Nejčtenější v danném dni? Historie článků

leden 2019
Po 7142128
Út18152229
St29162330
Čt310172431
4111825 
So5121926 
Ne6132027 
Za posledních 168 hodin (7 dní) odkázal server politicke-listy.cz na články o politice 3.318x, což odpovídá cca 173.129-ti odkázaným článkům ročně.

Inzerce

  • Pořiďte si ready made společnost a podnikejte ihned s Pbo.cz

  • Pokud chcete ušetřit za povinné ručení, doporučujeme Vám iPojisteni.cz.
Herečka, která volila Zemana: Nás ,,venkovanů, nezaměstnaných, v exekuci, nedovzdělanců, starých, chudých" a já nevím, jak ještě jsou voliči prezidenta nazýváni, bude více a více
ROZHOVOR „Přijdou další vlny útoků, které pravděpodobně mohou být ještě hysteričtější, než byly ty doposud. Protože ta hrstka profesionálních revolucionářů ztrácí podporu, a to prostě proto, že přestává lidi bavit,“ říká pro PL herečka a volička Miloše Zemana Tereza Bebarová. Vadí jí, že docházelo a dochází k zesměšňování Zemanových voličů a všem doporučuje ke zhlédnutí stanovisko válečných hrdinů, kteří podprořili stávající hlavu státu. „Díky nim máme naši zemi, díky nim žijeme,“ upozorňuje Bebarová.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 6.2.2018 v 06:35, prečteno: 5x

nejlepší články ze dne: 06. 02. 2018

Související články

Ministr Brabec: ČR se může nadechnout, první vlna už přinesla výměnu více než 22 tisíc starých kotlů
Do dnešního dne si domácnosti požádaly o více než 29 tisíc výměn starých neekologických kotlů z kotlíkových dotací. Současně jich už přes 22 tisíc vyměnily za nové zdroje, do domácností tak zamířilo už více jak 2 a půl miliardy korun.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 19.10.2017 v 17:35, zobrazit podobné
Čtyři a více exekucí má již přes čtyři sta tisíc občanů České republiky
Čtyři a více exekucí má již 413 tisíc občanů České republiky. V roce 2016 klesl počet nově nařízených exekucí, narostl však celkový počet běžících případů.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 30.3.2017 v 10:35, zobrazit podobné
ČT jela tam, kde lidé volí Okamuru. Volič SPD ať se na výsledek v pořadu Wollnera raději nedívá
V pořadu Reportéři ČT se celkem očekávaně probíraly volby. Reportéři vyrazili do Orlové, Osoblahy, Nového města na Moravě a do Říčan. První dvě prý patří na spodní příčky v kvalitě života, druhá dvě na ty horní. V Osoblaze je dokonce každý třetí zatížen exekucí. Sociolog Daniel Prokop říká, že důvod, proč v chudých obcích volí radikálněji je, že mají omezenou důvěru ve vývoj společnosti. V obcích, kde jsou věřící, pak zase podle něj mluví lidé o informacích, které mají, takže tak radikální nejsou. A dodal, že je ironické, že lidé v těchto chudých obcí volí Zemana či Zemanovce, když ten se podílel na tvorbě systému exekucí.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.10.2018 v 10:35, zobrazit podobné
Stále si klademe otázku, zda jsme kočka, nebo pes. O problémech exekutorů v rádiu promluvila jejich šéfka
„Současný systém exekucí nahrává některým nekalým praktikám. Do dluhové spirály se pak dostává také čím dál více dlužníků, kteří mají více exekucí,“ řekla úvodem pořadu Dvacet minut Radiožurnálu Českého rozhlasu prezidentka Exekutorské komory Pavla Fučíková.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.3.2017 v 20:35, zobrazit podobné
Ta nenávist! Mnoho umělců jako já podporuje Miloše Zemana, Jana Žižku naší politiky. Drahoš je zajíc v pytli, svěřila se nám známá herečka
ROZHOVOR Není pravda, že většina umělců nenávidí prezidenta Miloše Zemana. Jenom nejsou tolik slyšet. ParlamentnímListům.cz to řekla známá herečka a dabérka Tereza Bebarová, která bude podle svých slov opět volit Miloše Zemana. „Je to takový Jan Žižka české politiky. Už se sice tak mocně neohání palcátem, občas i z koně spadne, ale vždycky se vydrápe na hřbet a zase jde do boje, bojovat za nás a za naši zemi,“ říká.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 23.1.2018 v 06:35, zobrazit podobné
Houževnatý ranař, co nedá dopustit na prezidenta Zemana. Takto představují Jaroslava Foldynu
O Jaroslavu Foldynovi se v poslední době hojně píše. Nového místopředsedu ČSSD zná stále vice lidí. Server Lidovky.cz se rozhodl řady těchto lidí ještě více rozšířit a vykreslil Foldynův politický profil. Barvitě. Politika popsal jako houževnatého „ranaře", který drží slovo a nedá dopustit na Miloše Zemana a na Rusko.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 11.5.2018 v 14:35, zobrazit podobné
Petr Dufek: Méně nezaměstnaných a stále více míst
Podle očekávání řady nezaměstnaných v září mírně prořídly a míra nezaměstnanosti se dostala na tříprocentní úroveň. Za tímto drobným poklesem můžeme hledat především sezónnost.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 8.10.2018 v 13:35, zobrazit podobné
Jaroslav Bašta před Vánoci varuje: Bude hůř. Když jsme inkvizitorské neziskovky nezastavili doteď, začnou se roztahovat ještě více. Bude ještě více nepřátel, dezinformátorů, agentů Kremlu...
V závěru roku lidé často bilancují a rozmýšlejí, co nás čeká v roce příštím. Někdejší diplomat v Rusku a na Ukrajině Jaroslav Bašta se v komentáři pro server První zprávy.cz pokusil o totiž. Jeho úvahy jsou poměrně pochmurné. Podívejte se sami.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 17.12.2017 v 06:35, zobrazit podobné
Senátor Valenta: Ekologie na úkor chudých
Zatímco Robin Hood bral bohatým a dával chudým, česká vláda, zdá se, chce naopak ještě více brát chudým.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 3.11.2018 v 12:35, zobrazit podobné
Jiří Ovčáček před kamerou PL: Že jsou Drahošovi voliči pražská kavárna a měli by mlčet? V žádném případě
Mluvčí prezidenta Miloše Zemana Jiří Ovčáček bude hostem pořadu Horké téma Radima Panenky na serveru ParlamentníListy.cz. Mimo jiné pohovoří o plánech prezidenta Miloše Zemana, ale i o pražské kavárně.
zdroj: parlamentnilisty.cz, přidáno 9.3.2018 v 19:35, zobrazit podobné
TOPlist