se Trump chystá zřídit. Celý svět musí chápat, že naprostá většina lidí ve Spojených státech Trumpa nepodporuje,“ uvádí se na stránkách levicové skupiny organizující DisruptJ20.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 16.1.2017 v 13:35, zobrazit podobné
Kterou zemi EU Donald Trump navštíví jako první? Proklínané Polsko. V Bruselu zuří
45. prezident USA podruhé míří do Evropy. Poprvé jel na summit NATO a na setkání zemí G7 na Sicílii a tam své evropské partnery nijak dobře nenaladil. Teď se Trump chystá na summit zemí G20 do Hamburku a v Evropě zřejmě znovu vzbudí rozruch. Proč? Protože se při této příležitosti chystá také na návštěvu Polska. Na vládu ve Varšavě se teď přitom z Bruselu dívají jako na „zlé kluky“. Analytička Lenka Zlámalová se však pozastavuje nad tím, proč je teď Polsko za špatné.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 4.7.2017 v 21:35, zobrazit podobné
To je nářku: Donald Trump po čase vystoupil před lidmi. A nešetřil se
Donald Trump tento týden po delší době vystoupil se svým projevem před veřejností. Stalo se tak na setkání skautů v rámci prestižní akce „National Scout Jamboree“ a jeho projev neušel bdělému zraku mainstreamových médií. Kritika přichází z deníků USA Today, The Washington Post, ale i ze CNN.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.7.2017 v 11:35, zobrazit podobné
Zeď postavíme, přikázal dle očekávání Trump. A chystá něco, co otřese celým světem
Již během několika měsíců by měla začít stavba zdi na americko-mexické hranici. Informoval o tom server Lidovky.cz s tím, že americký prezident Donald Trump ve středu vydal exekutivní příkaz ke stavbě zdi na mexické hranici dlouhé 3200 kilometrů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 26.1.2017 v 08:35, zobrazit podobné
TOPlist